izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 790

Blēde

Siev.

user
Postu skaits: 23171
DLLM, jā, nafig tevi otrā dienā dzenāt?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
:pipe;...El.....ka es to varu zinat....kaut ar Afrika bijis esu....lauvu nevienu nenošavu....da i vispār neredzēju....!....tāpēc man ir priekstads...ka Rīgas zoodārza dzīvo vairak lauvas neka Afrikā.....

ah tad lūk kas par Ivetu...!...... bet es tur nevienu nepazīstu....līdz ar to...nav kontakta vajadzīgā....a ja nav kontakta...atkal gaļinieks sanak!....... klau...a moš mums ar to Ivetu intereses kopējas....El.....tu nezini....mos viņai rokas bumba interesē...ko.....???

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 19
es jau zinu ko vina man tur priv piedavas. a otrais es gribu dzirdet no parejiem ari ne tikain o viena

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
....blēde...jocigs jautajums.....vinai iepatiksies....a man jau būs apnicis....

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
vo vo.. galjenieks ir un paliek galjenieks...

rokas bumba? domaaju ja nu vieniigi kabatas biljardaa asisteet...

Blēde

Siev.

user
ā, nu skaidrs....bet tu tā ar glanci , caur veikaliem uz mājām.............viņa seksu pat nepieminēs, bet tu būsi dievs

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Bzzzzzzzzz... /ieflūdo foruma dirsejmuša/

erased

Vīr.

user
dala.. caur Laumas firmas veikalu Liepaajas centraa....

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
El......a par kuru laiku tu paspeji bledei sasolīt pa veikliem šo vadāt....e...?.... ...vai tu traks......tu tak viņas izlaidīsi.........aizej nopērc saldējumu....ar vafelem.....un būs gana....

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM.... šarmantas Tev manieres

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
sveiks Cemenox......kas ir...uz vakaru foruma dirseji savacas...!.....sevisķi piekdienas.....mmmmm!...... Ev..... veči...nezinat.....moš šodien kaut kur kāda forsa meiča adodas...?...... nav nekas dzirdets ko...?

Blēde

Siev.

user
DLLM ............ko tu neteiksi, saldējumu ar vafelēm

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
El... uz Liepāju mani nedabūt es tik parakstos uz V-pili
Un Lauma ar nepavelk manas vēlmes
eh.... neprotat kārdināt meiču

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
klau..... izskatās šodien visas tādas kauslīgas...!....

erased

Vīr.

user
dala.. ar saldeejumu ikgi shamo uzmaniibu nenoveersiisi... a uzvilks taas shpices, shmices utt.. skat- i jaamuuk vairaak nebuus...

erased

Vīr.

user
afro... a v-pilii tak nav nekaads apakshveshas kombinaats ar firmas veikalu... tur tikai beernu atrakciju parks un chukbaaniitis...

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, vispār jau es večiem pakaļ neskrienu... un viņu trūkumu galīgi neizjūtu

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
ta skaidrs....Afro atkrit automatiski!.... šita izteikties par manu mīļāko pilsētu!.....
....ta kura vēl tur par Liepaju ko sliktu teiks...!??...

erased

38 Vīr.

user
Postu skaits: 6
DLLM-pieteicās kāda ar mazāk kā 1000 krānu pieredzi?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Dala... aha... šodien kā reiz pie Brīvības pieminekļa Gardas meitenes atdodas, ar devīzi - "Visu Latvijai"!!!

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.130 seconds.