Autors Komentāri: 130
bet protams ka piekriiti...vismaz pamegjini...ja nepatiks tad pasaki nee un viss!!! un nesaprotu kaa vinsh tev to var uzspiest...neesmu anaalaa seksa piekritejs...bet ja arii buutu tad nenjemtu nevienu pakaljaa ja vinja to negribeetu..manupraat tas vairs nav patiikami! lai buutu labs sex tad abiem arii ir jaagrib .. tas manas domas!
2007-04-07 15:27:59
Varbūt pašai ar iepatīkās...
2007-04-07 19:08:19
ja tev tas nepatīk tad ilgi nedomā un pasūti viņu pāris mājas tālāk!
2007-04-07 23:01:02
Ja pati to negribi nedari.Vari pati pameginat ar pirkstu ja sajuta patikama tad ok ja ne tad garam.
2007-04-08 00:43:55
Ja Tew tas nepatìk,tad süti vinju täläk!Vai tad normälu vìriesu trükst,kuri uzklausìs,kas Tev patìk un kas ne.
2007-04-09 00:21:44
Tam katram individuāla pieeja: vieniem patīk, citiem nē!
2007-04-11 10:55:49
ar annalo ir taaa!pec arsta viedokliem ja to prot dariit -tas nav nekas slikts un baudu guust ne tikai viirietis ,bet arii sieviete!bet ja to lietu virietis neprot labaak nebaidiit sievietes kuras pec tam ir pret......
2007-04-14 15:23:03
Ja vecumā gribi cīnīties ar nesaturēšanas problēmām ,tad tik uz priekšu.
2007-04-16 15:38:23
ar nesaturēšanas problēmām vecumā var nākties saskarties arī tad, ja nekad nav mēģināts anālais sekss. Vecums paliek vecums ar visām no tā izrietošajām sekām.
Ja anālo seksu piekopj pareizi (ar attiecīgu priekšspēli un maigi, lēnām), tad viss būs Ok.
BET, ja tava simpātija jau pirmajā reizē pieprasa anālo seksu, tad, visticamāk, viņam nav viss kārtībā ar galvu.
2007-04-16 21:55:01
es gribu lai mani kads dupsiitii izdraaz raxtiet westule
2007-04-18 18:35:45
to sanjemt ir kruti. tas ir speeciigi gluzhi kaa ienaakoshi vagoni.
2007-04-22 02:04:46
Nu pretīgi tas nav, vismaz man bija kas jauns.(patik kad sieviete man arī tur pabaksta ar pirkstiņu utt. pie 69 pozas.)Vispirms iezied viņa locekli ar eļļu, jo sākumā var sāpēt, jo viss sauss, ja viņš protams pats to nesapratīs. Un aiziet iekšā, sēdies tik virsū, vai viņš no pakaļas ieies Tevī. Vispār gribētu Tev to iemācīt...mmm
2007-04-25 18:52:22
ja to vīrietis pieprot nau iemeslu teikt nē!, pameiģināju un man patika...
2007-04-28 21:51:32
tad nav problēma sarunai būt vai nebūt sexam,,,, problēma ir citur- ko par mani padomās, ja es to darīšu, vai nedarīšu..tā ir saruna par uzticēšanos...
Tad zini- viss ir jāizlemj tikai tev vienīgi... dari tā kā tu jūti,,, nepiespied sevi un ja ņem vērā, ka tev nav bijis arī orālais sex.. nezunu, secība jau protams nav būtiska,,, varbūt svarīgāk ir izrunāties par sexu un nonākt līdz anālajam sexam pakāpeniski, sākot ar glāstiem, tad kad tu uzticies un jūties ar vīrieti labi... tad atļaujies izmēģināt visu...
2007-04-30 14:43:04
Vīrietim ir jāmāk būt pacietīgam, tas ir jādara lēnām un jābūt savstarpējai uzticībai... Ne visiem tas patīk, un ne visām tas ir pieņemams,,, Mana pieredze ir bijusi dažāda,,, esmu no anālā sexa lidojusi mākoņos un atteikusies no tā, jo vīrietis visu ir gribējis ļoti sasteigt...

