izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 790

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 19
Vai Latvija ir normali Swinger klubi?

lapsinja

47 Siev.

user
lapsinja
Postu skaits: 404
visi guļ pēc klubiem ...pajautā vēlāk....Labrīt

bidmers

Vīr.

user
Postu skaits: 2965
Publiskie...domaaju ka nepavelk.
Privaati vareetu buut...labaaki.....
bet ei nu tiec taadaa....kur viss ir ok.

erased

47 Vīr.

user
Postu skaits: 13
Kas ir normāls svingerklubs?
PSC-publiskie un privātie....valsts akciju sabiedrības nav?

erased

38 Pāris

user
Postu skaits:
Nezinu, Latvijā katrā ziņā tādus neapmeklējam. Tikai ārzemēs.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
jums taas aarzemes ir Igaunija un Lietuva ? vai taalaak?

erased

38 Pāris

user
Postu skaits:
El Paso tālāk

erased

Vīr.

user
esmu dzirdeejis pasakaam liidziigus staastus un atsauksmes par taalaaku aarzemju svinga klubu apmekleejumiem, tachu prasot tuvaaku info, parasti staastiitaajs aplauzhas un pazuud.. (nekaa personiiga)... zinu tikai vienu sievieti, kura niiderlandee kopaa ar paziistamu vieteejo paari ir tur bijusi svinga klubaa... maaceeja reaali atbildeet uz VISIEM maniem jautaajumiem...

erased

Siev.

user
Postu skaits:
El....tad varbūt sāc ar jautājumiem???

erased

Vīr.

user
alekse, tu esi bijusi svinga klubaa??

erased

Siev.

user
Postu skaits:
El..nē!!! Tāpēc neprotu uzdot pareizos jautājumus...mož, ieinteresēsi!!! Mani šī vietne ir galīgi sabojājusi...

erased

Vīr.

user
alekse, ja tu neesi bijusi svinga klubaa, tad shajaa akariibaa man tev jautaajumu nav...

tu tachu nebuusi no taam, kuras gudri muld par pilniigi visu...iisteniibaa netikusi taalaak par diviem vechiem(atsevishkji, ar lieliem starplaikiem) un masturbaaciju vienatnee ....

Iveta7777 VIP

43 Siev.

user
Postu skaits: 11
Ir buuts klubinjos gan aarvalstiis, gan Latvijaa, un iespaidu diapazons gana plashs. Katraa zinjaa staasti par to, ka Latvijaa nekaa normaala nav, ir miits....Gana regulaari izdodas savaakt tieshaam sakariigu tautu un baudaami atpuusties.......Pashi jau vien veidojam to atmosfeeru......

erased

Siev.

user
Postu skaits:
El....es ne ar vienu vārdu neminēju, ka jautājumi ir jāuzdod man!!!!! Es vēlējos palasīt Tevis uzdotos jautājumus un svingeristu atbildes....mož ieinteresētu! Maigāk, El, kod, maigāk....es jau saprotu!!!

erased

Vīr.

user
nekozhu... pieeju pragmatiski....

erased

Siev.

user
Postu skaits:

erased

Vīr.

user
ja interesee, tad prasi privaati... te forumaa tuuliit salidos suudu mushuas un saaks dienishkji apdirshanas procesu....

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 19
Ka paskatoties var secinat ka istu swingeru klubu Latvija nav.

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
...manuprat labakais variants ir uztaisīt tādu pašiem....!.....trīs...maksimali četri pāri....!..... sak tusiņu kada kluba....... tad pārvācas uz kadiem apartamentiem...... un vis notiek.....!.... visi savējie......vienīgā aktuāla tēma...varētu būt....saskanīga kolektīva novakšana...interese....atvertība.....veselība....un prasme nepalaist muti!...

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
Tā arī neviens neatbild? Kas ir NORMĀLS swingerklubs?? Kam būtu jābūt prasību sarakstā? par normālību runājot...
brīt , izvirtuļi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.167 seconds.