Autors Komentāri: 3040
Tieši(+/-2dienas) pirms 4 gadiem,2015.gadā reģistrējos seksam.lv,atvaļinājuma laikā,kad visi manējie devās uz māsas kāzām ārpus Lv un kādam bija jāpaliek na hazaistve Nu māsa iesniedza šķiršanos,a es joprojām esmu uzticīga seksam.lv Bet ne to es gribēju teikt,lūk pa šiem gadiem visādi ir gājis te man un jums...un izdzīvo tikai stiprākie šeit! Vājnervniekiem nav vietas starp mums Bet arī ne to gribēju teikt,Karoče...kā jau visiem seksam.lv iemītniekiem zināms,tad mana spiļčeva daba neliek mieru,ne man ne jums Vot iedegās vajag iet uz Muse koncertu un viss Protams negribu iet viena,gribu paballēt pirms un pēc,bet tak vajag kompāniju Būtu vienkārši,pārāk vienkārši piedāvāt nākt uz koncertu Annai,Afrodžitai vai Argentum,bet nu gribās tak ekšenu /Fake ir cits stāsts,tur tā pat uzreiz bija skaidrs, ka ar mani kopā nekur un nekad neies / Bet lūk,beidzot esmu nonākusi pie paša galvenā Pa šiem gadiem,šeit,tomēr ir kāds kuram var vienkārši tā pat,1x gadā uzrakstīt "Čau, kā iet?Ejam uz Muse koncertu?" Atbilde:Būsi Lv tajā laikā?Dzersim un būs sekss?Neesmu Muse fans,bet ,Karoče ejam Gribēju pateikt,ka viss jau nemaz nav tik slikti kā šķiet...un te var atrast visu ko vien vēlies,tikai jāzin savas vēlmes /es ļoti ceru, ka šis vīrietis nekad nebūs pavisam nopietni aizņemts un vienmēr būs gatavs kādai fiksajai iegribai / Lūk! Seksam.lv ir paradīze!!! Jā!!! Cieti!!!
2019-05-20 17:45:50
2019-05-20 17:47:36
Chau uzmetéj Dzo Ká Tu shovakar júties??? Tev pa shiem 100gadiem ir kaut viena táda draudzene ká man virtuálais drauKs par kuru es praktiski neko nezinu,bet tas viss ir pilnígi poKuj
2019-05-20 17:50:17
Kas meklē,tas atrod,un nav svarīgi kur...Tik jārok
2019-05-20 17:52:41
Tiešām apbrīnojami, ka atradi kādu, kurš klausās tādu mūziku...,bet hop varēs teikt tikai pēc koncerta...
2019-05-20 17:52:55
Tieši iedomājos, ka vajadzētu kādu foršu sievieti atkal uzmest. Sarunāt cieti seksu ar svešinieci un neierasties uz pirmo randiņu
2019-05-20 17:54:14
Redz kur viens skries uz Muse koncertu, kad vien viņu pasauks.
2019-05-20 17:56:31
Nav svarígi kur,bet galvenais ko...un tas "ko" ir katram savs Ká jau minéju,nav Muse fans,bet náks...ísti nezinu,manis déll vai seksa déll,bet nedomáju,ka vinnam sekss ir kaut kas baigi nedabúnams atshkkiríbá no Tevis,Boni-foni Dzo,forshu sievieti Tu nekad neuzmestu atskiríbá no nesmukás Denishas
2019-05-20 17:58:27
Deni...domā,ka nesmuka,tad nav forša
2019-05-20 18:02:37
Deniša = 120kg+liela mute Vai tad nav lielisks iemesls randiņam? Tas riteņbraucējs izskatās apņēmības pilns un tālu tiks. Afro gan priecāsies, ieraugot, ka vismaz vēl te kāds fano par velobraukšanu
2019-05-20 18:04:07
Džo,nu Tev šie kritēriji nešķita pietiekami labi Uzmeti tak mani! Iecirti dziļu rētu sirdī Rix,es esmu forša,tas fakts,bet ne priekš Džo Džo mani nemīl,nicina,vot tā lūk
2019-05-20 18:07:15
Starp citu, Deniša jau nav neglīta, bet reizēm vnk nesmuki uzvedas un bieži komplekso par savu ārieni. Tad uzreiz daudzi redz to citādāk. Tam gulbenietim no Indijas paveicās, bet prieki nebija nekādi ilgie, jo, redz, nav miers un jāiet esot tālāk. Kur nez tā aizskries? Cik tālu?
