Autors Komentāri: 95
Labsvakars! Vēlējāmies padalīties ar savu nepatīkamo pieredzi. Esam visādu draiskulību cienītāji, tai skaitā - patīk šad tad pafočēties gan pikantāk, gan vienkārši erotiski. Pat nevarēju iedomāties, ka kādam būtu nepieciešamība šos foto zagt un uzdot par saviem, jo ne es modele, ne draugs fotogrāfs, tikai tik cik paši kautko ar telefonu pabildējam, ar foto apstrādi arī neaizraujamies - labākajā gadījumā kādu filtru uzliekam, bet ar ne vienmēr. Tad nu pāris dienas atpakaļ saskārāmies ar ko diezgan nepatīkamu - pamanījām sludinājumus, kur mūsu foto tiek tirgoti, apgalvojot, ka tie ir šīs dāmas autentiski foto. Attiecīgais portāls bildes izdzēsa, situāciju risinot pati pat drosmīgajai tirgonei uzrakstīju. Meitene ļoti atvainojās, stāstija, ka ko seksam.lv daudzas bildes izkopē tad tirgo foto komplelktus un solīja manus foto neizplatīt. Pēc kādas stundas, noprotu, ka par to tika pastāstīts vīriešu kārtas pārstāvim, kurš sāka rastīt, beigās arī zvanīt un necenzēti ‘ārdīties’. Pats komiskākais - pieprasīja, lai pierādu, ka foto ir mani un nosūtu tagad kailfoto, kur redzama seja un uz foto ir laiks! Labi, ka vēl avīzi rokās turēt neprasīja Are you kidding me? Nopietni eskorta dāmas suteneris, kas tirgo svešus foto man tikko pieprasīja, lai nosūtu viņam kailfoto ar redzamu seju?! Nu ok, neko citu, kā nobloķēt šo nr. un pasmieties par situāciju nevaru! Iegooglēju attiecīgo tel.nr un google piedāvā veselu kaudzi visādus saitus, kur ir sludinājumi par foto tirdzniecību un arī par seksuālo pakalpojumu tirdzniecību. Pat īpaši nepētot, ir redzams, ka ļoti daudzas bildes izzagtas no šejienes un noteikti arī no citiem portāliem. Tādēļ iedomājos pabrīdināt - dāmas, pāri, kungi un visi pārējie, varbūt ir vērts saviem foto likt virsū ūdenszīmes, vismaz lai visādiem šādiem darboņiem nav tik vien kā jāienāk seksam.lv un jāpārkopē matereāls un bez bēdu var tirgoties.
2021-01-11 20:16:34
Man nav zhèl. Lūdzu kopējiet- tirgojiet
2021-01-11 20:20:15
Ja jau brīdinājums,sauciet nikus,brīdīniet tautu.
2021-01-11 20:22:57
Pele, ko tev dos niki? Visas bildes, ko ieliekam publiski jebkurā saitā ir viegli nokopējamas un arī izplatàmas tālāk... Tas taču nav nekas jauns..
2021-01-11 20:24:42
Debilu cilvēki,kam to darīt?
2021-01-11 20:28:09
Ja kas, skaistas Jūsu bildes ... pilnīgi iespējams, ka Bum ir sajūsmā. Man ar patīk.
2021-01-11 20:29:16
... par ko ir tēma, nesaprotu.
2021-01-11 20:30:49
Lohiem-lohu problēmas! Pa 100 un uz auss P.s. Nu cik lielam jābūt idiotam, lai pirktu plikbildes, kad pilns nets ar viņām pieejams??? Mī un žēl...
2021-01-11 20:30:51
Kāds šajā portālā niks, nav ne jausmas! Kā mēs to uzzinājām? Jo šeit mums uzrakstīja un pajautāja, vai tie esam mēs, kas gribu.lv saitā tirgojas un atsūtīja linku uz sludinājumu, kur ir mūsu foto un tiek piedāvāti foto komplekti par samaksu nu un protams arī eskorta pakalpojumi. Tad sāku googlēt un atradu sludinājumus gribu.lv un vēl kautkādos eskorta saitos vai kā to nosaukt. Zem kāda nika attiecīgie cilvēki ir šeit - to nu mēs nezinam. Kad šodien uz numuru uzrakstīju, meitene teica, ka bildes nāk no šejienes. Ja nu kādam tas kā noder, tad tālrunis ir 28652856, epasti - [email protected] [email protected]
2021-01-11 20:31:14
Tas taču bizness.. tirgot bildes..
2021-01-11 20:31:53
Man te viens ar FB rakstīja,kā esot manas bildes viņam atsūtītais,vot manjaks.
2021-01-11 20:33:28
Par ko tēma - par to, ka ļoti daudzas bildes no šejienes kāds pārkopē un tirgo tālāk. Par cik paši ar to saskārāmies, iedomājos varbūt ir vērts citus pabrīdināt
2021-01-11 20:33:50
Tu tai neskaidro,nav jēgas. Viss skaidrs,kas te notiek,nekārtības.
2021-01-11 20:36:40
visādi viltus profili ir iemesls kāpēc es nevienam nerakstu PM. (iznemot dazhus)
2021-01-11 20:38:06
Kas tad ko PeleI satraukties ... tā tik žopētu pežu un pupus parāda, un mūli kā jaunai meitenei ... pievilinot pisējus kaut kādus. /vienalga kādus/
2021-01-11 20:38:40
Tieši tā pat kā jūs skrīnojat visas bildes no FB,insta,Google utt. ,tā ir pilnīgi ar visām bildēm netā! Nevēlies, lai Tavas bildes nonāk svešās rokās (tobish viedtālruņos u.c priçindäļos )nepublicē nekur!!! Esi publicējis kādā saitā, rēķinies ar sekām!!! Es arī taisu skrīnus...ieraugu skaistu grimu, vai kleitu sievietei insta, vai skaistu vīrieti, divu pirkstu kombinācija un šī bilde ir mana!!! Par ko tagad šūmējas???
2021-01-11 20:38:41
Peles pežas bildes vajag izplatīt viņas novada iedzivotājiem
2021-01-11 20:39:41
Neviens neshūmējas. Pabrīdināja. Es tā to saprotu
2021-01-11 20:41:16
@denisha es tieši tā pat domāju - pie velna, kam interesē tās bildes pirkt, un vēl jo vairāk - cik ļoti dzīvē darīt nav ko, ka kāds ienāk, sazogas bildes un tad kko tirgo! It kā smiekli nāk, bet nu arī pikta esmu, ka kāda tād bildes zog Pilnīgs sviests, bet arī besī, ka mūsu bildes izplata rinķī un cik šodien redzēju, tad tur ir vairāku dāmu un pāru foto no šejienes
2021-01-11 20:41:41
AC,turpini vingrot,ar Tevi neviens nerunā.
2021-01-11 20:43:07