izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 146

erased

42 Vīr.

user
Postu skaits: 1767
tātad, kā ir - ir obligāti jāsmaržo pēc maipuķēm abiem, vai var būt arī nedaudz dabiskais aromāts. Nu es nedomāju, ka mēnesi nemazgāts un nemazgāta, bet, nu, ja sanāk pēkšņi dienas vidū kāds minetiņš - bet mazgāts tik no rīta.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1371

erased

Siev.

user
Postu skaits: 3004
Eu, nu nopietni.

Virsu2, tas baltais laukums, kur Tu liec šo simbolu - pamēģini tur šad un tad kaut ko arī ierakstīt.

Eu, a moš šim klaviatūras nav?

erased

42 Vīr.

user
telefonam ekrāns tā saplīsis, ka spiežās tikai vienā vietā...un tur šitas smaiļiks

erased

Siev.

user
Man kaitina. Rodas iespaids, ka džeks (nu labi - tas būtu ļoti glaimojoši. teiksim - vecis) ienākot šeit ir tādā šokā, ka automātiski smadzenes visā simbolu burzmā atpazīst tikai to vienīgo.

erased

42 Vīr.

user
palm, a par tēmu nav komentāru?

erased

Siev.

user
Ir, bet pag, man jāsaņemās, koffe jāuztaisa.

erased

42 Vīr.

user
ak, kā vienmēr uz tām sievietēm nākas gaidīt

erased

Siev.

user
Uz sievietēm vienmēr jāgaida...

Nu pēc maijpuķītēm nav jāsmaržo - tas, vismaz mani, viennozīmīgi atgrūstu. Bet cik nu man ir gadījies darba dienas laikā šādas izvirtības, vīrietis pa lielam vienmēr galanti ir aizgājis uz tualeti un apmazgājis pirms lietu kārtošanas. Bet - pret dabisko aromātu, ja tas pārsvarā nesastāv no urīna smakas, iebildumu naF.

erased

42 Vīr.

user
man ar nav...pat varētu teikt, ka uzbudina. Tas laikam ir tas dzīvnieciskais.

Aleksis VIP

Vīr.

user
люблю спать на полу, особенно противопол
Postu skaits: 3373
dabiskais aromāts labāks Protams tīrs.
Un tieši tā, var ja tā sagadās pēkšņi atrast to tualeti un apmazgāties... un labāk to darīt vienmēr pēc tualetes

erased

Pāris

user
Postu skaits: 5901
Labāk labāk vēl labāk, pirms, ieiet dušā