Autors Komentāri: 94
miranda

2007-12-10 16:03:02
exel, galīgi garām.. pēc kinozvaigznēm lai fano mazās un nokompleksotās meitenes, es arī spēju atrast rozīnīti Latvijas mēroga vīrietī, ja protams, viņā tā ir ;)
2007-12-10 16:07:20
Nu Miranda jebkurā gadijumā jāspriež Tev pašai.Visi jau saka ka viņi ir super veči un baigie giganti.....
2007-12-10 16:07:24
Žēl gan miranda,a es ta domāju pie plastiskā ķirurga aizšaušu,mani čiks,čiks un Breds Pits.A tāāā,tagad neziņā palikšu.
2007-12-10 16:10:12
protams, kas vienam zāles, otram - inde :D
2007-12-10 16:10:15
Izskatas ka jaspiez uz rozinem.
2007-12-10 16:15:17
tuareg, labi ka ne uz riekstiem :D
2007-12-10 16:18:45
Jä, Ulžanator... Skumjš un łoti jau nu zinäms stästs
Pastästìšu ìsumä no paša pieredzes, kä situäcija attìstäs täläk, ja klausi te izteiktajam padomam un säc pavadìt laiku ar mìłäko
Pirms 3 gadiem biju Tavä situācijä - sieva to vien daudzinäja, ka esmu viñai noriebies, ka tülìt jäškjiras, ka es täds un šitäds... sexa nebija ménešiem (!)... Un, ja bija, tad ne jau mìłi u romantiski, bet viñas ieplänots - ar principuD\'\'
Viña dienu un nakti pavadìja Draugiem.lv un calis.lv... Tad es pavisam nejauši \'draugos\' sasrapu savu pirmo un vienìgo mìlestìbu, ar kuru neveiksmìgs liktenis müs izškjìra pirms vairäk kä 13 gadiem. Säkäs bijušo attiecìbu atdzimšana tikai nu jau lä dzìves sistiem um pieredzéjušiem - nobriedušiem cilvékiem. Kłuvu atkal par normälu cilvéku Taču sieva säka brìnìties, ka man staigäjot bezmaz käjas pie zemes nemetas... Säka rakt. Skandaléja. Tad sabijäs un arì säka mainìties, taču tikai epizodiski Brìžiem mìła lìdz riebumam, brìžiem - kä psihenes paciente Vienu gan - sexa biežums un kvalitäte ar viñu uzlabojäs ;) Bet sviests galvä nekur nepazuda
Piebildìšu, ka manai draudzenei ir principiäla nostäja uzticìbas jautäjumos un viña savam vìram ragus neliek - tobiš mums ar viñu sexa nav... Platoniskas attiecìbas, kä sacìt.... Un man reizém ir täda štruntìga sajüta, ka, gułot ar savu sievu, es kräpju savu draudzeni... Smieklìgi, bet fakts. :D
Šobrìd lieläkäs problémas man šädä attiecìbu sistémä ir, pirmkärt, ka sieva joprojām iet sviestä, kaut arì internetä vairs \'nedzìvo\' un ar sexu nodarbojamies, otrkärt, ka dvéseliski łoti neizturami ir mìlét no attäluma un nepieskarties (runa ir par manu draudzeni). Sieva, protams, nu perina greizsirdìbu uz visu, kas kust, un izmanto bérnus pat kä ieročus saväs izpausmés. Galu galä - ienìstu sevi par kłüdu, ko pirms dažpadsmit gadiem piełävu, palaižot prom vienu un apprecot otru...
2007-12-10 16:19:50
Uz tiem tagad nevar,tie no stresiem baigi ieravas sevi.Pilnigi bail palika ,jaskrien skatities..
2007-12-10 16:22:31
tuareg, TU riekstus turi atsevišķi no sevis? :D
2007-12-10 16:31:16
Pārsteidz viņu vēlā vakarā kāpņu telpā, un viss būs ok!
2007-12-10 16:33:31
Es jau nevaru ta ofisa luret,ko tad gramatvede padomas.
2007-12-10 16:35:55
ulžanator(pēc savas pieredzes varu teikt)kad sieviete negrib vairs vīru tad viņaij ir mīļākais,vaij arī kads čatojot smadzenes ir ieregulējis citās sliedēs.Man bija tāda pati sitiuācija kura vilkās 6.mēnešus(bet tad prāts apskaidrojās)Nu tagad mums ar vīru viss o.k Man sava aizkulišu dzīve,bet kopā laimīga kopdzīve.
2007-12-10 16:44:23
nu redz,cik jauki Vēl kādi labi domu graudi.Ņemšu vērā
2007-12-10 18:05:00
JA SMAGS GADIJUMS NU CIK SAPROTU KA ESAT OFICIALS SIEVA UN VIRS.VARIANTS VIEKARS DOSI DZIVOSIM NEDOSI LAIMIGU CELU.TAPAT DZIVE MOCIBA UN BERNU DEL PATIESAM DZIVOT KOPA TAS NAV PRATA DARBS.JA GRIBESI TA TAPAT PA BERNIEM RUPESIES UN PALIDZESI VINII NAV VAINIG KA JUMS SEKSUALA NESADERIBA.
2007-12-10 18:34:01
ulžanators

izdzees speeli, saki ka nogljuchiija un pazuda (ja vien Tava sieva nav IT spechuks)

izdari visu kas tavos speekos, lai Sieva tevi iekaaro

paarsteidz Vinju

njem iniciatiivu savaas rokaas

kaa ar sievu runaat tev buutu jaazin pasham labaak

radi noskanu

neesi apseests tikai ar seksu (vai arii neizraadi ka tas ta ir)

miiljaakaas variantu atstaaju kaa galavariantu (ja vien tev ir juutas)

Ceru, veciit, ka Tev izdosies Veiksmi
2007-12-10 19:47:35
Ulanžator! Tev iznāks tā kā man. Izmēģini visu iespējamo, gan vakarus romantiskos, gan vaļsirdīgas sarunas, un ja čuš, nebēdā.
Ar savu civilsievu tagad tiekos pa retam, bet ir ļoti laba mīļākā. Palīdzu sievai ar ko varu.
Bet ar mīļāko ir citi plāni, aizraušanās, seks,u.t.t
Gaidu to laimīgo mirkli kad manējā labprāt redzēs mani ejam, nekā nākam!
2007-12-10 21:41:09
Super Tev iet,vecpuika!!!
2007-12-10 21:43:17
ar bomi pa pieri un uz alu
2007-12-11 06:36:54
slevins man atgādināja kāda Drauga teikto:\"Ideālā variantā no sievas nāk mīlestība,ja tās nav,tad lai vismaz būtu cieņa.Nu a ja nav pat cieņas,tad lai baidās\".
Pēc pieredzes gan neteikšu,ka tāds modelis darbotos,bet kaut kāda daļa patiesības tajā ir.
2007-12-11 06:50:46