izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 790

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
lauva....nezinu ko tu bijis domajis...... bet man tagat pa glauno......pusdienas...vakariņas...... jūras veltes un šušī...... ....pat meitene to Taizemes.....kas visu to pagatavo.....lepns...krūti izgriež!...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
dala.. nu tu lej chugunu... vai tad afro ir no taizemes????

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 19
DLL tas pussukus bija domat pussivena

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
....pričom tur Afro...?>.. ....vaita es teicu ka ar Afro ēdu!....?....Da nē kungi ko jūs...... ar Afro es tik ātri atpakaļ nebūtu...ar Afro jūs mani labaka gadījuma pēc dienam divām izdzirdētu.....a to i...!..... .... bļin...nevar stastīt....

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 19
SLAMOTAJI DAVAI KONKETI KADS PATEIKS PAR TIEM KLUBIEM VAI NE?????

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
lauva.... nē... edu vistu taizemiesu gaumē....ar mērci rīsiem mūsu latviešu salātiem!....lūk!....

.... El...nopietni..... man te studenti atsūtīja no Taizemes..... apmaiņas programma..... dzīvos līdz jāņiem pie manis...!.... to istj mums.... ..... pats biju pārsteikts par sito pasākumu...... bet mani divreiz nebij jājautā....piekritu s hodu....

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM, jo ma jo....

erased

Vīr.

user
domaa ka afro tik ilgi lauztos??

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Afro....kur tevi jomajo...?

erased

Vīr.

user
lauva, nebvreec.... iveta 777 piedaavaaj... ej pie shamaas privaati un prasi... (bljauris)

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
El....protams ka viņa lauztos...!....tas tak piederas pie lietas.....un tā....

erased

Vīr.

user
eu, dala.. piesakos pie tevis uz sveetku puzdienaam... visiic taa ap 15- 20 gadi no manis... no tax free, taa kaa zinaamaa meera, ka nebuss krutka...
un es jau uz tiem autentiskajiem edieniem pretendeeju tikai.... taa meitene, lai paliek citiem... vai arii tev kaa namateevam

erased

Vīr.

user
jaa, dala, kas taa pa pishu, ja daamai nav gjiimis asiniis... (shamaa lauzhas , lauzhas un iedod tikai peec paaris pljaukaam )..

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
DLLM.... vēroju, kā Tu mani "okupē " uz vismaz 2 dienām....

Blēde

Siev.

user
Postu skaits: 23275
El........nepavedini DLLM uz izēšanos, viņš sagurs un nebūs lietojams

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
El...tu nezini...lauvam gadījuma nav riesta laiks....vai kas tāds...?

Pag....a ko tur tā Iveta piedāvā...?....kapēc es neko nezinu!.........blin...un ta vienmēr....pietika man aiziet paēst...kad jūs te svingerklubu jau uzcepūšī.... a man ar babiņam pa kapņu telpām jāvazājas......

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Afro....nenu okupēju ne ko....es tikai izteicu varbūtību....ka ja es tevi ņemtu....tad tikai uz dienam divām!........ pirmo dienu tevi trenkatu es....otra dabūtu mukt es!...... man nez kapēc tāda nojauta......

erased

Vīr.

user
ta iveta te biku nolika Kamillu (es piebiedrojos vinjas spriedumam), un tad teica,ja kaads grib sakariigaa kompaanijaa pakniebties,lai griezhas pie vinjas privaati.. vot i usjo...

un vispaar lauvaam nav riesta laiki... tie ir tikai putniem, tev kaa medniekasm to jau nu gan vajadzeeja zinaat

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
blēde...pa vēlu....esmu jau paēdis!.....

erased

Vīr.

user
(par to otro dienu)....

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.108 seconds.