Autors Komentāri: 526
Admin, okey, vismaz kaut kāda skaidrība. Akacis ir neliels saits par BDSM tēmu.
2017-01-12 12:39:13
2017-01-12 12:40:30
Balantine, Tavā tekstā arī slēpjas viss sāls "NELIELS saits". Mazs ir mazs, mazam viss ir mazs, mazi datu apjomi, tam ir vajadzīgi mazi resursi un tam arī izejas kods visticamāk ir mazs, kurā ir ļoti vienkārši un ērti orientēties. Šādas mazas lapeles man agrāk bija pa pilno. Es pamazām viņas vai nu slēdzu vai pārdevu, jo nav man vairs laika un resursi visus tos mazos uzturēt.
2017-01-12 12:47:12
Nu tad jāņem vienkāršais variants. Jātaisa noteikts simbolu skaits katrā vēstulē un noteiktu svēstuļu skaitu. Vai tas tiešām ir tik problemātiski? Citos saitos var izlasīt visu saraksti, šis ir vienīgais man zināmais kur nav šāda iespēja. Ja būtu noteikts vēstuļu skaits, tad arī citi dzēstu ārā liekās, tas ir pierādīts. Kaut kas tomēr ir jādara.
2017-01-12 12:55:28
Balantine, ievērtēju tavu akaci. Nesalīdzināmas lietas. Uz šī portāla fona tur ir ļoooooti maz cilvēku, tādu akaci uzliekot uz seksam.lv servera tā noslodze būtu tuvu nullei. Ar tādu datu apjomu varētu ne tikai safiltrēt vēstules, bet katru vēstules simbolu izrotāt ar puķīti! Jeb salīdzinot ar dabā sastopamām lietām, tas ir tas pats kas Rimi iepirkumu maisņu vest ar šādu fūri http://www.walldevil.com/wallpapers/a54/wallpaper-truck-scania-trucks-vehicles-albums.jpg
2017-01-12 13:01:22
Nekādus ierobežojumus simbolu skaitam. Kā tad es lasīšu man adresētus emuārus par seksu, a ko m??
2017-01-12 13:04:20
Viss, protams, atkarājas no datubāzes struktūras, bet sql pieprasījuma izpildes laikam nevajadzētu būtiski atšķirties - meklēt visās vēstulēs vai tikai nosūtītajās...
2017-01-12 13:08:35
Hazenfus, problēmas nebūtu, ja datubāze būtu viena. Bet šobrīd viss glabājas četrās datubāzēs. Ienākošās/Izejošās - virsraksti un dati par pašu vēstuli (no kā/kam/izlasīta/u.t.t.) 1GB/1GB un 6'000'000 / 6'000'000 ieraksti katrā. Ienākošās/Izejošās - vēstuļu teksti. 1.2GB/1.2GB un 6'000'000 / 6'000'000 ieraksti katrā. Tas viss glabājas InnoDb formātā http://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/innodb-introduction.html Kopā tikai vēstules aizņem ap 4.5GB + cik tur tos miljonus ierakstu. Taisot vēstuļu atlasīšanu ir jāsakombinē šis viss kopā, kā arī jāsadala pa lapām. Un kad cilvēks sāk šķirstīt tās lapas, tad katru reizi notiek tāds rūpīgs querijs izpildīts. Varētu it kā kaut kādā buffera tabulā to visu sagrūst, bet tāpat problēma slēpjas tajā, ka pēc šāda pieprasījuma sastājas rinda un lietotāji tik turpina štancēt vēstules un vienā brīdi ir normāla slodzīte serverim, kamēr to rindu izšķetina. Teiksim informācija par to, ka ir jauna vēstule tiek saglabāta katra lietotāja buffertabulā. Lai pie lapas refresh nebūtu jālien iekšā vēstuļu tabulās un jāskaita, cik tad ir jaunu vēstuļu. Ja ir idejas optimizācijai, tad welcome!
2017-01-12 13:13:53
Interesantākais ir tas, ka visos citos saitos tas ir iespējams, visu optimizēt, bet šinī nē. Varbūt tā ir tikai nolaidība un slinkums??? Admin, problēma ir jārisina, nevis jāmeklē kaut kādi attaisnojumi. Mūzdienās, 21gs ir iespējams viss, vajag tik darīt...
