Autors Komentāri: 709
Ftw,davai bez galējībām Bez nekrofīliem,bez pedofiliem,bez zoofīliem
2018-08-02 12:14:06
Vispār, šeit,mēs,neprotam pieņemt citu viedokļus,visi kā viens Bieži vien viedokļu apmaiņa pārvēršas par kašķi vai savstarpējiem aizvainojumiem Kak s etim borotsa?
2018-08-02 12:15:54
Eva, nekā. Te ir pārāk daudz cilvēku, pārāk daudz dažādu viedokļu, pārāk daudz dažādu raksturu. Nu nekad nebūs visi vienisprātis un katru reizi kāds gribēs tomēr pastāvēt par savu un mēģināt argumentēt. Kā arī internetā bieži vien var pārprast otra cilvēka teikto, jo nedzirdi intonāciju, neredzi viņa ķermeņa kustības utt.
2018-08-02 12:18:02
Njā... Ball, tas no tās sērijas... Shauts te, un kad dzēsās te, epastos, drāza periodiski manas smadzenes stabili 5 gadu garumā, ja ne vēl vairāk. tikai vienmēr aptrūkās viss, jo atrada, kam ātrāk uzkāpt Ja šams nebūtu aizbraucis to pusgadu prom, kur pagrūti atrast jājamzirdziņu, nekad nebūtu ar šamo sapinusies. viņam pietrūktu pacietības
2018-08-02 12:20:45
Denish, un kā vēl iemīlas pēc viena ! Man bijis, ka grib kāzas organizēt, bet mums tikai trešais randiņš, par trešo seksa reizi pat nerunājot. Tad vēl ir attiecības no mineta vien sākušās... Pēc tā saprata, ka cauri ir, vajag visu un daudz un "uz visiem laikiem". Tā ka pieķeršanās mehānismi sievietēm galvā nostrādā megaātri.
2018-08-02 12:24:33
Atlikt Tiršanu simC punkt, paši kaut kā provocējiet to, kaut neapzināti. Nu neticu tam.
2018-08-02 12:26:59
Afro, jap, kad ftw drāza man smadzeni, katru reizi viss sakrita tā, ka vienkārši noup, nevar, negrib vai vēl nez kas. Īstenībā arī labi, ka tad nekas nenotika. Es tomēr ticu kaut kādā mērā liktenim. Viss notiek tad kad tam ir jānotiek.
2018-08-02 12:28:57
MK, labi, ka man tie mehānismi galvā ir bremzēti...ļoti labi...nesūdzos Bet godīgu pasaku,tiešām, bābām ir galvā baigā putra,tas nu ir fakts Es parasti esmu bijusi feministe un tā...bet pēdējā laikā man ir bijis mazs kontakts ar sievietēm...un tagad,kad es te mazliet kļuvu bezdarbnieks un pavazājos bābu tusiņos,nu tur ir Pizdjets vienkārši tajās galvās
2018-08-02 12:30:46
Tas,ka ir bābas un sievietes-fakts. Vīriešu kļūda, ka nespēj atšķirt ar ko viņiem ir darīšana. Gadiem bakstās pa bābām un tad pēkšņi trāpās sieviete un tai tāda prastā drātes pieeja nepatīk, redz viņa vīrietim cauri un vēl trīs metrus aiz..protams atsaka vai ignorē..un tad nu panesās tekst ..''bābām galvā sakāpis'', ''bābas pēc pirmā seksa jau kāzas plāno un pieķerās'''..kā tad,pašiem neadekvāti sakāpināts ego pa tām bābām bakstoties Varbūt pašiem vajag piestrādāt pie attieksmes, pilnveidoties lai sievietēm atbilstu, nevis skraidīt pa bābām un pēc tam bļaut- visas vienādas, erogēnā zona naudas maks..utt.utp...nu viss ko te bieži nākas lasīt. Rozi gribas aizstāvēt kaut arī nepazīstu. Nevar tik tupi izteikties par sievieti nepazīstot un spriežot pēc tekstiem forumā, par pašu neko labu neliecina..un kā saka-kā sauc tā atsaucas..ja tupi jautā-tad tupi Tev atbild, ja ej ar domu vienam kniebienam , tad pret Tevi arī tā izturas-kā pret veci -viendienīti funkciju izpildīji-guļaj Vasja..
2018-08-02 12:30:49
Tieši tā, vīrieši bieži vien neapzināti paši arī dod kaut kādus signālus vai nepadomājot izmet kaut kādus tekstus. Tāpat arī mūžīgais vīriešu sviests - gribu nopietnas attiecības, kādēļ man nekas nesanāk? Pats tikmēr tiekas ar maziņajām, kurām interesē tikai tusiņi, sekss un trakot.
2018-08-02 12:31:00
Balantine, a ja pašam arī interesē tikai tusiņi, sekss un trakot? Tad jau tieši ideāls pāris!
2018-08-02 12:33:21
Midnight, Ftw ir saticis Rozi arī dzīvē. Un viņš pateica savu viedokli, kuru viņš nevienam neuzspieda. Un viņš arī teica, ka kam patīk, lai patīk, vienkārši viņam personīgi ir savādākas domas. Tā kā aizstāvēt tur nav ko.
2018-08-02 12:35:07
Pilnīgi pohuj.
2018-08-02 12:36:07
Redzēt un pazīt cilvēku ir divas dažādas lietas.
2018-08-02 12:36:14
MK, jā, tikai paši pēc tam nesaprot, ko tā maziņā aizskrēja pa kreisi un, kad nauda beidzās pazuda no apvāršņa. Nu nav 18 gadīgas gatavas attiecībām. Ir protams old soul varianti, bet viņām ir citas intereses, cits loks kurā apgrozās.
2018-08-02 12:36:53
Midnight, kaut kā baigi pietrūkst to, kas spēj tos 3m cauri redzēt.
2018-08-02 12:37:50
Mid,nu vot galīgi nepiekrītu Tev,bet nu Tev ir tiesības sevi uzskaitīt par sievieti,nevis bābu Anna,katram ir savs viedoklis par jebkuru,pat tikai 1x satiekot!Arī Tev
2018-08-02 12:38:14
Balantine, bet tā Tevis aprakstītā kārtība tak piederas pie lietas! Visi laimīgi! Un varbūt nevis nauda beidzās, bet atradās citas vietas, kur to tērēt.
2018-08-02 12:38:57
vēl ideālāk kad tādiem tusētājiem sadzimst bērni-ko nu? Ne viens tām nopietnajām attiecībām gatavs ne otrs..puņķi un asaras,kreklu dalīšana un vainīgo meklēšana. Eva..Es vispār šoreiz par sevi nerunāju..skats no malas par to kā te ņemas.
2018-08-02 12:38:58
Pilnīgi pohuj (c)
2018-08-02 12:39:46