Autors Komentāri: 203
njā.......tik kur lai to īsto sameklē.......
2008-07-06 20:52:00
/ Slikts!!! Viņš tikko pateica tieši šo vārdu? Nebija nemaz tik SLIKTS? Ak šitā, ja? Zini, es tagad tev to šapanieša glāzi zini kur iebāztu! Labāk tev to nezināt !/

Hmmmm, tev tiešām ir auksts šapmanietis? Nezinu gan vai tas būtu ērti, iespējams tu to esi glabājis cītīgi nebaltām dienām vai kādam īpašākam gadījumam par šo ,un tagad dēļ divām glāzēm vērsi vaļā? Nav žēl, ka atšālēsies? Bet par omīti nesatraucies, sen neesmu tik saturīgi vakaru pavadījusi, tik jaukā kompānijā, reti, kad tik gudrus un interesantus cilvēkus sastopu, tā kā pateicīga noteikti esmu es, nevis tu Es gan laikam tomēr to taksi izaukšu ;)

/ Skat, ka tik vēl nebankrotē man šampi uzsaucot....rrrrr....!/
2008-07-06 20:52:35
Rakari...neaizej neatvadījies... , tad jau tālāk zināsim,ko darīt...
2008-07-06 21:04:05
Nu shampis jau nav tik neaizvietojams, ka deelj divaam, glaazeem, kuras shobriid gribas, un kuras iespeejams vareetu atdzeseet mazliet sakarsushos praatus mums abiem, es nevareetu noziedot visu pudeli. Pietam ar vienu shapi nekad nepietiek, taapeec maajaas turu vairaakus. Pietam ja reiz atsakies, no taa, ka pats aizvedu, tad taksis straadaa visu diennakti, un arii peec izdzertas shampaniesha glaazes nebuus probleemu vinju izsaukt, pietam iespeejams tagad mazliet apdomaat, kur tad patieshaam ir veeleeshanaas doties, peec naakamaas shampaniesha glaazes, vai pie omes uz djefchishnjiku.


/bezkauniigi to visu teiktdams panjem divas glaazes, Martini Asti atkorkjee un saleij pa glaazeem, piemiegdams ar aci./ Kad kautkas taads burbuljo jau glaazee, gruuti tachu atteikties vanne. /piemiedz veelraiz ar aci./ jebkuraa, gadiijumaa, man buutu patiikami, ja visa vakara gaitaa vismaz kautko no manis Tu pienjemtu.
2008-07-06 21:04:57
MEGO...Ko jūs ar Rakari darīt abi gribat, es te savās vīzijās būšu ko garām palaidusi?
2008-07-06 21:05:15
Mego, nu shiis iespeejams arii ir manas atvadas.
2008-07-06 21:05:31
Fanta...mēs te duēli sarunājām...pēc savas saprašanas...
2008-07-06 21:06:09
Rakari...ja būs vēlēšanās, tad atradīsi...
2008-07-06 21:09:53
Mego, sausa runa. :D
2008-07-06 21:12:07
/Hmmmmm, kaut kā viņš trakoti pārvērtās, izskatās, ka viņš tagad koķetē ar mani, nez, kas viņam aiz ādas, domā mani piedzirdīt vai? Bļāviens, es sen neesmu dzērusi, pēc tās vienas glāzes man jau būs labi..Tā, tā, padomā FS, tu spēsi visu kontrolēt vai nē? Tomēr gribu zināt, ko viņam tagad no manis vajag /

