Autors Komentāri: 113
Bļāviens tēmu Izdzēsu Artūrs, cepiens ir par šo komentāru??? Feder,Lāčplēsis ,tas,kurš ir alus Lāčplēsis ,jeb tas Lāčplēsis ,kas mīlēja Spīdolu? (C) Denisha
2016-11-12 23:51:14
Cepiens nav par konkrētu personu. Cepiens ir par komentu kas ir iekomentets pat nezinot vēsturi un joka pēc ielikts lai paceltu savu IQ . Ir viegli izdzer komentu un tad prasīt par ko ir runa. Teikas un pasakas ir viena lieta, otra lieta ir zināt vēsturi ka īstam Latvitim vai Latvietei. Un manā uzskatā šis nebūtu pareizais portāla vai saits lai komentētu un apspriestu Latvijas vēsturi. Tā ir necieņa pret cilvēkiem kas atdeva savu dzīvību par Latviju. Līdz ar to ja nu administrācija, Ja tāda vispār eksistē, lūdzu rīkoties. Ir tiešām lietas vai pat foruma tēmas kuras nevajadzētu šajā saita vai foruma apspriest. Galu gala ir jābūt cieņai un robežām. Denish, vari mani saukt par jampampiņu vai ka vien Tev tīk, bet lai nu kā Tu mani nesauktu es līdz tavam līmenim nenolaidīšos un nesaukšu tevi par stulbu, neizglītotu, aitu, kazu, idioti utt.(c) Artūrs Tā kā meklē rokā to komentu un fiksi,lai es par velti Adminu netraucēju,jo es rīt pat viņu pasaukšu uz šejieni!!!! Kaut gan,viņš redzēs,ka es šeit neesmu neko dzēsusi! Citē lūdzu komentu,lai ne tikai man,bet arī pārējiem ir skaidrs par ko vispār ir runa! Un ja jau tik garu penteri uzrakstīji,tad nocitē vismaz apmēram,manis uzrakstīto,par ko Tu esi tā uzcepies
2016-11-12 23:53:43
es jau ar nezinu To izseno vēsturi par Lāčplesi, tik to balādi, ka šis cīnījās ar Nelabo, lai To Spīdolu iegūtu. njā, ir jau tam Arturam taisnība ...... neba jau šitā Lāčplēša dēļ karogus liekam, visur kur sveces dedzam, lai spīd Tā Latvija. Kauns, bet googli nelasīšu .... varat saukt mani par nelatvju cūku, tāpat nelasīšu. Vot!
2016-11-12 23:55:39
Sane, es nevaru vair pēdējos komentārus dabūt atpakaļ Tizlie pirksti Tagad varēs dirst,ka tīšām Izdzēsu tēmu
2016-11-12 23:56:55
Denish .... ej uz back, back ....
2016-11-12 23:58:43
Es tālāk netieku vairs par pirmo lapu un šo Artūra garo komentu Jo pēdējo postu ko viņš uzrakstīja,es sapratu, ka viņš sastresojas par komentu,kur tiek pieminēts alus Lāčplēša un Lāčplēsis ar Spīdolu.
2016-11-12 23:59:45
Denish .... man kaut kā sagāja.
2016-11-13 00:01:26
Sane, pamēģini,moška Tev sanāk iekopet Artūra un manu pēdējo postu?
