Autors Komentāri: 677
Kas jums visiem ir, bljatj, ar to Statoilu? Katrs trešais gudrinieks uz pirmo randiņu piedāvā iet dzert kafiju statoilā! (paturiet pie sevis savus "asprātīgos" komentārus par to, cik es vērta esmu - savu vērtību naudā zina tās, kuras ne reizi vien to naudas summu ir skaļi nosaukušas) Veči, vai tiešām ir tik grūti saprast, ka sievietei pat priekš one-night-stand seksa vajag romantisku priekšspēli? Pieņemiet to reiz kā absolūto patiesību un iegaumējiet: Ja tu gribi ievilkt gultā sievieti, tev ir viņa jāuzbudina! Un ja tu pats neesi nedz Breds Pits, nedz Brūss Viliss, tad tev nāksies parūpēties par romantisku atmosfēru! Tas ir vietu, kur ir silti, omulīgi, kur ir mīksti krēsli, rāma mūzika un labi dzērieni un uzkodas! Tas ļaus atslābināties, sasildīties un atmaigt pret jums, jo jūs esat parūpējušies par viņas labsajūtu jau - un tas viņu uzrunā un liek nojaust, ka arī gultā par viņas labsajūtu parūpēsies (neesiet takš naivi - mēs zinām, ka jūs beigsiet jebkurā gadījumā, ja tikai izdosies iespraust, bet vai beigsim mēs - to mēs, sievietes, varam nolasīt no jūsu attieksmes jau no pirmā soļa). Pasakiet man vienu: Vai jūs esat galīgi izvrašjenci? Kas jums šķiet romantisks un uzbudinošs statoilā? Un ja "padzert kafiju un iet pastaigā" piedāvājums nāk janvārī - tas vispār ir sadisms! Viņa ne par ko neuzbudināsies, ja nosals un saslims! Algoritms skaidrs? Nu tad vairs nečīkstiet, ka lieki patērējāties statoilā un viņa neiedeva!
2017-01-26 09:39:38
a Tu nevari sabudināties pirms randiņa staķikā? Tad visam vajadzētu būt ok
2017-01-26 09:45:26
Tas ir tikai jusu pieņēmums un velmju izpausme.ir kuras ar lielako prieku geib kafiju iedzert statoila manā auto un metās virsu kājstarpei bez jebkadam priekšspelem..ir taču kautka jaizsit meitenem vieta dzīve un ka gan to panakt neatsukajot kungiem
2017-01-26 09:46:50
Es ļoti atvainojos, bet es esmu tieši PAR, lai pirmajā apostīšanās randiņā nav nekas pa šiko, un man pat ļoti apmierina statoila kafija un neilga pastaigāšanās, parunāšanās, malkojot to. Ja apostīšanās ir bijusi pozitīva un abpusēja, tad otro randiņu gan vīrietim jau ir jāsaplāno tādu, lai mani tas atbruņotu. Esmu bijusi pirmajā randiņā arī 36 line restorānā, nekad vairs negribētu to atkārtot, jo jau pirmajās sekundēs zināju, ka tas ir pēdējais randiņš, jo, lai gan vīrietis bija foršs kā cilvēks, kā vīrietis viņš mani nesaistīja pilnīgi, un tas lika neērti justies tā vīrieša priekšā šādā vietā, jo saproti, ka tas īsti godīgi pret viņu nav.....tāpēc pirmajā randiņā statoil kafija vai kafija jebkurā vienkāršā vietā ir pats labākais, vismaz priekš manis.
2017-01-26 09:47:24
Ja es sabudināšos pirms randiņa, tad es varu arī pati beigt un vispār nekāpt ārā no gultas un neiet ne uz kādu statoilu.
2017-01-26 09:47:31
un kad tu beigsi īdēt??? nekas no tevis uzskaitītā nav nepieciešams lai sieviete beigt! Sen jau pierādīts un pārbaudīts, tā kā savus feministiskos uzskatus vari uzrakstīt uz sienas centrālās stacijas WC!
2017-01-26 09:48:02
Argentum Vai,tad Aigun nebija Statoil randiņu karaliene?
