Autors Komentāri: 160
Šim portālam ir daudz trūkumu. Ļoti daudz, nē, es pat nemēģināšu sākt uzskaitīt, jo tad tas paņemtu skaistākos mana mūža gadus. Taču viena lieta ir skaidrāka par skaidru, šim portālam ir arī daudz labu iezīmju. Nūūū, varbūt ne tik daudz, cik trūkumu, bet tomēr, kurš teicis, ka visam jābūt 1:1? Viena no labajām lietām ir tāda, ka šeit darbībā var manīt vidējo latvieti. Cilvēku no tautas. Jā, visparastāko vidējo latvieti. To, kas smagi un sūri strādā, bet nepadodas. To, kas pateiks visu, kā ir. To, par kuru raksta anekdotes. Viena no tām man labi palikusi prātā un labi iederas šajā kontekstā: vidējais latvietis ir kā Lagzdiņa sveiciens, parupjš, taču no sirds. Un ienāk tāds vidējais latvietis portālā, kur taču skaidri sarkaniem burtiem uz balta un ar Helovīna ķirbi fonā rakstīts SEKSAM el vē, nemaz neaizdomājoties, ka katrs taču ar seksu nodarbojas pa savam un es nemaz nesākšu analizēt, cik plaši interpretējams šīs mājaslapas nosaukums. Lai vai kā, spēks ir niansēs, kāja turp vai šurp, roka augstāk vai zemāk un jauna poza gatava, turklāt daži, bet visbiežāk dažas, savās perversijās iet vēl tālāk un vēlas tajā, nu, seksā, iesaistīt arī galvu! Iztēli! Domāt par seksu, ne.isties ar visiem pēc kārtas! Daudz vietu pārpratumiem, jāpiekrīt, tomēr sastapšanās ar tādu vidējo latvieti rada dubultlielu vēlmi domāt par dažādām tēmām, vismaz man un mana mazā, bet tāpēc ne nicināmā pieredze liecina, ka, liekot lietā iztēli, sekss var kļūt par lielisku nodarbi. Par seksu ar lielo S. Pat alkoholu nevajag un narkotikas arī nē. Lūk, te nu vietā būtu kāds mazs atmiņu stāsts. Kad es biju vēl jaunāka un vēl spindzelīgāka, kā gadījās, kā ne, izveidojās man attiecības ar vairākus gadus vecāku vīrieti. Bez tā, ka viņam ļoti labi strādāja krāns, šim vīrietim arī galvā nebija pilnīgs tukšums un pēc klasisko, neslēpsim arī mazliet garlaicīgo lomu spēļu izmēģināšanas, kurās paspēju būt gan medmāsiņa, gan kas nu tur vēl, mēs nonācām pie sporta treneris-skolniece modeļa, galvenokārt tādēļ, ka vīrietis bija gadījies patiešām sportisks, savukārt es tāda centīga. Vairākas reizes nedēļā viņš mani visādi izdzenāja, kopā skrējām, lika man pumpēties, veikt dažādus vingrinājumus, nodarbojāmies ar orientēšanos mežā, man bija jāpilda visādi vingrinājumi un ja es netiku ar ko galā vai sāku čīkstēt, tad tiku sodīta. Paši varat iedomāties, kā tieši. Un mani patiešām bija par ko sodīt, kaut arī toreiz biju tievāka nekā šobrīd, jāatzīstas, ka dažreiz es pat speciāli ar kaut ko "netiku galā", lai nokļūtu situācijā, kurā tieku pārlikta pār celīti ar pusnovilktām treniņtērpa biksēm un sporta botēm vēl kājās vai iegrūsta sūnās... Šo rotaļu ietvaros mums pat bija izstrādāta sava leksika, mēs viens otru uzrunājām pēc uzvārdiem, lai cik tas smieklīgi nebūtu, viņš pat bija iegādājies tādu klasisku trenera svilpi dzeltenā krāsā. Protams, paralēli tam pastāvēja arī "parastais sekss", tomēr, ja atmiņa mani neviļ, orgasms kā skolniecei Spindzelei vienmēr bija divtik labs. Lomu spēles ir nenormāli labs veids, kā aizmirst ikdienu, tās arī palīdz izvairīties no rutīnas, rada daudz smieklīgu brīžu un tikpat daudz uzbudinošu, nudien. Kādas jums ir bijušas/gribētos izmēģināt/šķiet interesantas lomu spēles seksā?
