Autors Komentāri: 3383
var jau plātīties girl:
2017-10-09 13:33:16
Opā, ko šinī tēmā par mani tik nav sadrukājuši. Bet kas attiecas uz mani un moderu. Es nez, es laikam esmu "pareizi" audzināts kādai ir jābūt videi, lai tā būtu progresīva un tāda kūrā ir patīkami atrasties. Kā jau agrāk minēju, esmu adminējis, bijis moders vairākos serveros, forumos un visi vairāk vai mazāk vadās pēc viena likuma. Kārtībai ir jābūt, kamēr seksam.lv ir totāli pretēji un vēl pilnīgākā visatļautība. Nebiju es dusmīgs, ka man atņēma moderi, jo būsim godīgi, kamēr šeit ir tādi cilvēki kādi viņi ir, tikmēr šī vieta pūs, tur neko nevar padarīt. Agrāk šeit forumā uzturējās līdz pat kādi 30 cilvēki, katram bija savi čomi, draugi, vēlamās cērtamās eglītes utt, bija ar ko padirsties, bija ar ko parunāties. Tagad ir palikuši teju 5 cilvēki, kas maļ vienu un to pašu pa riņki un nekas nemainās, Jūsu pašu haoss un visatļautība ir šo vietu izpostījusi. Nav tā, ka laikam ejot cilvēkiem mazāk interesē sekss un viss ap to... Arī Scarlet neizdzēsās, jo man atņēma tiesības, bet tāpēc, ka apnika atrasties midzenī, kur nekas nesaista un kas vienkārši pūst.
2017-11-16 06:59:24
Āmen!
2017-11-16 07:23:57