izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 133

Snikeritisi(p...

Vīr.

user
Uzspēlejam....?
Postu skaits: 7624
Vairums ja,ftv bet ir kas pieprot to lietu,atskaitot prostikas.

erased

30 Vīr.

user
Postu skaits: 1486
Ftw, iespringt, protams, nevajag. Tāpēc ir tāda lieta kā seksuālā saderība. Nav vērts vienam otru mocīt, ja nesaskan. Es gan teiktu, ka jaunās neprot. Viņas vispār nav pārāk naskas uz orālu apmierināšanu, taču, kad līdz tam tomēr viss nonāk, var gadīties palikt bez locekļa.

Lia VIP

43 Pāris

user
Postu skaits: 3400

"1%"...

Vīr.

user
Postu skaits: 3208
Ja jāsaka godīgi, tad sieviete ap 40 sāk saprast ,priekškam tas daikts ir paredzēts, un ko viņš viņai labu var padarīt...,un jo vairāk viņa saprot,jo vairāk viņš dara !!!

eglis

41 Vīr.

user
Postu skaits: 11286
Eva,sk.sākumā saproti kas ir daikts un tad te piedāvājies

ftw VIP

36 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 7450
gliemi, nu būsim godīgi, tāds kontingents, kas tev patīk, es nebrīnos, ka viņam orālais ir reizi pusgadā un arī tad ar gariem zobiem, guļ gultā kā baļķi un pēc seksa sten, kunkst, un stāsta cik tu labs biji. Es to ļoti labi saprotu, pats ar kam tādam esmu gājis cauri. Pēc tam nāk milfu periods un tā nu gan nones no kātiem, jo viņas seksualitāte attiecīgi pret to divdesmitgadnieci ir kā diena pret nakti. Viņa i aiz vaiga paņems, i pati uzkāps virsū, i slavas dziesmas padziedās. Un teju viss, ko viņa darīs būs ar lielāku atdevi un pieredzi nekā tā divdesmitgadniece. Kāpēc? Tāpēc, ka cilvēkiem ir ļoti lielas problēmas ar riskēšanu, iemanu izkopšanu un atteikuma saņemšanu. Īpaši jau sievietēm. Varu derēt, ka 99% no vīriešiem šeit var pateikt, ka kāda sieviete viņam ir norādijusi, ko darīt, kā nedarīt, ir pateikusi, ka viņš ir gana apaļa nulle utt, kamēr sievietēm, ko tādu teikt ir neprāts, jo viņu trauslās nervu sistēmas to nevar pārvārīt. To vajag mācēt pateikt caur tādām puķītēm un arī tad diez vai strādās. Vīrietis būs spējīgāks censties un cīnīties uz labāku, kamēr sievietei vieglāk ir sameklēt nākamo. Nekā jauna, nekā pārdabiska, tā daba ir iekārtojusi.
Bet ne pa velti, es šeit ne reizi vien, esmu teicis, ka kinky dūdas ir labākais kas var būt. Jo lai arī trauslas būdamas viņām ir vēlme mēģināt un būt atvērtām. Kā kurai sanāk ir ļoti atkarīgs no vīrieša, bet čakras pavērt jau var...

erased

45 Siev.

user
Postu skaits: 4315

ftw VIP

36 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 7450
tracina, ka saraksti ar rindkopām, bet beigās visu samet kopā...

Snikeritisi(p...

Vīr.

user
Uzspēlejam....?
Postu skaits: 7624
Tas romāns bij par garu...

erased

30 Vīr.

user
Postu skaits: 1486
Ftw, kontingents, kas man patīk, ir milfas. Un ar viņām viss ir labi. Tu gan jau biji domājis apzinīgas, gudras meitenes, kuras cītīgi mācās utt.? Tādas tieši neesmu pārbaudījis, jo viņas, redz, grib būt mīlētas pirms atdodas. Kinky man gan nav bijušas. Likās, ka viena varētu būt, bet beigās bija vilšanās. Kur tās kinky meklēt? Vajag test drive.

erased

44 Siev.

user
Postu skaits: 10745
Meklē mani, Gliemi..

ftw VIP

36 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 7450
gliemi, kontingents tāpēc, ka "bad girls is too much to handle for you". Kinky... nu grūti tā aprakstīt, bet lielāko daļu tādas var sajust pa gabalu. Izturēšanās, valoda, ārieni utt.

A, tev patīk good girls vai milfas, kas pa lielam ir viens un tas pats.

erased

32 Siev.

user
Postu skaits: 6234
Labi, zinu, ka tiešām daudzas 20 gadnieces iet ar līkumu blow job un orālajiem priekiem kā tādiem, bet nu, nevajag visas vienā maisā mest, mīļie cilvēki. Ir arī pietiekami daudz tādas kas izbauda, dara un dara ne jau dēļ tā saucamās pienākuma sajūtas.

Aizskāra manu 20 gadnieces ego

erased

30 Vīr.

user
Postu skaits: 1486
Afro, paslēpes vai aklās vistiņas Tu gribi spēlēt? Ne jau gribi mani sajust sevī?
Ftw, ak, Tu, slikto meiču hendlotājs. Jā, laikam tādas mani nesaista. Lai gan tetovējumi, pīrsingi man ļoti tīk. Vai viņas mēdz būt gudras? Varbūt esmu ko svarīgu palaidis garām.

ftw VIP

36 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 7450
gliemi - kur tādi aizspriedumi, ka tattoo ir tikai tādām, kas nākušas no svalkas? Manai tagadējai, manai ex bija gana daudz tattoo un abas bija gana gudras. Kāda vienā formā gudrāka par otru, bet es maģistra grādu vai dokturantūru neuzskatu par gudrību. Vismaz ne tādu kā man to vajag.

erased

36 Siev.

user
1diena
Postu skaits: 5229
Kurā kategorijā ietilpst jaunās?

ftw VIP

36 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 7450
dille - pie tām, kas dod, jo citas dod, bet kā labi iedot tā arī nav iemācijušās.

erased

30 Vīr.

user
Postu skaits: 1486
Ftw, man tikai vienai bija daži tetovējumi. Bet man gribas tādu konkrētu suicide girl. Ahh. Zinu, ko vakarā mājās darīšu.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 687
Divannije eksperti dalās ar pieredzi.

"1%"...

Vīr.

user
Postu skaits: 3208
Ftw kur var iegūt doktora grādu, intīmattiecību speciālista profesijā ???
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2022. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.112 seconds.