Autors Komentāri: 57
Paldies visiem par pacietību!

Esam ļoti priecīgi par jūsu ieteikumiem un ziņošanu- par to kas nestrādā un ir jauzlabo.

Mūsu komanda dara visu iespējamo,lai pēc iespējas ātrāk viss funkcionētu bez sarežģījumiem!
2023-05-03 01:10:28
admin❗️ teica
Paldies visiem par pacietību! Esam ļoti priecīgi par jūsu ieteikumiem un ziņošanu- par to kas nes...
Kamēr jūsu komanda dara visu, lai šī vietne funkcionētu būtu godīgi atcelt maksu par pilniem pakalpojumiem. Tad kad viss ir sakārtots, tad arī drīkst prasīt par pakalpojumu samaksu.
2023-05-03 08:11:20
Ieva_33 teica
Kamēr jūsu komanda dara visu, lai šī vietne funkcionētu būtu godīgi atcelt maksu par pilniem pakalpo...
Ieviņa,kamēr šeit nav viss salabots(un tā nekad nebūs)būsi mana miņečica puļemjotņica
2023-05-03 08:26:57
Eu admin..a kad beidzot šeit kkas sāks strādāt,jūs te gana labi esat padarbojušies sajājot visu saitu kur bija ļoti ērti un jauki.izveidojāt kapitālu jauno versiju kas ir tik pretīgi neērta,kad pat jūsu sūda uzlabojumi šeit nav vajadzīgi....izveidojat ērtāk lai šeit riebtos nākt...kkāds īpašs talanys jums ir
2023-05-03 12:39:27
Reiz pa vakaru izrunājām 2000 pastus,tagad pa diennakti es vienu posty ierunāju.iibal atteja
2023-05-03 12:42:39
Davai tu atbīdītā ptiekšāda patīk man nospied...tas laikam te strādā