2017-01-12 13:27:35
Magonītes komentārs.
2017-01-12 13:31:48
Es vēlētos, lai visas vēstules varētu izdzēst kopā... ievadot to paroli pie visu vēstuļu izdzēšanas, man tā nekad nav nostrādājusi..
2017-01-12 13:34:18
Magonīte,tak ej uz citu saitu,ko var kaukt Te viss ir slikti,pilnīgi viss,moderi garīgi nelīdzsvaroti,Admins arī,tāds nekāds...akacis.lv ,otrapuse.lv utt.,gaida jūs
2017-01-12 13:35:10
Den, a varbūt tu beigsi jaukties iekšā, kad saita lietotāji mēģina savus jautājumus noskaidrot pie Admina? Nu cik tu viņam dirsu vari laizīt? Tā kā tāds sargsuns... Nedod dievs kāds kaut ko uz Admina pusi pateiks. Cik man zināms, pats ir pieaudzis cilvēks un māk atbildēt. Ja kāds vēlas izteikt savas domas par saitu,kas tu tāda esi,lai pateiktu, ka mums ir jātinas uz citiem saitiem vai, ka mums nevajag to vai šito. Tu esi nekas. Varbūt tomēr beigsi līst pa vidu?
2017-01-12 13:46:45
A kāpēc Tu Den visus sūti prom? Cilvēki izsaka vēlmi, ierosinājumus. Tu vienmēr uzreiz sūti uz citiem saitiem. Tas tāpat kā LV, nepatīk valdība, daffai prom. Tā vietā, lai kaut nedaudz uzlabotu situāci tepat.Lai te ar ir forši.
2017-01-12 13:47:57
Man nekur nav jāiet un jāceļo. Vienkārši ir lietas kuras tiešām varētu sakārtot. Ir taču tiešām datorizēts laikmets, var taču kaut ko darīt un labot, tāpēc ir tāds ADMINS, Lai strādā.
2017-01-12 13:53:03
Admin, atbildēšu uz tavu tekstu - Nesalīdzināmas lietas. Uz šī portāla fona tur ir ļoooooti maz cilvēku, tādu akaci uzliekot uz seksam.lv servera tā noslodze būtu tuvu nullei. Ar tādu datu apjomu varētu ne tikai safiltrēt vēstules, bet katru vēstules simbolu izrotāt ar puķīti!(c) Ar tavu tekstu - Šis ir mazs kafijas kioskiņš kuru var uzturēt pateicoties tam, ka programmēšana ir mans hobijs. (c) Tad beigās nevar saprast, esam lieli, mazi vai vispār neesam. :D Bet, ja šī opcija būtu bijusi jau no paša sākuma? Tad, kad tika izveidots saits?
2017-01-12 13:53:54
2017-01-12 13:54:25
Devos pie konkurentiem izspiegot. Es laikam tikko atrisināju portāla resursu problēmu. Lūk kāds risinājums un cena ir pie konkurentiem. http://i.imgur.com/ewRkuag.png VIP 2.50 euro uz 7 dienām, jeb 7.50 euro mēnesī + tas ir automātiskais maksājums, kas noņemsies katru nedēļu un zinot to, ka bieži automātiskos maksājumus aizmirst noņemt, tad sanāks nopelnīt vēl vairāk. Tas palielinās esošos ienākumus trīs reizes (nu divas stabili) un dos iespēju noīrēt jaudīgākus serverus. Vai esam gatavi par VIP statusu maksāt 7.50 euro/mēn. + maksāt par to automātiski? No savas puses garantēju izstrādāt vēstuļu filtrēšanu, pat čatu Jums uztaisīšu un vispār varēsiet iesniegt sarakstiņu un izlabošu visas portāla esošās un nākotnes kļūdas!
2017-01-12 13:54:32
Personīgi es esmu gatavs maksāt 7.50.
2017-01-12 13:55:45
Admin, ja es zinātu, ka saits tiešām tiktu salabots, nebūtu žēl, bet,ja nav salaboti mazie erorri kopš saita izskata maiņas, tad neticas, ka tas tiks arī nākotnē izdarīts. :D
2017-01-12 13:56:10