2017-01-26 09:49:34
Oi... NeTev visu jau uzrakstīja Kāda starpība vai kafiju dzer Statoil (starpcitu nav nemaz tik peļama) vai Dubļos Bet lai saprastu vai maz ir jēga tālākai komunikācijai, pietiek arī ar to. Es tā saprotu,ka Argentum ir meičuks kuru ar pirmo svilpienu var nolikt slīpi,tik attiecīga atmosfēra jāsagādā Puiši.. djerzaitje
2017-01-26 09:50:10
NE_Tev, es arī esmu par godīgumu, tāpēc kārtīgi izintervēju un apostu kandidātu vēl sarakstē, lai nemaz netērētu ne mūsu laiku, ne viņa naudu, un tikai ja esmu droša, ka man tiešām gribās parunāt vairāk un ilgāk nekā vēstulēs var izteikt - tad piekrītu randiņam! Man, piedodiet par lielīšanos, neatliks laika dzīvošanai, ja staigāšu atrādīties katram apostīties-gribētājam!
2017-01-26 09:51:20
Anna, man ir vēl rīta aktīvums pirkstos ;) Uz vakaru man jau sak mežģīties :D, tad īsak rakstu
2017-01-26 09:51:57
Arg nu pareizi,nekāp no tās gultas ārā,vairāk laika paliks
2017-01-26 09:53:28
Šitie bla bla gribu un vajag romantiku.gribu to gribu šito gribu tā.bet pulkstenis tikšķ tiku taku kamer jus sēžat un gribat.dzive ir pašam japanem ko grib un jārikojas,lai ta butu ari sieviete
2017-01-26 09:54:24
anna vo vo, piekrītu tev. Tad jau labāk laksti tev un lieta darīta
2017-01-26 09:54:42
Argentum...Viena lieta ir foršs, gudrs, intelektuāls, interesants- ar citādiem es nemaz nesarakstos, bet otrs ir fiziskā pievilcība. Man pietiek redzēt cilvēku pirmo minūti, lai saprastu, gribētu es viņu redzēt savā gultā vai negribētu, un to sarakstē saprast es nevaru. Tikai mīmika, izturēšanās, balss tembrs, uzvedība to visu nostāda pa vietām. Sarakstes apostīšanās dod tikai izpratni par to, būs vai nebūs tikšanās realitātē, bet ne pat fizisko vilkmi.
2017-01-26 09:55:20
Ir stipri pierādījies, ka tie mazrakstītāji ir lielrunātāji un otrādi. Nopietni, nopietni. Normāls čalis te neiesprings uz baigo rakstīšanu, viņš neredz tam jēgu. Jo to pašu 1x lietojumu var arī kaut veicī sarunāt, kur pie tam tā jau arī vizuāli ir ievērtēta Tik tie kas dzīvē nespēj piesaistīt, i-vidē ir makten jāiespringst. Un speciāli priekš Den... ir arī izņēmumi (jau gara acīm redzu, kā Denī gar acīm novirmo Dllm vai tas ir...), bet tie ir 0.00..01% Tev parasti patīk šos mazos % izcelt un pateikt, ka masovka tā nedara
2017-01-26 09:57:06
Es gan labāk tiekos zolīdā vietā...,neredzu nekādu jēgu tikties ar kādu, ja nav turpinājuma !
2017-01-26 09:57:58
Аааа, NE_Tev, saprati. Jā, piekrītu, bet nu - that's the risk one gotta take. Uz statoilu es ne par ko neietu!
2017-01-26 09:58:09
Man patīk patīk patīk NeTev šodien runā arī ar maniem vārdiem
2017-01-26 09:58:53
Kādas te visas princeses. Smejos vēderu turēdams! Es ne reizi vien Imantā esmu ticies ar sievietēm pirmo reizi, sēdējām kaut kur pagalma soliņā un dzērām šampanieti un šņabi. Uzdāvinu vienu rozi un viss-laimīga. Nožēlojami ir gausties par to, ka neved uz restorānu u.t.t. Laiks jau saprast, ka svarīgi ir tas, ko tu jūti, ko pret tevi jūt. Lai vai kā, man tieši tādi randiņi visspilgtāk atmiņā palikuši. Visu nakti notekterējam pagalmā, no rīta jau drebuļi no aukstuma, pavadu uz mājām, pie mājām vēl ilgstoši apskāvieni un skūpsti/
2017-01-26 09:59:31
Mums ir jauns pāris Bonis ar Argentum... jes... beidzot yahoo:
2017-01-26 09:59:47