smailiji nav un nestrādā pipelštok
2023-05-03 12:45:46
admin❗️ teica
Paldies visiem par pacietību! Esam ļoti priecīgi par jūsu ieteikumiem un ziņošanu- par to kas nes...
Nekorekti strādā draudzības uzaicinājumi ar kadu no profiliem.Kad apstiprina draudzību,tas tiek noraidīts,vai otrādi.Nav iespēja otreiz uzaicināt,ja profils,ko uzaicini ,ir tevi noraidījis.
2023-05-03 13:40:46
Kr4 viss ir sūds, izņemot čuras! ☝️
Man grūti stādīties priekšā, kāda bija vecā versija. Bet nu jaunā versija i leggit fuckups.
Nav tā ka būtu ūber neerti lietot, bet nu uz visādam lietām, kas karās un nefunkcionē vai gļuko, ir diezgan nepatīkami nākt portālā un kaut ko padarīt.
Sajūta tāda, ka izstrādei paņemts kāds studentiņš, kurš labi pasniedzis savu dosjē utt, bet uz pusi nodarbību vai vairāk nemaz nekad nav gājis! 😵
Priekš 21. gadsimta un mūsdienu tehnoloģijām, nu galīgi nav labs līmenis.
Un ,jā, gribās piekrist, ka par pusnefunkcionējušu servisa/vietnes izmantošanu iekasēt tādas VIP maksas ir nu neadekvāti. 💀
2023-05-03 14:10:43
murmur teica
Nekorekti strādā draudzības uzaicinājumi ar kadu no profiliem.Kad apstiprina draudzību,tas tiek nora...
Pārbaudījām-strādā.
Vai tagad Jyms strādā šī funkcija?
Ir vēl kāds kuram nestrādā?
2023-05-03 15:10:33
admin❗️ teica
Pārbaudījām-strādā. Vai tagad Jyms strādā šī funkcija? Ir vēl kāds kuram nestrādā?
Cien. Admin. Jūs tagad katram profilam indeviduāli taisaties salabot to kas nestrādā vai tomēr doma ir labot visu vietni kopumā. Ja tagad runa iet par atsevišķiem lietotājiem, kas Jums paziņo kas nestrādā, tad no šīs vietnes var doties prom ar neatgriešanos. Patreiz šis viss - jaunais ir jāpiekrīt A.c ir totāls sūds ! Un jo vairāk kas tiek "labots" jo sliktāk paliek. Ja kādam ir par šo jaunās versijas brīnumu samaksāts kaut cents, tad varat šo naudu norakstīt, bet šito versiju vilkt nav jēgas nekādas. Interfeiss ir no 90. Lietot ir reti neērti un neinteresanti. Atgrieziet veco versiju, iedodiet visiem autentiskiem lietotājiem VIP uz gadu un mēs paši šo portālu atdzīvināsim. Ja nē, tad beidziet ākstīties un liecieties mierā. Patreiz šī vietnē ir pilnībā mirusi no cilvēku puses!
2023-05-03 16:37:10
Kāda sūda pēc bija normāli funkcionējošs portāls kas darbojās un bija labs jāapmaina pret nefunkcionējošu sadirstu sūdu sauktu par jauno versiju.kāda velna pēc jačakarē lietas kas darbojās pret mēslu kam nav nekāda satura...jābūvē or jaumas lietas meviss loxiem jāčakarē lietas kas bika darbojušās
2023-05-03 17:02:08
admin❗️ teica
Paldies visiem par pacietību! Esam ļoti priecīgi par jūsu ieteikumiem un ziņošanu- par to kas nes...
galīgi garām jaunais
2023-05-03 17:24:47
Man patīk šis elitārais seksa saits. Ļoti patīk.
2023-05-03 17:34:00
admin❗️ teica
Paldies visiem par pacietību! Esam ļoti priecīgi par jūsu ieteikumiem un ziņošanu- par to kas nes...
Jūs galīgi ad katru dienu ar vien vairāk šo portālu sačakarējat
2023-05-03 21:42:14
Mana dzīve ir salauzta...labajā versjjā man bija visi labākie draugi,katru vakaru izrunājāmies kā kuram gājis,pasmējāmies,devām labus padomus jebkurā jomā bijām kā stiprs atbalsta plecs,nu vairs nav nekā.neviens man draugs šeit vairs nenāk un ari man ir neērti uzturēties.tik neērti kā dirsā te ir
2023-05-03 23:12:33
Ac... teica
Mana dzīve ir salauzta...labajā versjjā man bija visi labākie draugi,katru vakaru izrunājāmies kā ku...
Es vairs neesmu draugs? :《
2023-05-03 23:18:01
Ac... teica
Mana dzīve ir salauzta...labajā versjjā man bija visi labākie draugi,katru vakaru izrunājāmies kā ku...
Īsti draugi nekur nepazūd un būs kopā gan priekos gan bēdās....
Ir tik daudz jaunpienācēji-esi draudzīgāks un dibini jaumus draudziņus.
2023-05-04 10:22:11
Coco&Loco🌶🔥🔥🔥 teica
Īsti draugi nekur nepazūd un būs kopā gan priekos gan bēdās.... Ir tik daudz jaunpienācēji-esi drau...
Jūs abi esat atvērti draudzībai un ne tikai, arī bēdām?
2023-05-04 10:38:41
♥︎MM♥︎ teica
Jūs abi esat atvērti draudzībai un ne tikai, arī bēdām?
Ar saviem cilvēkiem protams!
Ar tiem visur kopā...Bēdās,priekos..apenēs un gumijniekos
2023-05-04 11:32:49
Coco&Loco🌶🔥🔥🔥 teica
Ar saviem cilvēkiem protams! Ar tiem visur kopā...Bēdās,priekos..apenēs un gumijniekos
Lieliski! Ar Tādiem cilvēkiem var iet arī partizānos un ne tikai.
2023-05-04 11:35:59