izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 351

Denisha VIP

32 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Ba Pa... pasaki... Tava Fendi ar te ar tiem labākajiem rakursiem mētājas? Es Tev par to plusiņu Jurka postam ar lāpstu mauktu Fendi vietā!!! (C)

Ba pa... citam skabargu, sev pat baļķi neredz!!!! Uzreiz bezpersoniski!!! Bet ja godīgi Jurka teiktajam ir taisnība...Salīduši visi vienā vircbedrē un tad nu domā - visi citi tādi smirdīgi, jo redz, man ir Gucci!!! Atšķirība vienīgā ir tāda, ka katram tā virca smaržo savādāk!!! (C)

Bizze ir krasava

Ba-Pa

Vīr.

user
Fendi īpašums
Postu skaits: 13252

Denisha VIP

32 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Vēl viens VĀJNERVNIEKS
Kur visi foršie un garā stiprie vīrieši ir palikuši?!
2020 gada praidam gatavojas, vai?

Dakteris

Vīr.

user
Sapņu komandas psihiatrs
Postu skaits: 1434
KremļMyrka, nope
Tāpēc Merza sapsihojàs un pat atkal kārtējo reizi ielīda Beonzes profilā un pats sev olas palaizīja
/Denisha/

Dakteris

Vīr.

user
Sapņu komandas psihiatrs
Postu skaits: 1434
Turku kebabam........a tur vispār pilnīgs čau
/Ba-pa/

Křemílek a ... VIP

38 Pāris

user
no mercy :)))
Postu skaits: 17366
Pervis par liju :

Vasara jau pusē, bet Lijam nav seksa partnera.

Es viņa vietā arī psihotu un ārdītos. (c)

Denisha VIP

32 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Ir stulbi uzskatīt, ka sieviete nevar bez vīrieša un vīrietis bez sievietes

Tie,kas pārlieku pieķeras otram cilvēkam ir dalbajobi
Pienāk brīdis, kad visi aiziet...pat bērni pieaug un aiziet...

Tāpēc ejat pasēdēt otšeļņikos un rodiet spēku, laimi, harmoniju,mīlestību utt. paši ar sevi;sevis dēļ
Tas, kas domā, ka laime,spēks , harmonija , prieks, mīlestība utt. sastāv no kāda cita nevis no sevis...jau pirmsākumos ir dalbajobs

Vislabākais vecums ir, tad, kad Tu saproti, ka Tev visi "viņi" riebjas ,bet tā ir tikai un vienīgi Tava paša PROBLĒMA un,ja Tu spēj pats tikt galā ar sevi, tad Tu esi ideālā vecumā(c)
Seksam.lv skaistākā sieviete

Denisha VIP

32 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
aigu, nu pie 20 gadiem, var ilgāk lauzties un ar katriem 5 gadiem vajadzētu sarukt, līdz brīdim, kad ieslēdzas alcheimers un tad jau pat neatceries, ka kāds mēģina uz kaut ko pierunāt. (C)Ftw

Křemílek a ... VIP

38 Pāris

user
pelēns par mani :

Parūka Tu esi jebanaška un dalbajobka. (c)

cik mīļi

Paldies

Křemílek a ... VIP

38 Pāris

user
Pie drāziena, reizēm, ātrāk var tikt nevis ar izmēru, bet ar pareizrakstību !!! (c)

by balamute

Viencdiutri VIP

Vīr.

user
visurgajejs
Postu skaits: 8267
Šis ir ļoti pareizi pateikts, taču jāmet ārā vārds 'reizēm'.
80% gadījumu strādā pareizrakstība, jo ar izmēru var paņemt diezgan šauru un atsevišķu sieviešu kategoriju.

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2020. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.555 seconds.