izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 255

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 4
Kapeec sievietes paasti netic ja viirietis veelas tai sniegt tikai kunilingus bez zemteksta uz ko citu?

Sīkais VIP

33 Vīr.

user
Postu skaits: 681
jo viņas pašas beigās grib ko citu.........

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Palaizi sev pirkstu starpu un būs labi.Kā var būt tik azabočenijs.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1
Tas ir labais , ja sievietei ir labi no tā ! Labā seksa visam jābūt .

skvirtite :))... VIP

39 Pāris

user
no mercy :)))
Postu skaits: 11974
vēlies par to parunāt

erased

Siev.

user
Postu skaits:
kunilig, tev laikam tikai mēle ir, jo krāna nemaz nav, ja reiz neko citu nepiedāvā

Sīkais VIP

33 Vīr.

user
gan jau mēle tāda ka mute ciet neturas..

brachka

48 Vīr.

user
Postu skaits: 612
Kā to vispār var dabūt gatavu Izklausās,kā grauzt saldējuma kociņu,bet spļaut laukā pašu saldējumu

LikeKuniling2...

34 Vīr.

user
izmeginaat visu ko dziive piedaavaa!
Postu skaits: 1
man ari lti patiks sniegt oralo baudu sievietei.tas ir burvigi.
Un nez kapec domaa ka ja velas sniegt kunilingu tad problema ar kranu? Nesudzos par savejo, bet patikami ka sieviete beidz gan kunilinga laikaa,gan arii kad ieeju vinjaa ar draudzinju.

Sīkais VIP

33 Vīr.

user
kulitings??? kas tas vispār ir??

erased

48 Siev.

user
Postu skaits: 2985
..protams ,ka grūtu brīžiem tādiem piedāvājumiem noticēt,jo džekiem(lielākai daļai) tikai minetiņus gribās....
...paskatieties galerijaās foto....vieni mineti un lepnība par to...kunilingu naf..

brachka

48 Vīr.

user
Disharmony...ja naf,tad naf Tu labāk pastāsti nafig Tev tas vientuļais kunilīzings vispār vajadzīgs

Misters Krupi...

Vīr.

user
Nevaino mani, es jau piedzimu superīgs!
Postu skaits: 3771
Vispār sīkajam taisnība. Arī man izstrādājies stereotips, ka "ja vispār", tad principā gribēs arī kārtīgu seksu. Līdz galam šo fenomenu izpratis neesmu. Večiem var pietikt ar minetu, mierīgi. Meitenēm viss pārējais nešķiet nopietni, vajag locekli sevī.

erased

48 Siev.

user
Postu skaits: 2985
..blin! bracka!.....neteicu ,ka vajadzīgs kā viens vienīgs vientuļais...bet grūti noticēt (kaut gan zinu ,ka tā ir!!!)ka vīrietim spēj baudu sagādāt tikai un vienīgi kunilīzings-neko neprasot pretī...

Tieši tā Krupi!...es ar bez tā nevaru...acīmredzot il vēl kādi neapmierināti punkti iekšpusē....

erased

35 Siev.

user
Postu skaits:
Vislabaakais miegs biezji vien ir tieshi peec kaartiiga kunilinga (un tikai)

Misters Krupi...

Vīr.

user
Nevaino mani, es jau piedzimu superīgs!
Postu skaits: 3771
disharmony — man atbilde uz Tavu jautājumu ir: mierīgi! Savukārt ar tiem punktiem iekšpusē atkal tā muļķīgi sanāk, jo to pabakstīšana jau ir lielākais laušanās objekts.

erased

36 Siev.

user
Postu skaits:
nesaprotu: ja kāds nekautrējas par to, kas viņam sagādā baudu, tad te visi norej viņu, bet nedod dievs pašiem pajautās kas patīk, uzreiz būs spura gaisā....

muļķu bars, goda vārds

manuprāt te neviens nejautāja, vai patīk vai nepatīk kaut kas, bet gan kāpēc ir tāda un tāda attieksme!

brachka

48 Vīr.

user
Labi,labi....tā arī piezīmēsim,disharmony pieder pie dāmu kastas,kurai obligāti vajag locekli sevi
Vīriešiem vispār baudu sagādā dajebkas,vienīgais nosacījums ir...lai tas patiktu arī sievietei,mēs neesam egoisti

Lee VIP

Vīr.

user
Postu skaits: 743
vot muļķu bars

brachka

48 Vīr.

user
Jā...bļin,stulbeņi neaptēstie
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.105 seconds.