2016-11-13 00:02:29
es izjāju prūšu zemes, koklēdamis, spēlēdamis Cilvēkam bija slikts garīgais un vēlējās savu žulti uzmest Tev..vot i vsjo es šādus parasti neņemu galvā Feder, es tā nevaru...viņš nav slikts puika,tiesa mani šobrīd nokaitinājis ir...Bet naidoties bez iemesla es negribu Naidoties nevajag...rīts gudrāks par nakti Varbūt kāds te ir gudrāks un spēs man paskaidrot, kas tam jampapiņam nepatīk?Toč nespēju iebraukt par ko cepiens? Feder, ok labi...Bet ko es tādu pateicu,kas tik ļoti aizskāra vēsturnieku/patriotu? Cepiens nav par konkrētu personu. Cepiens ir par komentu kas ir iekomentets pat nezinot vēsturi un joka pēc ielikts lai paceltu savu IQ . Ir viegli izdzer komentu un tad prasīt par ko ir runa. Teikas un pasakas ir viena lieta, otra lieta ir zināt vēsturi ka īstam Latvitim vai Latvietei. Un manā uzskatā šis nebūtu pareizais portāla vai saits lai komentētu un apspriestu Latvijas vēsturi. Tā ir necieņa pret cilvēkiem kas atdeva savu dzīvību par Latviju. Līdz ar to ja nu administrācija, Ja tāda vispār eksistē, lūdzu rīkoties. Ir tiešām lietas vai pat foruma tēmas kuras nevajadzētu šajā saita vai foruma apspriest. Galu gala ir jābūt cieņai un robežām. Denish, vari mani saukt par jampampiņu vai ka vien Tev tīk, bet lai nu kā Tu mani nesauktu es līdz tavam līmenim nenolaidīšos un nesaukšu tevi par stulbu, neizglītotu, aitu, kazu, idioti utt. Artur, lūk Tev, ir iepēja mums, durkām apskaidrot par Šo konkrēto dienu. Lūdzu, dari To! Negrib vai nevar atbildēt..gan jau, kad pats sagribēs, tad uzradīsies ne, ne .... tur ir divi jēdzieni par Lāčplēsi, kur pirmajā es neiedziļinos, a trešais ir mans Jurka, kurš lāci galināja.(c) Sane Es beidzot sapratu kāpēc Jurka bija vakar dusmīgs Tikko man ienāca prātā, ka varbūt.Artūrs sadusmojās par tēmas nosaukumu? Bet nu tik stulbs tak viņš nav,lai neredzētu pirmo postu, ko es neesmu rakstījusi un ka šī nav mana tēma....kaut,kas cits viņu tomēr būs sadusmojis(c) Denisha Artūrs, es neesmu neko dzēsusi Tā kā meklē rokā to komentu un fiksi,lai es par velti Adminu netraucēju,jo es rīt pat viņu pasaukšu uz šejieni!!!! Kaut gan,viņš redzēs,ka es šeit neesmu neko dzēsusi! Citē lūdzu komentu,lai ne tikai man,bet arī pārējiem ir skaidrs par ko vispār ir runa! Un ja jau tik garu penteri uzrakstīji,tad nocitē vismaz apmēram,manis uzrakstīto,par ko Tu esi tā uzcepies(c) Denisha Artur, lūk Tev, ir iepēja mums, durkām apskaidrot par Šo konkrēto dienu. Lūdzu, dari To!(c) Sane Iespējams,ka Arturs cepas par visu šo tēmu, kas nav piemērota šādam portālam(c) Feder Nu zinat ko!Vienīgais par ko šeit vispār nevajadzētu runāt ir bērni un ģimene Par pārējo drīkst! Mēs te esam dienu no dienas!Mēs šeit runājām par dzīvi,par attiecībām,par problēmam,par mašīnām,par dzīvniekiem,mēs šeit kopā skatamies PČ hokejā,olimpiskās spēles utt. par visu! Un kāpēc,lai mēs šeit nerunātu par savas valsts svētkiem???Jo saita nosaukums ir seksam.lv???? Nu,tad turpmāk moška nerunājam vispār ne par ko uzņemot pipelēm un vāverèm,a ko m? (C) Denisha es izjāju prūšu zemes,...
2016-11-13 00:18:53
Denish .... e, ku tev atskaite par padarīto Lāčplēša dienā!
2016-11-13 00:20:52
oi, priekšu izdzēsu
2016-11-13 00:22:54
Sane, paldieskiss
2016-11-13 00:26:32
Karoče, mavka.
2016-11-13 00:34:46
Denish, .... rediģēt toch vairs nav lustīte, tālāk pati zini, ko darīt. Ar labu nakti! kiss:
2016-11-13 00:38:13
2016-11-13 00:39:46
A Arturčiks ko, nopirdxxās un aizmuka??
2016-11-13 00:41:00
domāju, ka visu šito šmuci izdarīja Marta, Marta no kosmosa.
2016-11-13 00:47:43
Ja tēmas autore sabijās un izdzēs tēmu, neredzu jēgu barot viņas ego. Netaisos es atkārtoties. Ja nu Anna Tev neizdevās izlasīt, piedod. Tas ir arī viss ko es varu pateikt. Ja izskati ka nopircis un aizmuku, ne gluži. Nepatīk atkārtoties.
2016-11-13 00:48:57
Artūr, te tēmas daudziem izdzēšas no mob tel bakstoties, tāpēc uzreiz lūpa jāritina?
2016-11-13 00:51:14
Es lupu netīrību, neiespringstu pat par tādu gājienu. Nav jau pirmā reize.
2016-11-13 00:53:34