Autors Komentāri: 217
Labvakar tautieši. Pasaules iedzīvotāju bezrūpīgo ikdienu ir iztraucējis vīruss. Un neviens skaidri nevar pateikt, kas tas ir par zvēru un no kurienes ir uzradies. Es centīšos saprotami aprakstīt vienu no versijām, kas manā uztverē liekas tīri loģiska.. Stāsts sākas 2010 gadā, kad PB uztaisīja globālu katastrofu Meksikas līci un okeānā uzlēja naftu. Lai to naftu savāktu, armijniekiem bija baktērija sintija, kas ēd naftu. Viss bija labi, kamēr sintijai bija ko ēst. Šodien neviens nezina, cik tālu ir izplatījusies sintija un kā to apturēt, cik tā ir mutācijas izveidojusi.??? Bet man ir aizdomas, ka proces ir kontrolējams un sintija izpilda pavēles.. 2020 gada sākumā Ķīnieši pirmie pārgāja uz 5G tehnaloģijām un sākās kronis.. Var jau būt, ka kronis nav saistīts ar sintiju bet fakts ir tāds, ka 5G ir armijas tehnaloģijas un ja kāds baidās vēl no atombumbas 21 gs. viņš ir muļķis.. https://www.youtube.com/watch?v=DDDMY00N8Vw
2020-03-22 19:03:37
Tā tam bij jānotiek, bišk pa daudz jau savairojušies.
2020-03-22 19:22:25
Kas notiek patiesībā ir zināms tikai dažiem cilcēkiem pasaulē. Bet ja skatās no ekanomikas viedokļa un to, ka katru gadu tiek palielināts pensijas vecums, to, cik skopas ir valdības mēs labi zinām. Ja kronis noslaucīs no zemes 80% 60+ gadīgos. Būs ļoti pozitīvs rezultāts pasaules ekanomikai..
2020-03-22 19:28:16
Zoonotiskas izcelsmes vīrusam ar 5G nav saistības, ja neskaita cilvēka kaislo kāri pēc varas un naudas... Kāpēc vieglāk noticēt kaut kādām sazvērestības teorijām, nekā skaidrai informācijai, kas ir acu priekšā, un atzīt to, ka cilvēks ir parazīts? Ja cilvēks nebūtu tik mantrausīgs un nebūtu iecēlis sevi par kosmosa kroni, šādas izcelsmes vīrusi(HIV, Ebola utt. ) mūs neskartu, kā arī nebūtu jāuztraucas par to, ka ekosistēma brūk kopā...
2020-03-22 19:42:48
Te jau ir atkal klasifikācijas problēma. Kurš ir cilvēks un kuram ir iestāstīts, ka viņš no pērtiķa ir radies.. 60 gadus lidojam teorētiskā kosmosā un nav nevienas patiesas bildes, kā izskatās zeme.. Bet pirms 200 gadiem visi zināja, ka zeme ir plakana.. Tad kas mēs esam cilvēki vai pērtiķi????
2020-03-22 19:52:23
Visi viļņi ir visu laiku eksistējuši un visu laiku izmantoti, 5G eksistē kopš visuma rašanās. Tagad to pēc lietošanas dažādos nolūkos nolēma lietot arī mobilajiem telefoniem. Tas ir tā kā izdomāt, ka ar ūdeni var arī kājas mazgāt — visādi lietoja un pēkšņi izdomāja, ka var arī tā!
2020-03-22 20:04:23
No vienas puses piekrītu, Neko jaunu mēs neesam izdomājuši, tikai pielāgojuši senču zināšanas cilvēku pakļaušanai un šodien jau atklātai iznīcināšanai..
2020-03-22 20:12:43
Var jau visu uztvert arī pa mierīgo. Vīruss ir viruss un diktatoriskais Ķīnas režīms to skaisti pievārēja ar stingru kontroli.. Urraaa visa Ķīna līksmo.. Un smejas par kapitālistiem demokrātiem, kuri nespēj vienoties, kur ir maksas medicīna un ir jāņem piemērs no totāli kontrolētajiem ĶĪnas varoņiem..
2020-03-22 20:19:52
Italy pāri 4000 inficēto un 7000 sodīto par karantīnas rezhīma neievēroshanu. 4 pret 7 stulbenu komandas labā.
