Autors Komentāri: 166
Ar šo vēlos paziņot, ka man patiešām ir apnikusi pēdējo dienu kasīšanās par to kurš labāks (sliktāks) moderators. Tāpēc izmantojot savas pilnvaras un atlaidu Saeimu! Moderators nebūs vairs ne Denisha, ne FTW, neviens cits. Padomāšu, ko iecelt vietā. Un ja tā pavisam atklāti, tad esmu par Jums visiem pārsteigts. Forums sastāda tikai 5% no visa portāla, bet šajā mazajā pārdesmit cilvēku komūnā Jūs esat uztaisījuši tādu balagānu, tādu jezgu. Patiešām ir grūti sarunāties korekti, lai man poga "" nebūtu jāliek? Te ir vairāki portāla apmeklētāji, kas ir kopš portāla pirsmākumiem un viņu uzvedība ir adekvāta un korekta un no viņiem pogu "" varētu fiziski novākt, jo nav bijusi nepieciešamība pat koriģēt, kur nu vēl dzēst viņu ierakstus. Bet ir personas, kuras ir tikušas regulāri dzēstas un šīs personas pēc tam brīnās, "kāpēc mani izdzēsa?". Ja tevi kāds izdzēsa, tad atver acis un paskaties apkārt, ka ir cilvēki kuri nekad nav tikuši dzēsti, tad acīm redzot kaut ko viņi dara pareizi, bet tu nē. Vārda brīvība beidzas tur, kur sākas otra cilvēka tiesības netikt aizskartam. Lai jauki un priecīgi Ziemassvētki.
2016-12-23 11:53:24
Pasakas vari citiem stāstīt. Paliks tie paši, tikai mums samelo, lai mēs to nezinātu. Principā tēmu var slēgt.
2016-12-23 11:55:07
Es dodos atpūtiņāleto: Jurka, re! Man vairs nav nekā, neviena bļembukagirlwink: Admins, mazliet neesmu vienisprāt ar Tevi,jo par Ftw nobalsoja vairākums. Bet, ja izvēlies jaunus moderus,tad tiešām tā,lai tas mums nav zināms! Jo es saprotu, ka viņam/viņai ēdīs kauliņus tā pat kā mums. Priecīgus arī Tev Ziemassvētkus! leto:
2016-12-23 11:57:15
Es atkārtoju-pietiks jau šo teātri spēlēt! Noņēma tikai tāpēc, lai maldinātu citus. Viss!
2016-12-23 11:58:08
Nu es ar uzskatu, ka ftw noņemt nevajadzēja. Viņš mierīgi darīja savus pienākumus, no viņa puses sākās pretenzijas, kad sanāca, ka viņam neļauj izdarīt savus pienākumus. Viņš varēja palikt kā vienīgais zināmais, pārējos atstāt kā noklusētos.
2016-12-23 11:59:40
2016-12-23 12:00:10
Pareizs lēmums....lai tikai nav slēpta puse ka keorks saka
2016-12-23 12:03:38
Balantine. FTW pārāk daudz dzēsa. Dzēšana ir ļoti sensitīva lieta. Var kādam pastāvīgajam lietotājam uznākt melnie, slikta diena, bet tāpēc nevajag uzreiz banot viņa profilu. Dzīve nesastāv no melns/balts ir arī pelēkie toņi. Es pats personīgi visa portāla pastāvēšanas vēsturē varbūt esmu izdzēsis maksimums desmit cilvēkus, kuru rīcība bija pārāk neadekvāta.
2016-12-23 12:04:45
Admin, bet tādi kā Brits un viņam līdzīgie šeit ienāk tikai tad,kad ir melnās dienas un nepietiek ar to,ka viņi piespamo visu forumu ar jēlībām un matj perematj, tad viņi arī vēstulēs uzdarbojas ar pilnīgi to pašu. Tādus vai tad ir jāatstāj?
2016-12-23 12:06:18
No vienas puses labi vien ir. No otras puses... kā jel kurā vietā, at the end of the day, tev pašam jāvadās pēc savas "labākās sirdsapziņas", lai kaut ko darītu, jo konkrēti kā darīt neviens ar nepasaka. Bija jauki padzēst kādu. Bija patīkami redzēt kā cilvēki cepjas, ka viņus nabadziņus kāds apbižo. cheers.
2016-12-23 12:09:17
Admin, priecīgus Ziemassvētkus!
