izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 790

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
El...kas tur bij ar to veču saskaņu...?....tu domu nepabeidzi..?

erased

47 Vīr.

user
Postu skaits: 13
PSC....Intelekts un svingerklubs.....Toč a*ujeļi.
Latvijā ir 2 veidu svingerklubi .Vienos tu drāz visas resnās vecenes, otros visi resnie veči izdrāž tevi.Un klubs, kas pēc definīcijas ir cilvēku ar vienādām interesēm apkopojums, šei darbojās tikai kā vēlme izdrāzt pēc iespējas vairāk svešu veceņu...Nu un alus un riekstiņi na haļavu..

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
...... PSC.... vayne....skumja tev pieredze bijusi....a neka labaka neesi piedzīvojis...?..... kaut vai nejauši.....satikaties...un vis notika ..?...tādā variantā...?...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
dala- es nau pikc
tik riebjas vecenes, kuras dabuu no vecha tikai 2 reizes- pirmo aiz intereses (svaiga galja), bet otro aiz zheelastiibas... unarii taads variants shamaam tikpat biezhi kaa ziemassveetki.. toties sheit ir savs m ahuuni agresiivi pareizais viedoklis par VISU, kas saistiits ar sexu,, un ne tikai ar sexu...

aber par to vechu saskanju , man likaas, ka pateicu visu...

bebenes parasti ir fleksiblaakas grupu pasaakumos (visu cienju vinjaam, kas piedalaas un izbauda)....
vechi taadi kompleksainaaki...

tuuliit man kaada paarmetiis pieredzi, tachu man atshkjiriibaa no vinjas taada ir... un man ir ko atcereeties, ar ko saliidzinaat un es zinu ko un kaa es gribu...

erased

47 Vīr.

user
DLLL- mana pieredze šajā ir 0...Bet es vismaz gudri nedzenu tuftu par lietām no kurām neko nerubīju..
Par to kursš cik redzējis varam padiskutēt, ņedajob hroniskais.

erased

Vīr.

user
vayne... tevis izklaastiitais variants nav svinga klubs...
zinu, jo ir gadiiies buut arii taados...

erased

47 Vīr.

user
A es par ko....

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
starp citu jā...... Dāmas šajos pasakumos ir atvertākas......tas gan...... veči vairak komplekso....tur tev taisnība!........... tamdēļ laikam arī ir vajadzīga...ta īpaša...intīma gaisotne..... par ko es te centos pateikt!....... un domaju tiesi šī iemesla dēļ...pari izvēlas tikties labak ar pariem....... gana intīmi....un ja kas.... vieglak atrast emocionalo kontaktu.....protams ja viņs vispar tai kombinacija ir iespējams...

erased

Vīr.

user
dala. emocionaalais kontakts ir buutiskaaks, nekaa pimpja garums vai pupu izmeers...

erased

Vīr.

user
un vispaar toch.. es shon ir zlois.... ieshu ielaas...
a to veel kaadu nosaukshu iistajaa vaardaa... un izstaasiishu veel kaadu staastinju iz savas un vinjas dziives....

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
vayne..... ņeznajo ņeviģel....no mņeņije imeju!........ arī pozīcija.....

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
nu, baigi.....

erased

Vīr.

user
shitaadas poziicijas vieteejaam zhogvaavereem ir paarsvaraa..

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Ienāk piesauktā idiote, kas neko nesaprot, bet vienmēr ir dzelžaini agresīvs viedoklis!

(c) buutiski, lai vechu starpaa buutu saskanja!

Nepietiek tikai ar saskaņu starp večiem, ja babulis negribēs kaut vienu no tik saskanīgi zilajiem večiem tad pasākums ir izgāzies jau saknē!

Tagad varat turpināt riet savā ierastā manierē vai laizīt viens otram ānusus!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Krisi .....kas ir baigi...?...

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
ļaunā Mocca

Dalailam, da nekas... es tik tā.... palūrēju pa kluso lielo vīru dižās runas.... man nav viedokļa, jo nav svinga pieredzes

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Kristīne, es priecājos, ka esmu ļauna idiote ar dzelžaini agresīvo viedokli par visu!

Tie krutie tirsēju dižgari aizmirsa, ka tajā pasākumā piedalās arī sievietes ....nevis viņi puļķēs tur viens otru!

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
...es jau gan neko tādu sievietes diskriminējošu viņu sarunā nepamanīju, ja godīgi....

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 12
Nu Tās piselīgās družkas pieteicās?

kristīn
apsveicu ar 23000 postiem

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Ide...tu kā uzburts uz tiem cipariem...!....

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.069 seconds.