Autors Komentāri: 63
\"aatad....
mees esam divi nepaziistami cilveeki kuriem vajag ar liftu uzbraukt uz kaadu staavu......
mees abi iekaapjam un gaidam kad lifts uzbrauks uz muusu staaviem.
nus protams tipiskaa situaacija ka peekshnji atsleedz elektriibu un mees paliekam liftaa.....
saakumaa neko nedaram - vienkaarshi gaidam.... kad saprotam ka driiz aaraa netiksim, saakam pljaapaat - iepaziistamies......
saakumaa teemas ir neitraalas, peectam saakam runaat par gadiijumiem no filmaam kur parasti iestreeg liftaa.... un saakam taa kraashnjaak stastiit par to kas var notikt liftaa....
veel peec kaada laika izdomaajam ka taapat visdriizaak nekad nesatiksimies un shii vareetu buut vieniigaa reize kad shitaa sanaak iespruust liftaaa.....
tapeec izdomaajam atdoties sexsa orgjijaam.....
saakumaa kustiibas ir neveiklas, jo lifts nav iisti liels, bet mees aatri pieshaujamies!!!
es leenaam saaku tevi izgjeerpt un laiziit saakot no kakla, peectam leenaam vizos pie kruutiim kuras ir ljoti tvirtas.....mmmm.... pie taam es pakaveejos mazliet ilgaaak.....
tu nevari nociesties un saac man pogaat valjaa bikses.....mmmm
no pagruud mani pret durviim un norauj bikses - daikts jau ir uzbriedis...... saakumaa tu to masee ar rokaam, lai tas paliek silts un veel lielaaks..... peectam tu mazliet to saslapini un ieliec to starp savaam krutiim.... mmmm..... kaadu laicinju tu to masee ..... peectam tu nenocieties un saac to riktiigi suukaat - taa kaartiigi - aaatri un strauji....mmmmm
tad es seedus atstudeejos pret sienu un norauju no teviim piemeeram svaarkus ....... un saaaaku laiziit tavu miklo, silto kakjeniiti.... mmmm esmu uzvilkts un tapeec kustiibas ir straujas un speeciigas - es ar meeli lieku tavaa cauruminjaaa un ar luupaam satveru klitorinju..... mmmm.... tu saac kunksteet no baudas.....mmm....
mees dzirdam ka pie durviim kaads klauvee un pa shkjirbu muus redz, tachu mees neapstaajamies - gluzhi otraadi - tasmuus uzvelk veel vairaak.....
es atstudeeju tevi pret durviim un ieslidinu savu daiktu tavaa kakjeniitee no mugurpises..... tu iekunksties.....
es tevi draazhu taa ka tavas kruutis sitaas pret lifta durviim un cilveeks kas staav pretii visu to redz........mmmmm
peectam tu pagriezies un uzlec man virsuuu - es tevi atstuteeju pret sienu un leenaam uzseedinu virsuu daiktam..... mmmm
tu saac leekaat aatraak un aatraak...... mmmm
peeksnji elektriiba atkal paraadaas un lifts saak braukt , tachu mums ir tik labi ka mees turpinam ....mmmmm...
es noguljos uz griiidas un tu uzseedies man virsuuu un riktiigi saac leekaat! iekshaa aaraaa.....mmmm.....
un beigaas atkal es tevi atspiezhu pret sienu un iedzenu savu daiktu teviii.......
es draazhu tevi kameer tu saac kunksteet no baudas......... draazhu kameer tu guusuti orgasmu.......
tu elsojot pagriezies un panjem daiktu muteeee un saac strauji to suuukaaat taa lai es beigtu ..... tu to suukaa un maseee, suukaa un maseee, tev ir tik labi ka tu nevari paarstaat - tu kliedz no baudas....
aaatraak un aatraak liiidz es beidzu tev mutiiiiteeee un uz kruutiiim....... mmmmm.........ku tas bija labi.......
nus kaa bija ???\"
2008-05-23 12:01:00
(c) vnk Kristīnes pastkaste

es neizlasīju. Slinkums
2008-05-23 12:01:24
man slinkums
2008-05-23 12:01:56
man arii slinkums
2008-05-23 12:02:29
riktiigi izsmeejos!!!!
2008-05-23 12:02:35
jāapskatās profils vispār
2008-05-23 12:03:01
Kristīne , un tu sevi norakstīji re kā tevi mīl !!!
2008-05-23 12:03:09
a to visu var paspēt viena braucena laikā???!!! Nu gan augsta māja :D
2008-05-23 12:03:35
no profila: Esmu celjotaajs - patiik vienaa riitaa pamosties un braukt kameer bendziins beigsies....Patiik atklaat, patiik maaciities (gudriibas, un citu cilveeku pieredzi)! Patiik runaaties - veelos vakaros aizbraukt liidz juras krastam un vienkaarshi runaaties!

23 gadi
2008-05-23 12:03:53
forshi bet man butu slinkums tik gari rakstit.
2008-05-23 12:04:13
brīvmākslinieks! Braukt, kamēr benzīns beigsies es gan tā nevaru, slinkums atpakaļ stumt tak!

Audi, pieļauju, ka copy-paste :D
2008-05-23 12:04:46
iisi un konkreti jaarakssta- ejam uz liftu un viss
2008-05-23 12:04:55
shitie rakstiitaaji te ir daudz un visaam vienu un to pashu suuta un pashi davolnjiji i
2008-05-23 12:06:47
izlasīju tas story vai piedāvājums tev?
2008-05-23 12:07:10
peeksnji elektriiba atkal paraadaas un lifts saak braukt , tachu mums ir tik labi ka mees turpinam ....mmmmm...
es noguljos uz griiidas un tu uzseedies man virsuuu un riktiigi saac leekaat! iekshaa aaraaa.....mmmm.....
un beigaas atkal es tevi atspiezhu pret sienu un iedzenu savu daiktu teviii.......
es draazhu tevi kameer tu saac kunksteet no baudas......... draazhu kameer tu guusuti orgasmu.......

***************
tik ilgi brauc? kur ta viņi brauc? uz debesīm vai? vai viņi beidz ik pēc 15 sekundēm?
2008-05-23 12:07:31
TTR,
pareizi, jāsaka ejam un viss..............neviena nenāk
2008-05-23 12:07:51
Ofit, nu, pieļauju, ka piedāvājums
2008-05-23 12:08:08
2008-05-23 12:08:21
ID- ta nu nav, ka galiigi nenaak :D
2008-05-23 12:08:59
a isteniba tas ir stulbi tas cilveks centas rakstija,a tu to visiem shta paradi.es tadai ka tev nekad nerakstitu. cuciski
2008-05-23 12:09:01