2016-12-23 12:12:17
Balantine, es jau minēju, ka tā ir sensitīva lieta un jāskata pēc būtības. Minēšu piemēru, Brits un Jorens. P.S. Nepazīstu ne vienu, ne otru, neesmu arī redzējis viņu foruma postus, bet varu tikai spriest pēc šo lietotāju vēstures "savā galā". Brits te ienāk "padirsties" un tas ir acīmredzami. Un viņš te nāca ar konkrētu mērķi, "čakarēt visiem smadzenes". Savukārt Jorenam šeit ir vieta, kur atpūsties, pabūt šajā community! Vakar ftw izdzēsa Jorenu. Cilvēks, kas te ir kopš portāla pirmsākumiem, kurš katru gadu, katru mēnesi cītīgi sūtija VIP, kurš te jau ir gadiem un skaidrs, ka šīs personas nolūki šeit ir pavisam savādāki, kādi tie ir Britam. Jā, gadās Jorenam iedzert un pateikt kādu skarbāku vārdu, bet šajā mirklī vajag pievērt acis. Tas ir tāpat kā ar sievu. Ir ļoti jauki mirkļi, kad viss ir labi un ir dienas, kad sievai nav labs garastāvoklis un labāk ir turēties no viņas pa gabalu. Tas nenozīmē, ka uzreiz vajag šķirties, jo pārdzīvojot šīs sliktās dienas pienāks tās pašas jaukās dienas un ģimenē atkal viss būs labi. Varu salīdzināt ar bāru, kurā tusējas vecie "Līvi", jā, viņi dažu dienu ir normāli, dažu dienu mēdz iedzert un sakauties, bet šis ir viņu iemīļotais bārs un šī ir viņu komūna kurā viņi jūtās labi. Savukārt ienāk no ielas tāds "Just" tusētājs ar domu, pakacināšu te vecos "Līvus". Un tagad bāra apsargam ir jāizdomā, ko izmest, to "Just" jampampiņu, vai piedzērušos, bet vecos, labos Līvus? Ceru, ka uztvēri manu domu.
2016-12-23 12:15:43
Domu es uztvēru, bet pat bārā, ja cilvēks nejēdz uzvesties un ir agresīvi noskaņots , lai cik patstāvīgs viņš būs klients, viņu izvadīs ārā, jo viņš tomēr apdraud pārējos un dēļ tā viena no bāra var aiziet viena vietā pieci. Protams, tavs saits, tavi lēmumi. Es tīri pasaku savu viedokli. Jo ļoti daudzi no foruma un automātiski arī no saita izlogojas līdz ko sākas šie izgājieni no jaukajiem patstāvīgajiem, kuri atnāk te izlamāties, sievietes nosaukt par maukām un vīriešus par pidariem.
2016-12-23 12:19:22
Ball, vai,tad Jorens kaut ko bija tādu šoreiz izdarījis, lai tiktu dzēsts??? Ball, Asmijam vārdu vācelīte ir ne labāka, un tomēr kaut kā ne reizi neesmu no Tevis dzirdējusi, ka viņš ir jādzēš ārā
2016-12-23 12:20:51
Ja vēlies dzirdēt manu personīgo viedokli, tad es labprāt forumu būtu slēdzis. Jau minēju iepriekš. Forums sastāda 5% no portāla un te ir tikai negācijas, mūžīga kasīšanās ar dzēstiem/nedzēstiem/banotiem/nebanotiem cilvēkiem. Bez tam, forums tērē servera resursus, bet no viņa pienesums ir nulle (jo forumā var pļāpāt bez VIP). Tāpēc man ērtāk būtu forumu izslēgt. No tā viss portāls tikai iegūtu. Bet te dažu entuziastu un komūnas biedru dēļ es šo izklaides vietu atstāju
2016-12-23 12:23:10
Den, es nerunāju šobrīd tieši par Jorenu. Es runāju par kopainu, kad uzrodas visi šitie varianti. Uz tādiem vecajiem kā Jurka, Asmijs utt visi tak sen piever acis un zin,ka nomierināsies un viņi šeit ir katru dienu,pat viņiem mēdz būt kaut kādas normas un,ja normāli palūdz tad viņi arī nomierinās. Bet tad ienāk kāds kurš te vienreiz mēnesī labi ja parādās, uztaisa totālu bomžatņiku, uzlabo sev garastāvokli apsaucot visus no galvas līdz kājām, iztukšojot forumu un atkal pazūd. Un kā jau teicu, viņi to dara ne tikai forumā, tās ir arī vēstules kas nāk ar slimiem tekstiem.
2016-12-23 12:24:49
Admin, es vienkārši mēģinu saprast to visu, tīri iegūt kaut kādu kopskatu un kāds ir tas domu gājiens.
2016-12-23 12:26:58
Ai, nepārspīlē Man,Annai un Blēž uz pāris h Brits patīk Tā pat ar viņu kāds vēl no večiem pakasas,kad aiziet par traku,tad arī idzēš Turklāt Ball,viņš ienāk sākumā ik reizi ar Vipeli,nu jāļauj tak pa 3€ viņam vismaz mazliet izpausties
2016-12-23 12:28:11
Super riciba admina...šie cilveki vadijas tīri pec sava garastavokļa...
2016-12-23 12:29:04
Nu es sāku saprast, ka ja esmu te gadiem, nopērku vipu, tad varu mierīgi nākt un laist vaļā matj perematj visos stūros un man par to nekas nebūs, jo ir ieguldīta nauda par vip. D
2016-12-23 12:30:57