izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 790

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Afro....a kam tu to man saki...? ....āāā nu sapratu...tev bij svarīgi lai es toozinu ja.... ....nu lā bi lābi.....nu nevelc nu deguntiņu...... ..saldejumu gribi....?? ....no manas rokas.....?....ar vafeli..../kautrīgi novelk......./

erased

39 Vīr.

user
Postu skaits: 6
ar Gardas meitenēm varētu pasvingot......
izveidot figūru kombināciju ,,Abrene,,.

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, nepavelkos uz saldējumiem. drīzāk ar ķiploku grauzdiņiem Tev lielākas izredzes spīd

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Cemenox....vispār mani interesēja Gaidas.......a tev cik saprotu....vairāk uz Gardas velk........vispār nav slikta doma.....varētu veikt to labako smukako un siverīgako atlasi....un tad atvilkt uz kadu no mūsu sabantujiem!...

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, tai Tavā pilsētelē šausmu lietas tuvākajā laikā notiek. Ar Tevi tur vismazākais sakars

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Labvakar ! ...kas te notiek ?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
..... bļin Afro.....ka tu zini ka man garso ķiploku grauzdiņi,,,?....kura tev izpļāpajās...??!!!

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
čiv riv, sane, māsiņ

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, mēs vienkārši iepriekšējā dzīvē bijām lieliski mīļākie

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Figūru kombinācija - "Abrenes ieņemšana"

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Afro ta nav mana pilšēta...... bet manu piedzīvojumu pilsēta gan..... ...tur dzīvo smukas meitenes..... Afro..... tev tak interese meitenes ko....?

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
chau, sane... kur biji pazuduse?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Dala Gaidas? Da Tu šitas... Rainis esi, vai?!

erased

Vīr.

user
dala.. taa aizdomiigi saak izskatiities..liepaajaa notiek regulaaras izvaroshanas ar mordoboju... tev taa ir piedziivojumu pilseeta ar smukaam meiteneem ... hmmmm......

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
El Paso.. tur ir foršais Valdemāra kungs neaizmirsīsim vīriešus, ja?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Afro...aha...tik lieliski...ka Dievs tev par balvu...saveda mūs atkal kopā!.....

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
El...aha...tam Voldemaram jau pauris nopucēts gluds...

erased

Siev.

user
Postu skaits:
sveika , māšuk !
čaaau , EL ! .......šad tad jāpastrādā.., lai nav laika par seksu domāt utt........

erased

Vīr.

user
un tas voldinjsh pavisam okamenjel... no taa pt pirdienu vairs neizspiediisi, kur nu veel saldeejumu vai wolfart veshinju

erased

Vīr.

user
sane, straadaajot jau ar par sexu var domaat

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.103 seconds.