2015-04-07 19:30:29
Tev maksā par vāvuļošanu šeit?
2015-04-07 19:38:31
slēptās vēlmes pēc padotās/pakļautās lomas, ja
2015-04-07 19:39:17
Pervi lai runā... es labāk viņu lasu, nekā Jurkas mezglojumus par viņa tabletēm un fekālijām...
2015-04-07 19:40:22
Kaut kāds uzmanības trūkuma fetišs ?
2015-04-07 19:40:25
Dūdiņ, es gribētu, lai man par to maksātu, bet pagaidām savā kontā sadaļu "Honorārs no seksam el vē" nemanu! Anna, Anna, mana mīļā Anna, stāsts šoreiz nav par to, stāsts ir par IZTĒLI.
2015-04-07 19:40:56
lomu speles ka kuram..bet ja mak ta sanak labi..
2015-04-07 19:41:35
Para4ka, uzmanības trūkuma fetišs drīzāk ir tiem, kas liek visus savus necenzētos ģimenes albumus pa taisno portāla galerijās.
2015-04-07 19:43:39
labāk būtu dāmas seksojušas....a tā.....dzīve tikai viena.
2015-04-07 19:43:53
dudin,,ja ko daram atskaites nerakstam...
2015-04-07 19:45:49
iztēlē.. nu tas pats....kur viens ir vadošā lomā un otrs padotā/pakļautā lomā... nu tas pats, kas treneris-skolniece, vergturis-verdzene, saimnieks-mājkalpotāja, īpašnieks - zagle... uc. lomas kur esi pieķerta vai tiec sodīta par kaut ko...tas ir mans subjektīvais, ko redzu citām, kuram patīk dominēt noteikti šis nederēs
2015-04-07 19:46:47
dariet kā ziniet, tikai, kad vecas būsiet, nevienam nebūsiet vajadzīgas.
2015-04-07 19:48:29
Pervi.. nu nekas jauns, jau tas nebūs nu tāpat kā tagad
2015-04-07 19:49:46
Ir daudz lomu spēļu, kurās dominē sieviete, piemēram, medmāsiņas-pacienta lomu spēlē sieviete nav pakļautā, tas viens. Bet par pārējiem komentāriem man nāk prātā tikai vēl viena anekdote par vidējo latvieti: Vidējais latvietis nepieļauj pat domu par. Vidējais latvietis pieļauj tikai domu PRET.
2015-04-07 19:51:04
Spin Tu mana parādniece es izlasīju... tik tagad jāsaprot ko ar to gribēji teikt...
2015-04-07 19:54:04
Dexiņ, special for you kopsavilkums vieglajā valodā: Tāpat .isties ir labi, bet ar izdomu .isties - vēl labāk!
2015-04-07 19:56:15
Spin... sodi mani... blush: kad Tu vienreiz sāksi saukt lietas īstajos vārdos...
2015-04-07 19:57:01
Mjā, kā var neapnikt tik gari rakstīt. man nav pacietības to nemaz lasīt.....
2015-04-07 19:59:36
Nu, šo mājaslapu netaisos pārvērst par savas slapjās vāveres miljons bilžu uzglabāšanas serveri, to lai dara citas. Izklaidējos citādi, izklaidējos, kā gribu!
2015-04-07 20:00:38
Roze saņemies...
2015-04-07 20:01:13