Autors Komentāri: 327
Kirs, nadiersej. Zemlacki toc mute nem. Es ari.
2016-12-25 23:34:49
oi, ...
2016-12-25 23:58:17
Ņihuja, jautajumiņs! Kad radio vai TV būs tāds raidījums par veganiem vajag piezvanīt un paprasit!
2016-12-26 06:56:47
Iekustināšu apputējušu sarunu ar savu viedokli. Atbilde uz sākotnējo jautājumu daļēji ir atkarīga no tā, kas katra izpratnē ir vegānisms. Daļa to saprot vienkārši kā dzīvnieku izcelsmes ēdienu nelietošanu uzturā, bet būtībā tas ir iebildums pret nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Tādēļ, manuprāt, vīrieša sēklas norīšana nav uzskatāma par nevegānisku, ja vien spermas iegūšanas laikā nav nodarīts kaitējums lopiņa veselībai vai pat dzīvībai un tas nav darīts pret viņa gribu.
2019-12-31 11:08:06
Augstāk minētais nav viedoklis, bet vīriešu apmaksāta - fake news
2019-12-31 13:11:42
Piekrītu, Elm. Es noriju. Dažkārt. /baigi reti/ :D
2019-12-31 14:47:11
Nujau gan lieņ tēmā, par kuru tik filozofi varētu diskutēt Pirmais, spermai nav nekāda sakara ar pārtiku, tā ir sperma un tikai retais uz zemes spētu pastāstīt sīkāk. Bet pa lielam es to drīzāk salīdzinātu ar svaigi spiestu augļu, dārzeņu kokteili, kurš ir pilns ar organismam veselīgiem vitamīniem, minerāļiem un ogļhidrātiem. Tas, ka nevaig ēst gaļu ir fakts, bet nevaig jau visu to padarīšanu padarīt par fanātismu. Atbildiet vispirms sev uz jautājumu, ko es vēlos panākt, vai vispār es saprotu, ko un kāpeic daru, kāds man būs labums, ja atteikšos no dzīvnieku valsts produktiem un vai vispār tam esmu gatavs. Es redz uz ziemīšiem gardu muti izbaudīju un notiesāju 5 pīrādziņus. Nekas nenotiks ar mani, ja turpināšu pilnveidot veselīgu barošanos. Mans iemesls, kāpeic es atteicos no gaļas bij netradicionāls. Es noticēju mūžīgai dvēselei un tam, ka tā cūciņa, kuru man ir itkā jāēd, ir tikai jauna dvēselīte un nēkamai dzīvē tā var būt mana sieva un nedod Dievs ja viņai pie brokastu galda atminēsies, piedzīvos dežavū Patiesība ir daudz intresantāka par oficiālajiem meliem un es vēlos sasniegt līmeni, kad man pietiks ar ūdens glāzi un saules stariem
2019-12-31 16:44:07
Bet būsim godīgi,mūsdienu pārtikas industrija, dzīvnieku audzēšana... bejēdzīga daudzu lopu nāve, jo bieži miskastes konteineros nonāk, jo cilvēki nespēj to visu patērēt, ko ražo...audzē. tāpēc daļēji piekrītu veģetāriešiem, viņu ideoloģijai. Agrāk bija tik, cik spēja paši patērēt.
2019-12-31 16:53:08
Vispirms lai sāk runāt patiesību, patiesību par cilvēka organismu, par tā iespējām un potenciālu. Piemēram-visi zin, kas ir govs, gaļa, biezpiens, krējums, piens un sviests nu un vēl āda, kaulu milti un fig viņ zin, ko vēl var izspiest no govs. Bet vai kāds zina, ka govs patiesībā ir plēsējs. Zāli tā ēd lai uztaisītu labvēlīgu vidi pirmajā kuņģī un tur strauji savairojas mikroorganismi. Tad govs atgremo šos organismus un nogāda uz īsto kuņģi un remdē izsalkumu
2019-12-31 17:09:50
''......Es noticēju mūžīgai dvēselei un tam, ka tā cūciņa, kuru man ir itkā jāēd, ir tikai jauna dvēselīte un nēkamai dzīvē tā var būt mana sieva un nedod Dievs ja viņai pie brokastu galda atminēsies, piedzīvos dežavū....'' /Citāts, no Vienradzis/ Vienradzi, - Tu gribi teikt, ka mēs visi esam kanibāli? Tu nedzer uz tām tabletēm, alu virsū.
2019-12-31 17:32:17
Es gribu teikt, ka katram ir savs ceļš, pa kuru iedams viņš dzīves gaitā nonāk pie kautkādām atziņām patiesības meklējumos. Protams tik retais vispār uzsāk šo ceļu, jo viņa dzīves programmā ir citi uzstādījumi un vērtības. Es zinu, ka pārstājot ēst gaļu uz esmu uzlabojis savu pašsajūtu un tas ir tikai sākums. Priekšā vēl tāls ceļš ejams un gida man nebūs, kurp iet, ko darīt tālāk es nezinu
2019-12-31 17:41:53
Es arī (drīz būs gada jubileja), esmu atteikusies no dzīvnieku izcelsmes pārtikas produktu lietošanas uzturā. Ir labāk.
2019-12-31 20:52:56
Visu cieņu vegāniem,bet kam dēļ to tā izcelt,nevajag zimeties ar to,es teiksim ēdu galju,i tā ir mana darīšana,veganus es cienu,bet tādus,kurināt to nezimejas
2019-12-31 20:55:40
Pele, šeit runā par tēmu.. Vai tad Tu nelielies regulāri ar saviem pīrāgiem utt? :D Kurš zīmējas?
2019-12-31 20:57:39
Ne jau Tu,bet esmu saskārusies,un ja pirkt visus tos produktus,augļus,cik ir jāpelna,es tādus blogos skatos,kā viņi zīmējās,kā perkas,ne mūsu algām,pareizi teici,cepti āboli,ne jau avokado kaudzēm.
2019-12-31 21:04:58
Graudaugi, pākšaugi , sezonālie augļi un dārzeņi nemaksā daudz, un tie, manuprāt, visiem ir jāiekļauj ēdienkartē. Visi pusfabrikāti, neatkarīgi no tā vegāns vai visēdājs, maksā vairāk.
2019-12-31 21:08:35
Tāpēc es saku,visu cieņu,katrs pats izvēlas savu racionu,tos kurus es skatījos,domāju ,johaidi ,kādas viņiem algas?
2019-12-31 21:12:23
Tā jau ir, kad ieiet bodē, tad tur nav ko paņemt Manā ēdienkartē ir rudzu maize, siers, tomāti, gurķi, āboli, sīpoli, paprika un makaroni vai kartupeļi. Pa retam ar zivi kautkādu pamielojos. Bet principā ar 3-4 maizes šķēlēm diena pilnīgi pietiekami. Es ievēroju grafiku 4 stundas pirms un 4 pēic pamošanos uzņemu barību.
2019-12-31 21:26:15
Es riju avokado kaudzēm. Gaļas vietā. Pat citreiz sabojātos metu ārā, jo noēst nevaru. Nevar paredzēt šito, kad tie ir cieti un kad ēdami. Sapērku cietos daudz, kad nogatavojas visi reizē, apēst nevar. Jā, gaļu lietoju reti.
2019-12-31 22:05:45
Gaļa maksā daudz dārgāk nekā dārzeņi. Īstenībā veselīgi ēst nav dārgi. Tā ir atruna tiem, kas grib rīt.
2019-12-31 22:08:46