2019-05-20 18:12:33
Deni..nu tak vīrieši no stiprām...foršām sievietēm baidās,bet tas jau nenozīmē,ka viņi mūs nemīl...Mīl un kā vēl...
2019-05-20 18:16:53
Nevis reizēm,bet bieži vien uzvedos tā kā man pašai gribās-tas ir tā kā Tu un pārējie uzskata par neglītu uzvedību Neteiktu, ka man ir kompleksi,drīzāk esmu paškritiska Liec nu gulbenieti mierā...tā jau viņam nav paveicies sapīties ar mani,kas nu nebūt neatbilst ierastajiem standartiem Vispār ceru, ka drīzumā viņu atlaidīs,a to sācis dzert pārāk bieži...it kā jau poKuj,pats pieaudzis cilvēks...un nemaz nedomā kā jūtos vainīga!Nē!Nemaz! Mēģinājām nesanāca un punkC
2019-05-20 18:19:02
Neņemiet ļaunā, bet tās stiprās un 'es visu varu pati', tās vairs nav sievietes, jo kkad pazaudēja to sievišķīgo valdzinājumu - atļauties būt vājas - un tādas vairs vīriešus nepievelk. Priekš kam vecim vēl vienu veci?
2019-05-20 18:23:48
Dzo,varbút Tev arí taisníba,bet...tas jau nenozímé,ka més nevaldzinam,vél ká valdzinam Protams,kuram vecim patiks,ja sieviete atllausies vinnu tá pat vienkárshi izpist ká jús darat-bez emocijám,nopisies 1x un atáá Enivei,katram shajá dzívé ir iedalíta sava loma,ko vinsh spélé ká nu pasham tík Un ja náksies par kaut ko dzíves nogalé nozzélot,tad tá jau bús mana daríshana,bet tikmér es pisísho un dzershu un uzvedíshos tá ká man pashai gribás jebshu kamér dzíve un veselíba to llaus
2019-05-20 18:28:32
Vispār man nav laika te gudroties, jo jāgatavojas kāzām. Viena no gudrākajām, šeit sastaptajām, nesen pateica, ka es neesot priekš attiecībām domāts vai attiecības priekš manis. To īsti nesapratu, bet uzreiz tapa skaidrs, ka pietiek tērēt laiku muļķībām un esmu nolēmis 100. apprecēt sievieti no šī portāla. Galu galā nesēdēju taču šeit 100 gadus tāpat vien un just for sex. Tagad nevar saprast, kā lai to visu iesāk un noved līdz galam?
2019-05-20 18:36:56
Man liekas,ka Džo mani ir nolēmis apprecēt
2019-05-20 18:38:54
Un vispár es neko neesmu pazaudéjusi,es vienkárshi táda piedzimu!Vispár cik es sevi atceros vienmér visu pati daríjusi esmu+vél man tá mode bút vienai...nu patík padzerstíties un patusét kompánijá utt.,bet péc tam man jábút vienai un klusumá! Es atceros,kad man kádi 5 gadi bija,es stundám varéju sédét viena pati istabá "chitatj fotografiji",katru dienu,stundám un es dusmojos,kad mamma náca pie manis.Vienmér ir patikusi nakts un vientulíba.Atceros,ka skolas laikos arí,nácu no skolas un gulét gáju,lai pa nakti varétu,netraucéti viena pati visu darít. Nu es táda esmu...nu dívaina já,a ko darít?Ar varu mílsh nekllúsi Kaut kas sagájis grísté jau pirmsákumos...kaut káds íssavienojums noteikti notika nákot man pasaulé Bús jápameklé vairák info shajá sakará https://www.youtube.com/watch?v=d0ju3TFSKbg
2019-05-20 18:39:52
Septītais! Tev patīk slaidās?
2019-05-20 18:40:39