Nu , ja tu tā uzstāj, tad vienai glāzei šampanieša man noteikti vēl atradīsies laiciņš
2008-07-06 21:12:59
nu gan jūs abi....
2008-07-06 21:13:56
Nerātnā, tici vai nē, bet es baigi iejutos, vienu brīdi man pat viņš traki sāka nepatikt
2008-07-06 21:14:49
saldus.......dūku balodīši......
2008-07-06 21:15:09
Nerātnā, saldus tev arī Es vēl Rakari te palauzīšu mazliet
2008-07-06 21:16:47
uz nerātnībām.......
2008-07-06 21:17:27
Es neuzstaaju, un man nepatiik, kad to dara citi. /praatiigi iemalko pirmo reizi/ Uzskatu, ka viss notiekoshais ir tik skaists un dabiigs, cik briivi un nepiespiesti tas viss notiek. Var protams to visu apstriideet, un tam vell vareetu tikt atveeleeta visa visa atlikusii pudele, par kuru Tu uztraucies, ka atlasheesies, bet man nav tiesiibas aiztureet Tevi, un mainiit tavus plaanus, ja reiz esi ko noleemusi.

/vai tieshaam vinja spees no taa atteikties, tas tachu ir Martini Asti, plus veel man tachu kautkur ir pasleepts vesels arsenaals ar sveceem, viirakiem, Barry White labaako dziesmu izlase. vai vienkaarshi kaa kompromiss kaada muuzika kuraa nedzied nekaadaa valodaa. baac, es tachu taa gribeeju vinju satikt, pat mazliet piegatavojos, un tagad to visu taa vienkaarshi palaist valjaa. nu nee. :D Ellee rataa, nu jopcik, esmu pat gatavs piekaapties, galu galaa. :D/
2008-07-06 21:20:29
/ Lūk atkal paņēma un visu izjauca. Kas tie vīrieši ir tiešām tik glupi, ka nostāda tādā situācijā, ka piekrist jau vienkārši vairs nevar, pat, ja gribētos. Nu, kā es tagad lai pasaku, ka tomēr gribu palikt, ja viņš neuzstāj? Bet es taču gribu palikt...vai ne? Tā, mieru, tikai mieru, vienmēr taču var kaut kā izgrozīties.. kaut ka vajag tā, ka it kā baigi jau nemaz nevelk, bet...ahaaa/

Nē, nu it kā jau es patiešām biju nolēmusi aizbraukt uz to izslavināto bāru ceļa malā, iedzert šampi, bet tagad, kad tu esi atkorķējis savējo manas vainas dēļ, tad laikam jau tas izskatītos drausmīgi nepateicīgi no manas puses, kā arī dzert vienatnē tomēr ir mazliet netipiski, ja vēl es sev bārā kompāniju atrastu, tad tu gan būtu nolemts to tukšot vienatnē, jo diez vai omīte būs ātrāk par rītausmu mājās. Tāpēc es nolēmu, ka pareizi būtu tomēr te palikt uz šo vienu glāzi, ja, PROTAMS, tu to vēlies.

/Jā, mazliet pastulbi izklausījās, tomēr labāk tā, nekā tagad tīties prom un vispār, es patīku viņam vai nē, galīgi nesaprotu /
2008-07-06 21:30:31
balss no malas....varbuut mēģīnāt ieskatīties acīs? un tās pateiks ko katrs vēlas?
2008-07-06 21:39:47
/ ātri paņem glāzi, lai gadījumā šis neizdomā atkal kaut ko tizlu pateikt, pēc kā būstu uzreiz jātinās prom....Mmmmmm, kā man šis dranķis garšo/
2008-07-06 21:40:15
Tev neviens atklaati nav teicis, ka Tu par sevi esi ljoti augstaas domaas? Nu redz, par nelaimi man, iespeejams ka Tev ir iemesls taadai buut, jo pieljauju, ka esmu uzvedies mazliet pat neviesmiiliigi. Pietam tagad, kad esam abi izdzeerushi shiis glaazes, atcereejos, ka neesam saskandinaajushi, bet shampanieti bez saskandinaashanas dzert ir kautkaadiigi neviizhiigi. buutu feini, ja mees vareetu vienoties, to kautkaadiigi labot.

/iespeejams es tieshaam esmu uzvedies mazliet augstpraatiigi, Ok, izskataas, ak uzvaru nesvineeshu, bet varbuut ir iespeeja izvilkt neizshkjirtu. /
2008-07-06 21:40:32