Autors Komentāri: 143
Labvakar, mīļie! Nu, ja tā uzmanīgi izlasa virsrakstu-Hip hip urrā-NO ARHĪVA! Šoreiz būs jāpievieno bilde,kas jau ir redzēta ...bilde ar stāstu Bilde, kurai ir kāds īpašs stāsts...iespējams tā ir pirmā bilde,kas ir tikusi šeit ievietota,pirmais kailfoto,varbūt pirmā kāda veida seksuālā pieredze...varbūt bilde,kas tapusi seksam.lv konkursa iervaros,vai bilde ir tapusi kopā ar kādu no seskam.lv iemītnieku utt.! Pļa,ceru,ka domu uztvērāt, un atkal nesāksies kaut kāda figņa no jūsu puses! Bilde+stāsts!!! Noteikumi ir pavisam vienkārši a)bildē ir jābūt redzamam pašam! b)bildei klāt ir jāpievieno stāsts! c)no viena profila drīkst pievienot vienu bildi! Bildes drīkst pievienot no 12.marta(tobish šodienas) līdz 18.martam (sestdienai) plkst.00.00! Ja nav Vips un nevar bildi pievienot,tad iekopē bildes linku un uzraksti stāstu, un pievieno šajā tēmā! Svētdien bildes pievienot nevarēs! Balsot drīkst spiežot pogu"+1 no manis" pie visām sev tīkamajām bildēm! Balsošana beigsies 19.martā plkst.20.00,tad tiks apbalvoti 10.uzvarētāji ar Vip+,kas saņems visvairāk "+1 no manis"! P.s. Ik pa laikam spams tiks dzēsts ārā,lai bildes ar stāstu nepazūd! Nu,ko...svinam tos 10.gadus "mūsmājās"! kiss//m.youtube.com/watch?v=63KRkw8f1rM
2017-03-12 19:50:29
Nu,tad nama māte sāk ballīti Seksam.lv,manas ēras,gada jubilejas baņkā tapa šis foto "Ūdens konkursam"! Tas tik bija numuriņš!spīdināt gaismu ar telefona palīdzību Domāju, ka arī Els pirmo reizi un droši,ka pēdējo reizi strādāja šādā ekstremālā situācijā Jā un ceļgali...mani ceļgali,nedēļas divas ,man atgādināja par šo fotosesiju Paldies,Elam un G&T! kiss:
2017-03-12 19:52:53
Šī bilde reiz rotāja Seksam.lv kalendāru. Paldies IQ.
2017-03-12 20:16:26
Mana pirmā profila bilde..ļoti sen tas bija..neatceros, kad tieši, bet toreiz biju jauns un skaists Šeit ienācu ļooooti reti un pilnīgi garām ejot..pat līdz bibliotekāra līmenim vēl nebiju izaudzis
2017-03-12 20:33:09
Jau sen te ieliku bildi- šo. Tiku norieta ne pa jokam..... Raudāju un biju samulsusi......nesapratu- kā....citas saliek petenes un ir ok.... Tas bija skarbais dzīves posms, kad bilde tapa tā brīža pagaidu mājā- ar dēļu grīdu un mazliet pielāgotu uzturēšanās vietu pirms aizvākties uz remontēto māju. Tagad uzaudzēta bieza āda, pierasts pie riešanas- kā normas! Toreiz iepazinos ar vīrieti, kurš izglāba manu dzīvību.....Neparasts stāsts(visu negribu stāstīt), laikam -PALDIES portālam, jo vēl esmu dzīva, ir forši un esmu te....
2017-03-12 20:49:35
Mana pirmā bilde, kuras esamība profila avatarkā, atnesa man profila nobloķēšanu. Parasti mani nobloķēja par rupjībām, feikošanos un Andra Kiviča sejas bildēm... Man tā (trio kompozīcija) gan šķita ļoti skaista un pilna ar dziļdomību un mākslu, bet dzimumorgāns ir un paliek dzimumorgāns, kaut sakombinēts ar maizi un...maizi...
2017-03-12 21:07:07
Es izvēlos no arhīva bildēm "Siena laiks". Piedalīties konkursam iniciātors bija Kroonis. Sākotnēji pat idejas nekādas ko un kā vispār bildēt. Viens skaidrs, siens ir, bet tikai šķūnī... Tālākā doma, kā to šķūņa būšanu padarīt tādu neierastāku. Vadījos tīri pēc sajūtām, vēlme bija iesaistīt virves elementus. Abiem mums pilnīgi nekāda sapraša un pieredze par siešanas tēmu. Kā tagad atceros, kā senča padomju laika teltij nofenderējām virves. Fotogrāfēšanās process fiziski diezgan smags, jo nostāvēt tādā lenķī un vēl izlocīties +ārā visai karsts un sutīgs laiks, kas kopumā radīja tādu kā pirts efektu, prasīja daudz enerģijas. Paldies Kroonim par paveikto! kiss: kiss: kiss:
2017-03-12 21:15:00
Konkursam manas sejas bildes admini ar sakostiem zobiem te piecieta, 2 x dzēsa ārā. Par izdzēsto acu bildēm pat adminiem rakstīju sašutuma pilnas vēstules. Forumistos ieviesās neticība par manu reālo eksistenci, pateicoties Kamika kādreizējai autoritātei te, kļuvu par feiku..teiksmaino vienradzi.
