izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 334

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Ko gribu, to rakstu, vot..........
Viss, pēdējā diena ir klāt.......

Blēde

Siev.

user
Postu skaits: 23469
sviestam termiņi beidzas?

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1925
/norauj zobu/

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Kas ir sviests......sviests ir sliekas, zeme, saknes, zāle, govs vai kaza, piens, puspiedzeries pienvedējs, pus-sterili katli, piena kombināts ar tajā dzīvojošām žurkām, daudz dažādi darbinieki-gudri vai ne tik gudri, krāvēji, īgni pārdevēji, netīra nauda....re, re ku tu esi pateretājs,......sviests....un ko man ar tevi darit, sviest? Kā man tevi izmantot.....................apēd mani, saka sviests. Nē.

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Mani atkal kaut kad pamodināja, a es domāju kā....nu kā tas notiek katru rītu, kā var tā ņemt un pamosties...tā vienkārši, no nekā......vai tas būtu bioloğiskais pulkstenis.....organisma pielāgotība.....sapņu beigas vai vēlme pēc sapņu īstenošanas......nu, tā vienkārši, ņem un ataisi acis, sev pasakot, celies.......āāā, pareizi, citreiz gribās pačurāt, citreiz gribās ēst, citreiz loceklis pamodina-pačukstot ko mīļu, bet, šorīt.....a kā tad šorīt, jo, neko no minētā es negribēju......kā tad es tā piecēlos....?....ai, laikam būs jāizmet tas dolbanijs modinātājs un jāceļās tikai tad, kad zeķes pašas uzvilksies uz pēdām.

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Tīko sapratu, cik ļoooti gribu jāt uz kamieļa, braukt ar kvadriniekiem, snurkelēt un baudīt sauli.......viss, eju meklēt piedāvājumus siltumam......

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1925
lai nu paliek, gan.

erased

35 Siev.

user
Postu skaits: 2329
Nekas nekur nepaliek, viss ir tepat, pat vēl ļaunāk, viss ir visur un vienmēr, pat tad, kad negaidi, salāti parādās un gribas saritināties uz grīdas četrstūra formā, kapēc jūs, ja var tu, visi ir daudzskaitlī, pat ja sirds to nejūt, iekšējiem orgāniem vienmēr vajag vairāk, plaušas protestē, kad viņas neizmanto, ja neēd, iebilst kuņģis, viņam vienalga, ka sniega vairs nebūs, ja neskaitām to, ka lietus arī ir sniegs, tikai slapjš.

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Vai tev, ir viss.....?......man, jā, man, ir viss, bet, kad saproti, kad tev ir viss, patiesībā, tev nav nekā....nu labi, ja, ne gluži nekā, tād noteikti, ne viss, jo, to jau nevar smuki definēt, kas visā tajā ietilpst, tu vari apēst novārītu un viegli apceptu sparğeli ar garnelēm un mīdijām, tas nav tas pats, kas izgaršot sev vēlamo.....nu, kā lai saka, pežu, krūtis un skaistākus par mākoņiem mīļotās gurnus....tos satverot kā centrāltirgus plēsīgā kaija, kas izknābs seju iemigušam un apmīzušam bomzim kanāla malā........nu un kas, ka tas, nav viss, lai turpina, visi vārīties savā sulā, jo drīz jau beigs arī bērzi asiņot un dzirdīt izsalkušās rīkles, lai izskalotu mutes, lai noskalotu tās sejas pēc tīko izlaizītās pežas......vai tas ir viss....vai tikai visam sākums...

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Tas laiks.....tas nolāpītais laiks, tas velkas mūžību, kaut nav ne maigs, ne arī svaigs, jo laiks ir baigs, kad dzīvo, gaidot krāšņo pasaku ar sapni, kam sākoties, tiks apturēts arī tas laiks...un tikai tad, tas laiks, kļūs maigs un svaigs....kad atkal pulsēs sirds un virmos kaisle dvēselē, tikai tad, pienāks tas laiks, kad gribēsies to nelais vaļā...apstādināt....un just.....just katru mirkli, un, nu un kas, ka reize, tā būs tūkstošā, tā pat, mēs abi būsim bikli, mikli un ari pliki....bet, tikai uz brīdi, tikai pašā sākumā....jo ātri sāksies pasaka, kas abiem, izvērtīsies-sapnī kliedzošā......!!!

erased

35 Siev.

user
Postu skaits: 2329
Mēģini vēlreiz, šis pārāk atsit Guntaru Sraču.

erased

35 Siev.

user
Postu skaits: 2329
Es zinu, ka Tu māki labāk. Saņemies.

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Spindzele, tu taču saproti, ka man ir ļoti pa diognāli visu citu vēlmes, norādījumi, aizrādījumi, aicinājumi utt., tas viss ir mans un tikai man!!!
Vienīgais, kuru es klausītu, ir mana skolotāja līdz 6 klasei

erased

35 Siev.

user
Postu skaits: 2329
Pēdējais komentārs ļoti labi parāda, ka Tev nav vienalga par manām vēlmēm

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Spindz, nekā personīga, bet man tiešām ir pilnīgi pie dillēm Tavas vēlmes

erased

35 Siev.

user
Postu skaits: 2329
Mhm, protams! /pieraksta visu blociņā un pasvītro ar zaļu flomasteru/

iv_chiks

42 Vīr.

user
Lejasdaļa
Postu skaits: 206
Jā, līdzības ar sRaču ir. Vēl tikai prasītos piekombināt jēlu nošu virknējumu un būtu īst vienas dienas hiti

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Ar rachu.....?......moška ar hujachu.....vai indiāni othujachuu.........da viss ir kulē, saēdos dilles, spēks kaulos, ņuņas sadrupa un izpūtās cauri puspuvušai trahejai, kuru dzenis nepiesēja pie lapsenes dzeloņa ar kuru tika nodurta jaunās bibliotēkas trešā stāva palodze uz kuras sēdēja cigārs, kuru noasvaltēja klibā zooloģiskā dārzā apkopēja, kuru atlaida par to, ka nonovērsa Rīgas mauku draiskulības, nosūkājot ziloņa snuķi līdz dzeramā salmiņa lieluma, caur kuru Mcdonaldā šobrīd tiek šņaukti dubultie zodi.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 647
Lācēns Toms ar zaķi Raču
Mežā spēlē riču raču
riču-raču, riču -raču
Riču-raču ,rižu raču

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Šorīt:
-brokastīs apēdu peli,
-uz darbu, atlidoju pelikānam uz muguras,
-desmitos Zagsā sarakstīšos,
-kāzu ceļojumā, brauksim pie portālā administrātoriem.

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2020. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.414 seconds.