izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 790

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
ID paldies, paldies!

merike`

47 Siev.

user
...nu da ladno...
Postu skaits: 1143
... ... alus tika pieminēts... riekstiņi arī... a kur prezīšu kaste... jeb tur visi pohujā
... diez ko tur dara tie,kas saka..ka ar prezi ir tas pats,kas ostīt rozi caur maxsimas maisiņu

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Es swingeru klubā iepazinos ar vienu no forumistiem ar kuru man vēl joprojām ir kolosālākās draugu attiecības

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
..... nagla......man jau bij tāda nojauta...... ka esi savējā......

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 12
DL
es kā uzburts uz sievietēm bet šito vājību Tu pats labi saproti

erased

Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, nēa...iegāju paskatījos, iedzēru šampi, paēdu, iegāju pirtiņā un uz māju

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
ID...koņešno.....saprotu!..........

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
..... nagla...... značit būsi kādā gaļeniekā ietikusi!.......nu ko.... negatīva pieredze arī pieredze!...

erased

Vīr.

user
/ atkrīt krēslā/

nu bļedj es laikam tā nevarētu pisties barā :x

pareizi DL teici....lai tev patīk, lai Tu patīc

Klau, klau......kā tas ir? ja'sieviete ir svingerpasākumā, tad viņai jādod visiem, kas pienāk ar stāvošu krāniņu? vai arī var lauzties?

erased

Vīr.

user
Reiz dzirdēju labu jautājumu

Ko tad tu gribi....drāzt manu pakaļu, vai drāzt manas smadzenes

smadzenes caur pakaļu....vai otrādi bet nu kaut kā interesantāk

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 19
Pa lasot jusu rakstus saja foruna var secinat ka lielaka dala cilveku tomer velas savu grupinu kada klusa pirtina intima atmosfera kartigi atpusties

erased

45 Pāris

user
Postu skaits: 382
ID pamēģini-palauzies!

Da tur, uz tiem pasākumiem visas iet palauzties, iedzert, paēst un nomazgāties! Par pišu vispār neiet runa....

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Lauva....jā...... personīgi mans viedoklis....... tikai neaizmirstot....par virkni...blakus vajadzībām.....

erased

Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, es sapratu, ka tāds kā Tu saki, gaļenieks man nav pa zobam. Nu nepatika man tas. Intrese bija liela, bet šī negatīvā pieredze mani no šādiem pasākumiem liek atturēties. Man laikam patīk pa " staramu" actiņās paskatīties, sajust rokas uz gurniem. Bet nenosodu tos, kam tas patīk, jo katram savs.

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
.... vo vo..... actiņās paskatīties.....tas ir labs!....man ar patīk.......... klubs..... pasiģelkins.....sarunas....kopēja jautrība...... un tad piša...pēc noskaņojuma...!....

erased

45 Pāris

user
Postu skaits: 382
Suņa nagla, tur jau tā lieta,ka LV nav svigeru klubi, bet tik pasākumi kur veči iet apmierināt sava krāna vēlmes 3min garumā un sievietes, kas iet iedzert un nomazgāties, jo pirts viņām uz šaru!

erased

Vīr.

user
Rokas uz gurniem man ar patīk uzlikt....nu atspiesties ai, vipār nē, tā var stigrāk iespraust, kad sagrābj aiz gurniem

erased

Vīr.

user
Šausmīgi tīrīgas tās sievietes LV kā tik pirts uz šaru, tā skrien mazgāties

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
....gaļenieka jau nekā savādaka i būt nevar!.......pēc definīcijas....

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Ferbi, tā arī izskatījās, bet diemžēl es šoreiz biju viena no viņām ...
DLLM...doma pareiza ...sekss, ja ir noskaņojums.
Bet tad ir jautājums, ko tad tur iet darīt, ja nav noskaņojuma.
Parunāties, jo nav citas privātās dzīves un nav kur likt savu laiku.
Protams, ka ir noteikti arī sievietes, kas iet meklēt seksu, jo viņām tā pietrūkst, bet tās, kuras no galda nepaceļ savu pēcpusi, ko viņas iet tur darīt.

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.100 seconds.