Autors Komentāri: 109
cava - tās jau ir galejības...
2008-12-05 15:51:59
cava datoraa nee, nu ja degungalaa reaali...tad var uzskatiit
2008-12-05 15:52:29
Man tas liekas neiespējami, ka kkāda šitāda ķēmošanās var aizstāt reālu personu un īstas attiecības vai šajā gadījumā aktu! Es gan televīziju, gan internetu uzskatu kā vienkāršu izklaides industriju un neņemu viņu par pilnu. Tā mani uzjautrina, izklaidē, parāda, šo to jaunu un kas notiek pasaulē... un tas arī viss... atgriežamies pie reālām atiecībām, darbiem un cilvēkiem...
2008-12-05 15:53:10
cava, jā, vēl pasaki, ka tas ir sava veida treniņš
2008-12-05 15:55:03
Ķirsi nevis piepe, bet pipe!


C\'mon! Paskatities, kas bija gadus 5 apmēram atpakaļ, kad katram cilvēkam nebija mājās internets un nebij tik daudz iespēju tikt pie interneta! Cilvēkus pa vasarām varēja redzēt ārā masām... tagad visi sēž mājās un vai ko citu nezinu, bet kā tās internets ir atņēmi lielu daļu no reālās dzīves jebkuram.. Un arī vot šitie visi skype dročitaji nav nekas normāls... jo reala seksa kādam vienalga ir kā trūkums ne?
2008-12-05 15:55:40
Hmmm... domāju par virtuāla un reāla seksa proporcijām... Labi, tas viss tiešām notiek galvā. Bet vai jau šobrīd virtuāls sekss tiešām var aizvietot īstu??? Nemaz negribas domāt par znātniskās fantastikas filmām, kur uzmauc galvā ķiveri un bilde + visas sajūtas kā īstas...
2008-12-05 15:58:00
nezinu....es nepiedotu, pieskaitiitu pie kraapshanas tiiraa veidaa. Es nodarbojos ar virtualo seksu, nevis taapeec, ka partneris mani neapmierinaaja (konkreets gadiijums, kad dziivoju kopaa ar viirieti), bet taapeec, ka vairs nebiju ieintereseeta un iemiileejusies. Galu galaa nesen peec taa, es taapat aizgaaju.
Taapeec uzskatu taa ir pirmaa paziime, ka kaut kas nav kaartiibaa attieciibaas...
2008-12-05 15:58:44
Nu negribu novirzīties no tēmas, bet masturbācija vēl nav viss, ko dod internets vai atņem.... ir tik daudz lietas, kas tieši saistīts ar vienkāršu fizisku
2008-12-05 15:59:55
Ftw- aga...
Man joprojām liekas, ka pārāk daudz to cilvēku... 6,7dienās man vispār negribās ārā rādīties un nekur nav iespējams normāli aizbraukt, jo visur ģimenes ar bērniem, kas man riebjās ar savu neizlēmību. Tik bremzē satiksmi. Visiem stulbas grimases, kas es esmu, kā mani sauc un ko es te vispār daru?! Atceros, kā pirms tiem gadiem 7,8 un i-neta zālēm staigājām... tad visi uz to one.lv skatījās lielām platām acīm un bij tāds WOW!!!
2008-12-05 16:01:03
Pagaidām gan neesmu nonācis tuvāk tai robežai, līdz kurai virtuāli mēs pieļautu kādam nonākt un pēc kuras vairs ne. Tāda netverama lieta, bet droši, ka ikviens no mums ar to saskarsies.
2008-12-05 16:01:48
.......un ja kāda taisa minetu, to arī var nosaukt par masturbāciju ar lūpām.......tas tak ir tikai apmierināšanās, nekādas jūtas.............ja vīrs ir prom no mājām, kannas pilnas, kāda starpība vai dročī, vai iedod kādai uz zoba .................................
2008-12-05 16:03:17
Padomāju par sevi un ir sajūta, ka mani tomēr ne pārāk satrauktu partneres virtuālas izklaides, ja tās netraucētu reālām.
2008-12-05 16:04:12
Bet jeb kurā gadījumā, ja notiek krāpšana- vainīgi ir abi! Un, ja neko nedara attiecību labā, loģiski viņas aizies pa pieskari.
Ja es tagad atnāktu mājās un mans princis te pa neta spēlītēm seksotu... mānā uztverē tas pats, kas porņukus lūrēt, pret kuriem man pilnīgi nekādu iebildumu... vel uzvilktos un pašai gribulis čožā iemestos...
Hmmmzzz... kur tādas spēlītes var dabūt?!
2008-12-05 16:05:40
Ķirsi - nu reāli es pie kompja jau degradējos gadus 9-10 ... un sāku vēl tad, kad i-nets bija pasaules brīnums latvijā! Agrāk tas bija skolnieku prieks, pēc tam parādijas internets un arī daudzi sāka tur naudu taisīt... un neatceros kā sākās irc.lv laiki! Tad pat vēl tādu one.lv un visa pārējā nebija! Cik atceros tā bija viena no pirmajām iepazīšanās vietām iekš interneta... pēc tam parādijas tik webi, kur varēja jau bildes likt utt, lai cilvēkiem būtu ērtāk paskatīties novērtēt un rīkoties! Un pēc tā laika cik skatos viss iet tikai un vienīgi uz leju! Cilvēki, kas gadus 2 atpakaļ teica, ka es degradējos pie kompja tagad paši to dara tik vēl smagākās formās kā es un tas nebeigsies... tas tikai progresēs! Un beigās vien tā sanāks, ka sēdēsim ar okolāriem pie kaut kādas elektronikas un ķersim reālas sajūtas! Vot i būs visi lielie elektronijas brīnumi!
2008-12-05 16:05:42
he, cava, vienreiz viena atsuukaaja, un tagad gadiem staastiisi par to, it kaa katru otro dienu dariidams

2008-12-05 16:06:06
wild ... Tevi arī prieks redzēt
2008-12-05 16:07:25
vai tieshaam buutu vienalga, ja miiljotaa meitene uzbudinaatos no cita viiriesha fantaazijaam un textiem, tas jau nav dotorspeele, kuraa programma izlemj kaadas atbildes rakstiit uz taviem jautaajumiem, bet gan reaals cilveeks, kursh pashreiz njemaas ap saviem daargumiem deelj tavas meitenes bildes vai staastiem...........???
2008-12-05 16:07:39
shaut, nu chau chau
2008-12-05 16:07:52
wild, man nav bijušas šādas situācijas, tas nenozīmē ka nav bijis minets, bet ka jāapmierinās šādi, gan nav bijis, kaut kā vienmēr kāda gadās pa rokai. Es tikai izspēlēju situāciju ........
2008-12-05 16:09:29
datorspēles ir h...a... nekad neesmu sapratis, kāds var būt baudījums no virtualitātes... šāda veida saits nedaudz savādāks, kaut kas reāls Tur otrā pusē ar sēž
2008-12-05 16:09:32