Autors Komentāri: 1688
Īstenībā pēc pēdējās reizes pieredzes, piekritīšu Brabus! Ar Vecrīgas padauzām neko nesarunāsi, ja tev māka nav lieks 1000
2017-09-21 12:58:00
Johaidī, atcerējos stāstu par ballīti Vecrīgā.
2017-09-21 12:58:47
Aiziet, melnsunbalts, dalies!!! Ieintreģēji! Varbūt man paries vēlme doties uz to vecrīgu!
2017-09-21 13:01:44
Atbraucu nu kā lielkungs atsapūst uz lielpilsētu. Iedzēru čarku, tik varens sajutos. It kā kaut kādā eksotiskā vietā būtu nokļuvis. Raitu soli devos uz kaut kādu bāru vai klubu, neatceros īsti nosaukumu. Nu, apsēdos otrajā stāvā, pēc brīža pienāk meitene. Apsēžas blakus un uzsāk sarunu. Es tik laimīgs, domāju, ka pie pizdatās pidjatinas tikšu. Skatos, ka ik pa laikam mums apsargs īpaši daudz acu skatienu velta. Kaut kā aizdomīgi likās. Pēc brīža meitene sāk rādīt tetovējumus, kuri ir pa visu sānu. Pat bikses drusku novilka nost, parādījā apakšveļu. Nu neko, es priecīgs sēžu, ka ottrahajusj. Rāda sava bērna foto, stāsta par savu dzīvi , viss šķiet pa pirmop. Nepagāja ne pus stunda, šī jau sauc pie bāra, iedzert gribot. Es, kā jau skuperdjajs, gariem zobiem devos pie bāra letes, bet jau ne tik pacilātā garastāvoklī, jo sapratu, ka trahs gluži bez maksas nebūs. Un, ko jūs domājat? Kurva ivēlējās pašus dārgākos dzērienus. Tikai pēc tam, kad tiku izslaukts kā slaucama govs, uzzināju, ka tā meitene šādā veidā strādā. Klubi maksā naudu, lai viņa velk klientus pie bāra , lai tie pērk dārgākos dzērienus. Gandrīz nosprāgu no sāpēm, ka nauda notriekta, pizdjatina nenobaudīta.
2017-09-21 13:04:07
2017-09-21 13:05:35
melnsunbalts!!! Reāli, man arī tā ir bijis! Un vairākas reizes! :D Tgd jau dažas tāda tipa meičas mani sveicina, bet neko runāt nesāk, jo saprot, ka nenoslauks. Bet pirmajā reizē ooooojjj! Sāpīgi bija! Arī tāpat. Sēžu, sūcu savu aliņu. Meiča viena pienāk, sākam runāt. Tad šī prasa vai es negribu vēl kādu aliņu, vai varbūt ko stiprāku. Nu es protams alu sadzēries, neiešu tak meičai rādīt, ka es kāds mīkstais, kurš tik alu sūc. Paņēmu konīti 12eur. Pēc tam šī paprasa lai iedodu pagaršot - dikti labs, viņai arī vajag. Nu tā mēs katrs pa 4 konīša glāzēm, tik viņa kaut kā aizdomīgi dzēra. Mēs sēdējām pie bāra, un reāli vienreiz pamanīju, ka viņa konīti izlej pie bārmeņa, tipa, ledustraukā. Nu labi, biju tik pilns, ka jau nebija spēka kko dirsties. Un tad šī MA sagribēja šampi, Brutu, protams. Un es, cerot, ka nu iztrieksim to šampi un laidīsim pie manis, arī nopirku. Galvenais bārmeni prasīju, cik maksās. Šis atbil - 80 eur. Nu ok, domāju. Beigās, nākošajā dienā apskatījos konta izdruku - 280 eur. VĀKS!!!! Un protams, biju tik pilns, ka reāli rāpoju ārā no tā kluba. Šī mani iesēdināja taksī un dasvidos!!
2017-09-21 13:16:21
Tāda ir dzīve. Katrs pelna, kā nu spēj.