2020-03-22 20:39:53
Malacis.. Īsi un konkrēti.. hi:
2020-03-22 20:44:57
Visi laikam ir izteikušies. Versija numur divi. Nekāda kroņa īstenībā nemaz nav. Cilvēki mirst no standarta mutējošās gripas un ja viņi būtu gudri, tad to būtu paredzējuši un gatavi. Bet karantīna ir izdevīga lai slēptu nemākulīgās ekanomikas sekas. Nevienu gadu nav gatava vakcīna. Kad vīruss norimst, mums parādas vakcīna. Tas nekas, ka tas jau ir bijis, mēs vakcinējamies pret to, kas vēl nav pienācis.. Nu nezinu, te nu katrs par sevi..
2020-03-23 00:56:37
Gribas uzdrukāt trešo versiju, bet nevaru steigties.. Cilvēki vēl nau sagremojuši pirmās divas.. Trešā saistīta ar abām pirmajām.. Un jā man ir arī ceturtā, piktā un desmitā.. Bet par tām ir 10 gadus par vēlu runāt.. yahoo:
2020-03-23 02:22:22
Ekstrēmā versija. Nevienam netiek uzspiesta un oficiāli netiek pausta.. Es personīgi neatbalstu šās versijas izpausmi.. Bet jums pašiem ir galva, domājiet. Šodien viss ir atklāts.. Pat nezinu, kā sākt stāstu, lai kaut viens saprastu.. Mums ir atņemta saikne ar Radītāj. Mēs dzīvojam mākslīgā pasaulē. Šī pasaule nav tā, ko radītājs vēlējās. Mums nozaga taisnību. Karš turpinas. Viņi saprata, ka mūsu ir daudz un mēs nepadosimies. No tā man vīzija par 50 miljardiem dvēseļu, kuras krita pirmajā kaujā.. Nu jā versija ir baisa. Bet ja seko vēsturei un bībelei, tad var kaut ko sagrābstīt. Es jau tikai par to, lai mēs izdzīvotu.. Bet atkal man ir jātzīstas.. Es jau pēdējos 3 gadus cenšos pierast ar domu, ka būs jāzaudē vecāki.. Traki, zinu un vēl navu pieņēmis to faktu.. Jums būs vēl grūtāk.. Raudu katru vakaru kad eju gulēt.. Bet nav manos spēkos kaut ko mainīt.. Par vēlu viss..
2020-03-23 03:38:42
Tās idejas Tu skaties jūtūbā? Eksistenciālie jautājumi iezogas katrā prātā, Radzi.
2020-03-23 06:13:02
Protams, a kur tad vēl.. TV? kur tikai viena patiesība.. Kad tev TV stāstīja par plūdiem Brazīlijā , Irānā.. Kad tu izzināji, ka kazahstānā ir sniegputens 2 m. sniega.. Kad tu uzzināji, ka Austrājijā un Afrikā plosās siseņu bari, kuri apēd visu.. ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2020-03-23 07:00:53
Pofig Es vienmēr esmu bijis viens.. Jūs pat savos dumajos prātos nezināsiet, ka esat izglābti.. Un tas jau notika, man tā gribas ticēt, ka atvairīju pirmo uzbrukumu.. Ja nebūtu gatavojies, diezin vai es izturētu. Viss bija afigenna reāli..
2020-03-23 07:05:16
"Bet ja seko vēsturei un bībelei, tad var kaut ko sagrābstīt." Tieši tā arī ir. Kaut ko sagrābstīt var. Bet tie tiešām būs tikai sagrābstijumi, nevis ar pierādijumiem atbalstīti fakti. Tamdēļ šai teorijai var likt mieru.
2020-03-23 07:09:06
Piekrītu.. Bet ar mani tiko notika fakts, kuru nespēju izskaidrot.. Vēl pirms stundas es biju pārliecināts, ka tas nav iespējams..
2020-03-23 07:12:21
Es tiešām nezinu, kas notika. es esmu pārliecināts, ka kāvos ar ļaunajiem. Bet ieraugot rakstīto es par to vairs neesmu pārliecināts.. Lūdzu kam ir iespēja un varēšana, savāciet tekkstu..
2020-03-23 07:17:53
Pat negribas stāstīt, jo neko konkrēti nezinu. Fakts ir viens viņi ir..
2020-03-23 07:40:28