Autors Komentāri: 188
Tas gan..Lucis ar saviem pārējiem gucuļiem te ir visintriģējošākais un harizmātiskākais
2017-03-12 11:05:19
Un vispār, es šodien atklāju vienu reāli super fišku. Ar vīrieša nopietno pusi un nolūkiem, galanto uzvedību, sarunām var iepazīties romantiskajā portālā Otra puse, bet krāneļus viņiem var atnākt un apskatīties te :D Reāli šodien pamanīju vismaz 3 vīriešus, kuri tur man ir rakstījuši un virzījuši visu baigi uz nopietno. Un te jau reāli var notikt izvēle ar punktu salikšanu uz " i " (vai uz G). Vienam no viņiem es pat iedomāties nevarēju, ka viss tur ir tik bēdīgi Vispār, vīrietim pie 193 cm un 95 kg ir vienkārši pienākums rakstīt arī visus citus parametrus, citai tā tāda krāpniecība sanāk
2017-03-12 11:07:49
Nepaklausīgās sievietes! Kā vispār Lucis ir varējis jums kādreiz nepatikt, ja līdz šim te ir bijis kā vienīgais un īstais valdnieks?
2017-03-12 11:12:01
Tā arī neesmu sapratusi šo daudzo iepazīšanās portālu spozmi un labi vien ir, jo dažreiz jau sirCapziņa klopē par šeit tik daudz pavadīto laiku
2017-03-12 11:12:27
Man personīgi Lucis vienmēr ir paticis,vot
2017-03-12 11:13:03
Afrofigel, parādi vēlreiz mēli
2017-03-12 11:15:52
Afro, tiem kas ir attiecībās, arī nav tas viss jāsaprot, bet brīvām un dabūjamām sievietēm tas ir kā veikals ar spožiem, jaunu preci kārdinošiem, skatlogiem. Vienīgais, ka tā sajūta par preces neierobežoto daudzumu, parasti ir ilūzija.
2017-03-12 11:23:55
Džo, girlwink: Tagad kas man par to būs?
2017-03-12 11:25:52
Ah, skaidrs...tie daudzie krāšņie skatlogi domāti brīvajām un dabonamajām hmm. laikam pēdējais laiks iziet pavērot skatlogus
2017-03-12 11:31:26
Es bieži esmu domājis par tiem kaktu dakteriem un arī par tiem nopietniem nodomiem. Kāda jēga kko nopietni domāt, ja visu tāpat galu galā nosaka fluīdi? Pat, ja esmu aizgājis uz randiņu ar Mis Ukraina un viņa man sola mūžīgo mīlu, kur ir garantija, ka izģērbjoties un saplūstot kailajiem ķermeņiem, saglabāsies ilūzija un notiks ķīmija pareizā? Kāpēc tā aplidošana sievietēm ir tik svarīga, ja galu galā ķīmija var nenotikt. Kāpēc jāvelk process un nevar uzreiz atdoties, lai testdraivs jau būtu noticis un sajūtas pašas pateiks priekšā - ir vai nav? Man liekas, ka šinī sakarā sievietes baigi grēko un ir visu sabojājušas. Uzreiz pašas neizvēlas savu tēviņu un tie sāk kko tēlot no sevis, lai tikai dabūtu šo sievieti. Sākas izlikšanās, uzspēlētība, dāvanas un liekulība, melošana, ko dīvainā kārtā sievietes dēvē par aplidošanu. Tas viss ir teātris, kurš drīz tāpat beigsies. Nu, pa 90% gadījumu noteikti. Man ieteikums būtu - aizsūtīt Luci, kā spēcīgāko īpatni, kosmosā. Nu, tik tālu, lai varētu tajos zvaigžņu pinumos kko izmainīt sievietes kodos. Kā jums liekas,vai mēs varētu tik daudz samesties un būt kkādas idejas vārdā beidzot vienoti?
2017-03-12 11:34:04
Nē, nu, ja aizņemto vīriem nav pretenziju, var arī aizņemtās tos skatlogus aplūkot, pat šo to piemērīt, bet lūdzu saudzīgi, jo kāda no brīvajām varbūt ņems to vēlāk uz patstāvīgo lietošanu.
2017-03-12 11:34:06
Džo, Tu visu laiku esi tēlojis? viss, kas mums bijis, tas bija jancīgs blefs un izlikšanās?
2017-03-12 11:37:35
Luci nekur nesūtīsim, viņš pārāk noderīgs tepat uz zemes virsas, starp mums..meitenēm
2017-03-12 11:38:20
Jā, man patīk ziedi, dāvanas, skaisti vārdi un izlikšanās (ja tā tiešām vienmēr tiek uzkatīta par izlikšanos) un tad man patīk palikt maucīgai, seksīgai, rātnai vai nešpetnai, principā tādai, kādu viņš grib mani redzēt Viņa attieksme pret mani, mani pašu uzvelk. Visa mūsu dzīve ir bizness, tu man, es tev. Ja tu neko nespēj dot man no tā, ko man gribās, kāda velna pēc man tagad jādomā par to, ko gribās tev. Un pie šādiem uzskatiem, es tos tavus fluīdus, varētu iebāzt vienā vieta, kur saule nespīd Un vispār, man šodien noskaņojums iet karot !!!
2017-03-12 11:40:22
Figel, tēlot jau var, bet dabu nepamānīsi. Ko Tu domā par sievietēm, kuras tēlo orgasmu? Kā vārdā tas notiek un ko sieviete ar to grib panākt? Lucis būs tomēr jāupurē, jo katram uz zemes ir kkāds pienesums jāveic cilvēces labā. Meitenes, piedodiet, bet tas jau ir nolemts.
2017-03-12 11:42:39
Viss skaidrs, Fanta ir prece
2017-03-12 11:44:26
Tieši tā pat kā tu un citi te esošie. Ari tu, izvēloties otru, nosaki uz viņu kritērijus, lai viņa būtu tāda un šitāda un darītu to un šito un lai tev tur- kaut kur, kaut kas klikšķētu attiecībā uz viņu. Un nesāc te tagad runāt par augstāk jūtam un dvēseles skaitumu...Visi mēs visu izvēlamies pēc sava egoisma, sava komforta un savam vajadzībām.
2017-03-12 11:48:28
Ziedi, dāvanas, izlikšanās....nu, un cik ilgi? Jā, ir cilvēku suga, kuri visu laiku grib dzīvot viltus eiforijā, taču tik pat labi to var pielīdzināt alko lietošanai un narkotikām. Ceļš uz nekurieni. Tagad iedomājamies situāciju, kad pēkšņi pasaulē nav naudas, nav dāvanu. Tjip seksam un maucībai arī uzreiz pienācis gals un neviens nevienu vairs tāpat vien neiekāro? Man uzreiz kkā sabojājās noskaņojums.
2017-03-12 11:48:33
Džo, tās, kuras tēlo oo, apzog sevi pašas, tā ir vislielākā bēda sieviešu pasaulē kamdēļ to dara... zini, mani nesatrauc citu sieviešu ooo problēmas Lucim gan liec mieru
2017-03-12 11:50:22
Septītais, nu nevajag iedomāties lietas, kuras nekad nebūs...Ziedi un davanas būs vienmēr ka sekss un maucība Es saprotu, ka tev dzīve noteikti paliktu stipri vieglaka, ja tas viss notiktu vienkārši tā pat, neiespringstot, bet varbūt tomēr beidzot ir pienācis tas laiks, kad arī tev vajag mazliet iespringt?
2017-03-12 11:50:54