Te jau bija labi padomi- pamēģini pati ar pirkstu, un šādam sexam noteikti vajag priekšpēli, ir vajadzīgi lubrikanti, no pirmā iespada ir atkarīgs vai tu to vēl gribēsi, vai ne....
2007-04-30 14:53:05
XC vXC
2007-04-30 16:16:30
Zanei apsaluuta taisniiba!!!
2007-05-10 10:55:12
cik maz tēmu par anālo seksu snālā seksa sadaļā :D
2008-11-20 23:56:17
Ir kāda pamatdzimumakta variācija, par kuru tev būtu jāzina. Seksa grāmatās tā parasti tiek raksturota kā «neķītrība» vai «perversija», tomēr daudziem cilvēkiem pat mūsdienās nav reāla priekšstata par to.



Tas ir anālais dzimumakts, kas izpaužas tādējādi, ka vīrietis ievieto savu peni tavā tūplī. Daudziem vīriešiem tas ļoti patīk, jo taisnā zarna ir daudz ciešāka nekā vagīna un ātrāk sniedz spēcīgāku stimulāciju.


Anālais dzimumakts veiksmīgi izdodas tikai tad, ja tu pati to vēlies. Tūpļa muskuļi ir diezgan cieši un stingri, un, ja tev principā nepatīk tas, kam jānotiek, tie sasprings tik ļoti, ka partneris savu cieto «duramo» nekādi nespēs dabūt iekšā. Tev jārelaksējas.

Nevajag uztraukties, ka taisnā zarna varētu būt netīra. Vīrieša penis nav tik garš, lai sasniegtu izkārnījumu daļiņas tavā dibenā. Taču atceries, ka taisnajā zarnā mitinās ļoti kaitīgas baktērijas, tāpēc ir svarīgi ievērot, lai vīrietis neievietotu peni vagīnā tūlīt pēc tam, kad izņēmis to no tava dibena. Tas draud ar ļoti nepatīkamu iekaisumu. Tas pats attiecas uz pirkstiem.







Anālajam dzimumaktam ir nepieciešama tūbiņa «Johnson \'s KY», bezkrāsaina želeja bez smaržas, vai kāds cits līdzīgs līdzeklis. Tas atvieglos viņa peņa ievietošanu tūplī. Tev jāguļ uz sāniem pie krūtīm pierautām kājām un «jāuzsēžas» uz viņa peņa.

Neļauj viņam spiest pārāk spēcīgi — tam jānotiek lēni, uzmanīgi un maigi, jo pirmajās reizēs peņa ievadīšana var savainot tūpļa muskuļus, ja tie nav gana atslābināti un tiek spiesti vaļā ar spēku.

Iegājis tevī, viņš var kustināt peni lēniem, maigiem grūdieniem, reizē ar brīvo roku stimulējot tavu klitoru un vagīnu. Ir vīrieši, kuri mēdz paņemt līdzi gultā vibratoru, kad viņiem padomā anālais dzimumakts, un ievietot to sievietes vagīnā, kamēr viņi paši mīlējas dibenā. Motora vibrēšana cauri elastīgajai sieniņai, kas atdala taisno zarnu un vagīnu, var ļoti stimulējoši iedarboties uz jums abiem.

Visticamāk, ka viņš beigs tavā dibenā, tomēr, ja neesi lietojusi nekādus pretapaugļošanās līdzekļus, esi piesardzīga. Kad tu aizmigsi, sperma var iztecēt no tūpļa un apaugļot tevi. Tas var beigties ar rezultātu, ko ciniķi mēdz dēvēt par «ačgārno bērnu».

Nākamajā rītā tu jutīsi, ka tavs tūplis sūrst, bet ar laiku atklāsi, ka vari mīlēties anāli bez kādām nepatīkamām izjūtām. Dažas sievietes ļoti lepojas ar to, ka viņu vagīna un tūplis ir vienādi piemēroti seksam, un tas neapšaubāmi viņām paver jaunu seksuālās dzīves dimensiju.


2009-01-23 14:49:27
....interesants pasaakums....dazhi liidz tam nonaak aatraak, dazhi veelaak....ieteiktu pameegjinaat- bet pirms meegjinaat- paintereseeties kaa to dar, lai patiktos.....
2009-01-23 15:25:08