2017-09-21 13:18:59
2017-09-21 13:20:49
es pat zinu kuraa baraa tas notiek,tikko ieejot vecriigaa,agraak bars saucas grok,ar divstaviigs. tagad hvz,tur sezh triss cetras vecenes kuras tur taa septee,skaidrs ir tas ja vecenes nak klaat tad ir jasuta nahuj.
2017-09-21 13:28:22
Jā, tieši tas pats gals! Tikko pa Kaļķu ielu iegāji vecrīgā, pretī Kaļķu vārtiem ir pāris klubi, kuros šīs uzdarbojas. Tad vēl viens interesants klubs ir tikko iegāji iekšā pa Audēju ielu, pretī WOKAM, tur tāds necils no ārpuses. Naktī parasti apsargi vairāki stāv priekšā. Kaut kā vienu dienu netīšām sanāca tur ieskriet. Nogāju pagrabā, tur meičas dejo pie stieņa, un pārējās staigā apkārt. Apsēdos paskatīties kā dejo - ka apkrita apkārt!! Viena tur alko piedāvā, otra padejot, trešā papļāpāt. Beigās viena palika - runājām, runājām, runājām. Šī tāda davaj, negribi, viņa man klēpja deju uzdejos. Es uzreiz prasu cik? 250EUR. Es AHU. Smuka bija, mēģināju ar viņu runāt, teicu davaj, lētāk. Ka es tak tipa zinu, cik viņa atdot klubam, un cik viņai paliek. Beigās pielauzu uz 70.
2017-09-21 13:35:50
tieshii taa,es ar pazistu tas vecenes
2017-09-21 13:37:00
Uz 70...un pie sevis mājās.
2017-09-21 13:38:14
Fendi, nē tak! Es viņai piedāvāju 200 un pie manis mājās, bet šī atteicās! Labi ka pa 70 vismaz piekrita turpat
2017-09-21 13:39:39
Tu tak viņai uzkluptu krāgā un izpistu, ja viņa piekristu pie Tevis dancot.
2017-09-21 13:44:32
Tas gan, jā!
2017-09-21 13:45:14
70euro pa deju,vinjai bij uz galvas jastaav un jasuukaa nu bet tas jau vel huinja te mums,vacijaa vienam pazinjam paprasija 6000euro,parto ka vecenes patrinas un ka vinjss tur kautkaadus alinjus 0.3 pudeles padzeris,apsargi neaida prom,gribeja pizdi iedot,nu chistijs razvods,beigas vienojas pa 500euro un blja taa ir visur,latvija,vacijaa,turcijaa utt,visur najebalavka.Lab butu saprotams ka tur tur zajbis atputies,nopisies,noedies,nodzeries,taak teikt ot dushi ot serdca tad var maksaat tadas smummas,bet parto ka vienkarshi tev pienaak klaat uzplijas virsuu un parunaa tev jamaksaa
2017-09-21 13:46:17
Dižais, tad jau tev jāmaina niks uz - auniņš Šons
2017-09-21 13:47:06
Vārdu sakot, dzert vajag mājās un arī vecenes saukt uz mājām (nu, vai jāizvēlas pareizie klubi)
2017-09-21 13:48:58
Lielakais ko man prasija striptiza baraa par seks bij 150Ls,vecene bij ljoti smuka,bet pa shiem gadiem tadas pa briivu jau bij dzenaatas,vispar striptiizs ir pilniiga huinja,nesaprotu kada jega to skatiities,tas domaats pumpainiem tinjiem vai veciem pensionariem,man nekads kaifs no taa nav .
2017-09-21 13:49:39
Tieši tā! Tāpēc vienam labāk nekur nekursēt pa šādām vietam, savādāk TĀ aptīs, ka maz neliksies! Tāpēc, varbūt kāda saprātīga vēlas doties šovakar patusēt? Reāli gribās iztrakoties pa klubiem, bet zinu, ja iešu viens, viss beigsies kā parasti!
2017-09-21 13:51:10