Autors Komentāri: 697
Vieglāk pateikt nekā izdarīt
2018-05-24 20:44:52
Vispirms jaunus bukus te vajag, tad ar stirniņas izleks
2018-05-24 20:45:31
Man neko seit nevajag parladet. Visus pec sejas jau pazistu. (C +++++ Un pēc rokraksta visi atpazīstami.
2018-05-24 20:45:39
Čau Judviga
2018-05-24 20:46:31
vecaajam gazelem fight:
2018-05-24 20:46:35
Piekrītu... nu varētu jau kopā izdomāt, kā vecās stiprinas izraidīt no meža, lai jaunās nāk bukiem dupsi pagrozīt D ok ok, bet lieta jau nopietna.... doma jau ir šo visu uztaisīt skatāmāku, tīkamāku, uzlikt papildu drošibas sertifikātus, lai gan buki gan bucenes butū komfortā... Jo.. kas ir galvenais? Ja protāls sniedz multipakalpojumu: tas ir - forums, tikai siekaloties un skatīties bildes, rakstīt vēstules, bet nav padomājis par lietotāju kā tādu, kas patiesi meklē seksu - sieviete vai vīrietis - lai to atrastu... jo 1000 vestuļu paliek neatbildētas un 1000 profilu tiek blokēti... domāju vai nebūtu lietderīgi ieviest funkciju, ka informācija ko tu redzi tiek pielāgota tavām interesēm? Ar iespēju savas intereses mainīt?
2018-05-24 20:47:41
Annuk, ko nu mes vairs vecie. Vel aizdusu dabusim. Lai jaunie trako.
2018-05-24 20:47:44
Dizains te ir sīka vienība. Ir citas lietas ko labot. Bildes lai normāli var redzēt. To pašu meklētāju izveidot. Tagad tik var redzēt tos kas ir online. A kā lai atrodu savu princi, ja mēs te šķērsojamies nevienādos laikos. Un visādas citas opcijas ieviest
2018-05-24 20:47:54
Pervi, es gribu jaunu buku. Gribu un viss. Un ne obligāti gados jaunu
2018-05-24 20:50:42
Beidzot!!!!!!!! JADVIGA - ja man būtu tas gods, es Tev uzdavinātu Vipiņu par Tavu komentu
2018-05-24 20:52:18
Annuk, aizej uz salonu un panem jaunu volvo tur zimite ir, ka tas ir vins. Bus tev celka.
2018-05-24 20:52:28
+ nāktu klāt funkcijas kas atvieglotu iepazīšanos? (C) Sāpīte jo 1000 vestuļu paliek neatbildētas un 1000 profilu tiek blokēti (c) Ieteikums "Sāpītes" atrisinājumam Zināms, ka pirmais iespaids ir viss svarīgākais, arī uzsākot kontaktu internetā. Ar veselīgu humora devu,piedāvāju publicēt piemērus, kā pirmo iespaidu var sabojāt, izvēloties neveiklu izteiksmes veidu. Sprotu,ka tas ir 10x malts jau un koronnā frāze-čau,kā iet,seksu gribi? (c) ir ikdiena,bet nu... Ik pārdienas nākas saņemt kaut kādus tupumus,bet nu piedāvājums beigt uz kāju pirkstiem un pēc tam visu salaizīt,izlaizīt kāju pirkstu starpas,lai būtu tīrs? Nē nu,nopietni??? laikam man šito nesaprast...kāds kaifs? Es vienkārši nesaprotu...nu tiešām nesaprotu,ko atbildēt uz tādu piedāvājumu? Vai arī...Tava seja ir ļoti mauciska,patīk man tādas(c) Nu ko atbildēt tādam pretī?Ko tas vecis gaida pretī atbildē,ja uzraksta šādu sūdu? Viņš domā,ka baigo godu man dara,ka piešmekos manas kāju pirkstu starpas un pēčāk uzlaizīs?Man jājūtas tagad tjipa ahūni pagodinātai,ka viņam patīk mana mauciskā seja? Ņipaņimaju sveika man draudziņš kopts !