izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 97

Kush...

Siev.

user
Прекрасная стерва
Postu skaits: 1250
Pērc ar šļauku, varēsi ietaupīt uz dušas klausuli Un nebūs jādod ēst

bum - bum VIP

Vīr.

user
Ved savu eglīti mājās! :)
Postu skaits: 16080
Afro....

Kush...

Siev.

user
Прекрасная стерва
Bumčik, jā var mainīt, viss tip top

erased

43 Siev.

user
Postu skaits: 10745
Jūs te ņirdz, a man kā reizi aizvakar bēda.... šļauka pārplīsa un līst garām ūdens.. nav vairs spiediena dušas klausulē O nav

Kush...

Siev.

user
Прекрасная стерва
Noskrūvē klausuli

erased

43 Siev.

user
Kush, tak tāpat netek ar vajadzīgo spiedienu šļauka pa vidu pārplīsa

Kush...

Siev.

user
Прекрасная стерва
Tad noknieb ar metāla knaiblēm tajā vietā, cik tur tā darba - ko tik neizdarīsi O dēļ

erased

Vīr.

user
The One and Only
Postu skaits: 201
Afro, to šļauku nomainīt pat Tu vari...es jūtu ....divas minūtes

erased

43 Siev.

user
Jā, jā... un man pat pieliekamajā bija rezerves šļauka neies tak sevi apzagt ar Oooo

Kush...

Siev.

user
Прекрасная стерва
Urrrrāāāāā

erased

Vīr.

user
The One and Only
Postu skaits: 201
Laba meitene ,,,,nav gluži pienenes, bet izvēles nav

erased

36 Pāris

user
Postu skaits: 172
Piekrītu Georgam. Ne visām ir vagināls O, un tad bez "zirņa" neiztikt.. Tas ir viens, un otrs ir kautrība, taču, kad vienreiz tam žogam pārlec, pēc tam jau aiziet

No sugar

34 Siev.

user
Postu skaits: 8
Bet es gan nesaprotu - kāpēc man pašai kaut kas jātrin, ja ir vecis. Ja viņš ir atnācis, tad lai trin - savādāk man to veci nevajag!

erased

36 Pāris

user
Neviens jau nespiež ar varu trīt. Vīriešus uzbudina, ja sieviete sevi aiztiek, sieviete uzbudinās no sevis aiztikšanas.. Es pārstāvu trinējas, tāpēc varu apstiprināt, ka tas ir forši man un vīrietis arī kaifo līdz protams, ka viss vēl ir atkarīgs no situācijas, pozas utt. Bet tas jau ir cits stāsts..

No sugar

34 Siev.

user
Postu skaits: 8
Nē, nu ja jūtu, ka vecis nevelk, es arī trinu, bet nu.. Vispār īsti vīrieši māk gan grūst, gan trīt reizē.

erased

36 Pāris

user
Protams, bet ja zinu, ka manam vīrietim tas dod lielu papildus uzbudinājumu, es labprāt patrinu arī pati, gūstot arī attiecīgi kaifu sev

Blēde

Siev.

user
Postu skaits: 23624
Pinksweet ja jūtu ka vecis nevelk......(c)

erased

51 Vīr.

user
Postu skaits: 1023
Nav jau obligāti jātriņ, bet uzbudinoši ja pietriņ

Misters Krupi...

Vīr.

user
Nevaino mani, es jau piedzimu superīgs!
Postu skaits: 4277
Kaut kas lietderīgs ar rokām tak jādara, tā foršāk, kā vienkārši turēt gar sāniem. Nu, OK, ja pieslēgta ar rokudzelžiem, tad pieslēgta, tad neko daudz citu nepadarīs.

erased

Siev.

user
Postu skaits: 225
Man patiktos būt pieslēgtai
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2021. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.126 seconds.