izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 281

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
No kurienes rodas izlutinātas , riebīgas sievietes? Tēvi viņas izlutina

un es atriebšos tam džekam, par visu, kas MAN........ šajā dzīvē ir pāri nodarīts

/ ordžināls/

erased

Siev.

user
Postu skaits:
..bet,ja godīgi ļoti patīk gatavot...bet kopš esmu seksam .lv......manējiem bieži jāēd pelmeņi!

Vo,vo,a man sieva lidmašīnu neļauj mājai uz jumta turēt. © exel

nu nav vairs, tas video tika ievietots vakar, bet nav vairs..bet nu pretiigs...vardu sakot iebaaza sievietei tur kameru vai kko tādu...tas būtu tas pats,ja vīrietim anālā seksa laikā acis būtu uz locekļa....pēc tā redzētā es vīrieša vietā tur nebāztu nevienu pašu sava ķermeņa daļu © Ragana

Elisõne ,kā tu saprati,ka esi card read auglības eņģelis? © autore nezināma

card ... man stāv diktafonā ierakstītas orgasma skaņas, ja pašai slinkums bļaut, tad ieslēdzu diktafonu © DW

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
Manai vāverei garšo rieksti (c) DW

Tad spļauj griestos, un ar vaļēju muti centies noķert atpakaļ (c) DW to Smukais Sesks

Žīdiem nav ne vainas. Viņi vienkārši ir ļoti gudri, tik gudri, ka pārējiem viņi liekas viltīgi. (c) Tveice

...nav dvēseles ,nav iedvesmas....dedzinātā māla klucī neko neiedvesīsi... (c) disharmony

ha, gribu vismaz paskatīties uz vienu sakarīgu vīrieti.............bet jūs te runājat par diviem (c) Blēde

Alekse,parasti jau viens aktieris visas lomas var nospēlēt. No mīļa runcuka līdz smirdīgai cūkai. (c) kāpslis

Sekss nepieciešams 3x un uz augšu / dienā, bet drāzties gribu visu laiku; (c) Bronze par sevi

Vāverīte - superstārs, pati var uzrāpties eglē pēc čiekuriem. (c) The Bitch

Nemāku mizot kartupeļus. Karinu makaronus. (c) Ivonna

Bronze.. Tev nav gaumes. Galvenais, lai liels loceklis (c) Ensha

Gatavot es pati ļoti labi māku, man galvenais ir masēšanas funkcijas! Savādāk, no domas par pimpja sacepumu ar cīsiņiem, es slapja nepalieku! (c) Kjirsiic

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Rižā, jā un ja sieviete ir vītene, tad vecis ir sakaltītis (c) Matilde

erased

Siev.

user
Postu skaits: 343
Pilnai laimei jau vienmēr kā pietrūkst! Ta taburetes, ta virves, ta ziepju........
šodien 12:37:17

(c) Jurisx

erased

Siev.

user
Vīrietis nebrēc par kompleksiem, tas tiesa. Vīrietis savos kompleksos iesoļo klusēdams, lepni paceltu galvu un tā...
(c) zagts no citurienes, bet labs

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Chivas, ja tev nav betmena metamaa... Tu vari buut kau ziemassveetku egliite... Taa arii ir briinishkjiga... A tolta nekada. Betmens nosava zagatu. (c) naislaif

Nu re.. DLLM..., bet, ja sixam būs divas meičas... iedomājies? var nepaspēt pirms miršanas izvēlēties, uz kuriem pupiem labāk mirt (c) Afroditta

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Ja ilgi mani apstrādā, mani var pielauzt uz gandrīz visu, bet nekur nav teikts, ka pēdējā brīdī nenoraušu STOP krānu

(c) Artemiida

ko viņa domā ar STOP krānu?

ice_cream

41 Siev.

user
Postu skaits: 765
-nez tādas ar mutē ņem?
-viņai mute ir?
-ir!
-nu tad ņem... © erased

Jā nu žurnālu "mans mazais" arī vari pasūtīt, ja nu kāds to gadījumā nezin, tas žurnāls nav par vīrieša labāko draugu, līdz ar to nevajag kautrēties, ka pastnieks met kastītē žurnālu ar šādu nosaukumu. © Murguvīrietis

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
Gadās ka ierauga tāādu zaiku, ka netikai olas sagriežas un spalvas saceļas, bet ceļazīmes stabā iebrauc- tas jau nenozīmē, ka tur būs sex septītajās debesīs... (c) Gaarfilds

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
kaut kādā sarunas brīdi,tāds kā smeldzīgs klikšķis kājstarpē,izrādās olas ir samainījušās vietām...droša pazīme,būs vētrains sekss (c) Brachka

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
,es tāpat nepaņēmu viņu mašīnā pēc tā,nax man piekari čakarēt tādus lopus vizinot

(c) saulkrasti 23

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
- .....ID... līdz smadzenēm gan vajadzētu aizsniegt....kaifs lielāks..... (c) DLLM

- laiks ir nauda lai smadzenes izkniebtu vajag daudz laika.
bet par kaifu piekrītu ja vien nav pēcāk tās smadzenes jāformatē atpakaļ (c) ID

erased

Siev.

user
Postu skaits:
gribat satikt to, kam vairs sen paši neatbilstat (c)Fanta Fox.

erased

Siev.

user
charger 23 Siev.

Postu skaits: 634 jā
tādi ir vīrieši
pats meklē baudu brūnā lāča migā un šausmīgi nepatīk,ja tur viņu arī satiek

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
bļin, nu nafig pa taisno uz kapiem iet? tāpat tur būsim, vēl pa taisno... nu nē.. labāk tad caur bordeli (c) MrLex

erased

Pāris

user
Postu skaits: 3
Trusi...nu man jau laikam drīz domas mainīsies jo jūtu ka dāmas nejaudā vidējo ērzeli (c) Kanibāls par savu perspektīvu un seksuālo orientāciju.

erased

Siev.

user
Postu skaits: 255
"Если б я была свободна, Если б я была горда- То могла б кого угодно очастливить навсегда !! Но а так как не свободна... И конечно - не горда!! То могу я с кем угодно.. Где угодно .. и когда.." (c) /nozagts no cita portaala kaadas daamas profila/

erased

48 Siev.

user
Postu skaits: 2985
man ir tik garš un resns, cik vajadzīgs manai sievietei! (Nekauņa)

..tā var pateikt tikai vīrietis kurš zin ko dara.....un kā jādara.....lai sievietēm vispār nebūtu jāāizdomājas par locekļu izmēriem...

erased

Siev.

user
Dievs ar pirkstu ir izbakstījis cilvēkam galvā caurumu, ko sauc par muti. Vai nav lētāk tos sīkumus ar otru aprunāt, nekā ar viņiem sadzīvot... Un tur sākas galvenais, vai otrs ir spējīgs sadzirdēt un jo vēl vairāk, pielāgoties otram, cik viņš ir spējīgs mainīties otra labā... (c) B52

P.S. tā kā to tēmu izlasiju pārāk vēlu, lai iepostotu komentāru laikā un vietā, tad pie citāta klāt mans jautājums - a mož Dievs aizmirsa ausis izbakstīt? par smadzenēm nerunājot?
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.064 seconds.