(c) Nu un ko man tagad darīt,ka Tev draudziņš kopts?Uzslavēt Tevi štoļi,par to,ka neesi nevīžigs lohs???Bet lohs,Tu tā pat esi! Varētu ar Tevi satikties(c) Tikai varētu???A es jau domāju,ka 100.skriešus to darītu,ja vien es piekristu! vai tu gribetu satikt virieti kas gulta var tev tabut 5 reizes orgasmu(c) Pļa,a ja nebūs tie 5 apsolītie orgasmi,esi gatavs atvadīties no galvas? Pupi Tev smuki!(c) Lohs Čau,kā rīts? (c) Čau,kā Lieldienas pavadīji? (c) Da pļa,it ka jums nebūtu poKuj,kāds rīts vai kā pavadīja Lieldienas sveša tante!!! Brīžiem tiešām rodas sajūta,ka te vieni idioti ganās...protams ir arī normālie vīri,bet tā daļa idiotu,kas uzvedās kā kretīni aizēno arī to daļu normālo Un,tad brīnās,kāpēc tās žogu vāveres neatbild pat normāliem vīriem... tiešām tā kā tādi mežoņi un necilvēki Sākumā,atverot topiku man smiekli nāca,rakstot savas sajūtas...nu nemaz smiekli nenāk Lopi ne veči Jā...aizmirsu, ka tomēr atradīsies viena no simts,kas atbildēs/piekritīs kādam no šitiem mudakiem...bet varbūt tomēr...kāds desmits no simta negrib būt pilnīgs lohs?Varbūt kāds tomēr ņems vērā,manu un pārējo sieviešu sāpi?Gribas tomēr ticēt,ka viss tomēr nav so bad P.s. Vēl viens ieteikums,beidziet savus krānus bāzt sejā!!!Kas tā par debīlu modi vēstulei pievienot piNpja bildi???Tiešām domā,ka mēs te visas no klostera un pipeli neesam redzējušas? Nu tā kā tādi mudaki P.s.s. Un,tad viņi ver topicus foruma: Šitā un tā mani nobloķējusi,lūdzu pasakiet,lai atbloķē(c) Te nekas nau nau nau,sievietes celkas un bla,bla,a ja sam takoj krutoj(c) Ko sēsi,to pļausi! (C) P.s.Mēs ar Adminu dzirdam skudras ar kafiju,pofig jūsu pm un pročija "Sāpīte",poka P.s.s. /iziet no aploka,dodot ceļu jaunajām stirnām pie uber krutajiem "ragnešiem" /
2018-05-24 20:52:34
Un vēl opcija- ar pasta indeksu. Vispār neredzu tai jēgu. Makgaiver, es no VIP+ neatteikšos, nebūšu lepna . Paldies
2018-05-24 20:53:45
Vajag opciju ar gps. Cik stirnina ir talu no manis. Mos beidzot ar kaiminieni padrazisos. A ta katrs skatitos citos virzienos.
2018-05-24 20:59:13
EVA bomba D Labs... JADVIGA - darīts.... Bet nu - tāds rezumē jautājums: Aizlaižam visi iedzert kādu aliņu šodien / vīnu / Šampi? Rīgā es domāju? :D
2018-05-24 21:03:03
Papisties negribi?
2018-05-24 21:03:43
Šodien t.i. 5dien? Makgaiver, ou..nu gan ātri Pieliec vēl vienu opciju. Ko meklē mani meklējamie
2018-05-24 21:03:58
ja gps buutu labs
2018-05-24 21:05:50
Summerīt papisties točna ar Tevi negribu D Jadviga... piektdiena jā, točna vai nepamnīju - man bŗivs rīt - mini atvaļinājums, tāpēc tādi vieglprātīgi piedāvājumi
2018-05-24 21:06:50
Nu tad viss skaidrs. Rit dazi dzers, citi papisisies.
2018-05-24 21:08:16