Autors Komentāri: 81
Rikikī 99% Skaisti Tu izklāsti savu sāpi, bet tur jau ir tā spēles burvība, ka forums ir publiska telpa, un jāprot turēties pretī publikai, kas varbūt ....nav gluži vienās domās ar tevi. 8-) atceros, kā dirsinājām Fantu ( vēlāk fanta fox) atceros, kā ensha ar kļuškām te vispār visu forumu lika pie zemes fiška tāda: viens pasaka, ka rikis ir duraks, otrs piebalso, ka liels duraks. Un ja rikim vāji nervi, tad rikis dzēšas, vai sāk trakot publiski. Arī otrādi....uzslavē riki, vēl kāds piebalso, un rikis ir topā
2014-10-27 11:36:10
Kremilek a Vo... gan jau atsūkāsi atkal kādam un nopelnīsi VIP
2014-10-27 11:37:06
a ko tik daargi? kaut nojaushu no kurienes taa cena pieauga
2014-10-27 11:37:33
sens sitie forumiesi tik zin kaa vazaaties pa pirtiim
2014-10-27 11:39:18
VIP ir nepamatoti dārgs, un to admins redzēs jau tuvākajā laikā, kad vnk vipu nepasūtīs. atceries Admin kā bij ar dāvanām, kad sacēlāt cenas?? apklusa dāvanu pasūtīšana VIP max cena 2 euro
2014-10-27 11:39:59
Maigonīti, jeb WD40, gan jau atsūkāsi kaādam, un nopelnīsi sev vip
2014-10-27 11:43:37
Admins iemineejaas, kad tagad serveris ir Vaacijaa un plaatiijaas par aatraaku sexam.lv darbiibu......... tak vot......par aatrumu un kvalitaati ir jaamaksaa.... tikai vajadzeeja saakumaa bridinaat, kad cenas vipiem pieaugs, nevis sataisiit kaa labaak un tikai tad nolikt fakta prieksaa
2014-10-27 11:44:14
par Moderiem loderiem te laik pa laikam parādās kāds uzcītīgs moderis, un tad nu sākas lielā tīrīšana. Es saprotu, ka visi ir vīrieši ( arī Admin), un kļūst vāji dažu sieviešu priekšā, bet pirms laid kādu duru pie saites moderēšanas, izskaidro kas ir kas. Ja sens forumiets pasūtījis N tos VIPus tiek izmests par "plūtīšanu", vai "diršanu" forumā, tad nahuij tādas moderes un nahuij līdz olām. pimpis ir pimpis, peža ir peža un dura ir dura, un lietas jāsauc īstos vārdos. nevis jādzēš no ierakstiem. Daži no šejienes moderēm ir tik pat senas šeit, kā citi lietotāji, un ir izveidojušās simpātijas, antipātijas. Vienmēr būs cilvēciskais faktors, bet īsti pareizi tas nav, ka moders vadās pēc savas patikas vai nepatikas pret konkrēto personu.
2014-10-27 11:49:09
Admin, gaidam ....
2014-10-27 11:49:45
Konsultējoties ar lietotājiem, kas šeit jau ir gadiem un ir arī atraduši to ko vēlas (pārsvarā pāri). Mēs pacēlām VIP cenu. KĀPĒC? Tapēc, ka VIP, jeb maksa par pakalpojumu ir elementārs FILTRS. Kuram ir nopietni nolūki, tas arī pasūta VIP. P.S. Šeit ar varu nevienu neturam. Ja nepatīk, ka par pakalpojumu ir jāmaksā, tad mēs galīgi neapvainosimies, ja izvēlēsieties citu portālu.
2014-10-27 11:49:59
Admins runā dzelu,lai kapeiku pisēji iet kur acis rāda te šņukuri nav vajadzīgi,kacjecsja daroška blusainie krančji.
2014-10-27 11:51:57
vecā Kremeleka Tu esi fantastiska persona šeit....gluži kā mēbele ar inventāra nr. Neko sakarīgu no Tevis dzirdējis neesmu, tādēl saprotu ka nevari parunāt, jo mute pilna, jo regulāri kādam sūkā es saprotu, ka Tev patīk labāk anālais, bet visi jau nevar tik daudz Tev samaksāt, un tāpēc apmierinās ar minetu. Lai Tev lieli panākumi seksa biznesā KHM un es nesaprotu, kāpēc tavas nokačātās bildes nedzēš ārā. Es taču zinu, kas šēž aiz šī ....itkā pāra profila
2014-10-27 11:55:56
Loti labi var iztikt bez vipelja
2014-10-27 12:00:34
maigonīt...maigonīt...mans maigonīt.....
2014-10-27 12:03:25
Te ,,vecisi,, dazi ir ieruusejusi...ik palaikam ciikst tik vecu dziesmu...sava veida muzika vien ir
2014-10-27 12:04:24
/nevienam netīk, ja viņam kāp uz varžacīm/
2014-10-27 12:04:26
ADMIN forums šeit ir izdevies, un tas te daudzus notur. Reāli šeit atrast partneri seksam ir daudz sarežģītāk, kā citos līdzīgos portālos. Tas, ka desmit pāri ir satikuši viens otru, tas vēl neko nenozīmē. Es zinu vairāk kā 10 pārus, kas ir šķīrušies dēļ šis saites. Gan jau laiks rādīs, va ieņēmumi kritīs , vai kāps... Par meklēšanu: mēģināju sameklēt sievieti no Siguldas.....zini, tikai pelēki pleķi, un daudzi sen jau dzēsušies, vai neaktīvi. Lai meklētājs pirmais izmet visus ar foto, un tos kas ir aktīvi pēdējā laikā. Tas, kas vīr. vairs nevar uzrakstīt vēstuli bez VIP arī nav gudri, jo vairāk tiek pierunāts forums. Pozitīvi: vairs nerāda mistiskus 500 līdz 700 lietotājus uz vietas Cieņā ID
2014-10-27 12:07:25
Ar mani,kā senu neviens nav runājis. Un nav teicis,ka samaksa par pakalpojumu celsies,un,ja tas notiek vairāk kā 100%,domāju,varēja teikt. Es,kurs mēnesī apmaksā trīs profiliem vipu,jūtams sadārdzinājums. P.S. Šeit ar varu nevienu neturam. Ja nepatīk, ka par pakalpojumu ir jāmaksā, tad mēs galīgi neapvainosimies, ja izvēlēsieties citu portālu ....tas vnk iespārda! Uz ko tad to naudu taisīsi?)
2014-10-27 12:09:08
...un man ir nopietni nolūki uz veselu stundu un stundas dēļ netaisos šuda VIP maksāt usjo, apnikāt jūs man visi un dažas jo īpaši / aiziet jāties uz citu portālu/ hi:
2014-10-27 12:11:02
Es nekādi nesaprotu šitos čīkstuļus. Nu vai tiešām 3eu dēļ kāds ir nomiris? Varu derēt, ka mēnesī 10x vairāk Jūs izmetat visādiem sūdiem, kas nav vajadzīgi. Šeit jūs varbūt pat ieguldat ar cerību nākotnē, protams, tā cerība ir naiva, bet tas jau ir cits stāsts.
2014-10-27 12:14:29