2017-03-13 13:31:25
Mana pirmā bilde? Laikam profila bilde. Stāsts, doma.... pirmā reize kad es noproveju austere. Kāpēc tieši šo bildi, jo austeres ir mazliet erotiskas. Atgādina kaunuma lupīņas. Bet nenoliegšu, ieliku tieši šo bildi jo gribējās arī mazliet pablatot. Ko tur slēpt, taisnība jau vien ir.
2017-03-13 20:59:27
šī ir, nu ir ... vnk. drosmīgā bilde, kura pašai ar patīk
2017-03-13 21:30:50
https://www.seksam.lv/index.php?mode=photo_album&act=view&pho_id=384603&aid=0 Šis bija veltījums namamātei, bet tikai neatceramies kamdēļ.
2017-03-14 06:53:02
Sākšu ar to, ka mums tiešām ir tik daudz bilžu, par kurām varētu stāstīt, bet konkurence šim konkursam ir sīva un daži labi jau te ar +20 dzīvojas. Tā kā, lai iet stāsts no sirds un no dvēseles..labi, no rajona arī. Kā jau daudzi to iespējams atceras, Zvēri pirms nepilna gada aprīlī, pēc piecu gadu kopdzīves svinēja kāzas. Tas nebija nekāds lielais pasākums, taču pavisam noteikti tas bija tāds, kādu mēs to vēlējāmies. Pilns prieka, sirsnības un patiesu emociju. Tā bija diena, kad starp lietainajām dienām uzspīdēja saule mums par godu. Dienu mēs pavadījām kopā ar mūsu lieciniekiem - smieklu pilna ceremonija, gardas un jautras pusdienas, fotografēšanās, dažas vietēja mēroga ekskursijas un pašā vakarā vēl grupas The Prodigy koncerts. Bāc, mums pat bija ar baloniem un ziediem rotāts kāzu auto ar milzīgu lūku, pa kuru saules stari apspīdēja mūs smile: Pēc koncerta ceļā uz mājām paviesojāmies arī Denishas rīkotajā pirtī, kuru viņa tik spītīgi uzrīkoja tieši tajā dienā, labi zinādama, ko mēs tajā dienā darīsim un ņemot vērā, ka lielākā daļa viesu bija ar mieru rīkot pasākumu citā nedēļas nogalē Bet nu, kas bijis, bijis Es ļaunu prātu neturu un pavisam neesmu ļaunatminīgs. Kā jau kāzās tas mēdz notikt, uzradās arī sievas zagļi Tikai mūsu stāstā viss beidzās laimīgi nemaz nesācies, jo savu sievu nolaupīju es pats. Tad nu tapa šī foršā bilde no šī sievas zagšanas procesa. smile:
2017-03-14 17:33:20
Šī laikam būs viena no tām mūsu bildēm, kas mums pašiem sagādā baudu ne tikai acīm, bet atceroties to visu procesu liek lūpām pasmaidīt... Ok, ir 6. septembris 2014. gads, viena no tām retajām reizēm, kad mums abiem ir brīnumainā kārtā izdevies pamukt legāli no mazās, un tā nu mēs bruņojušies ar divām somām, ideju pārņemti dodamies foto medībās. Ārā tāds so so siltuma laiciņš, bet kas mūs spēj apturēt. Protams, kā jau parasti tas notiek no tām iepriekš izcerētajām idejām beigās grastāvokļa un pacietības pietiek tikai dažiem kadriem un tā nu mēs dodamies pa pastaigu celiņu no jūras uz Ventspils kempinga pusi baudod viens otra un leišu tūristu kompāniju otrpus žogam. Pa ceļam pļerkstot nonākam pie atziņas, ka mums no šīs vietas nav bilžu, ļaužu nav, vieta mūsu, nu aiziet. Kamēr meitene gatavojas ķeros pie somu izpakošanas, nu tā ka meitene gatava, dzelži salikti, taisām bildi. Nu saknipsējamies, apskatāmies, pašiem it kā patīk, daži nosaluši kā susļiki, metam mieru. Sākam krāmēties, a te no mugurpuses laipna balss, "labvakar, a jūs zinat, ka publiskā vietā atkailināties ir administratīvi sodāms process? " Es pat uz mirkli piemirsu, kā mani sauc, par sievas šoku ieraugot Ventspils MP es paklusēšu.... Nācās skaidrot, ka esam šeit "Aivara" rīkojumā taisot jauno reklāmas baneri Ventspilij, kā draudzīkāko pilsētu nude foto meikeriem Morāle - MP redz visu
2017-03-14 17:33:36
Lai notiek. Pirmā atklātā, pikantā bilde, kuru ievietoju šeit, nu jau pirms laba laika. http://foto3.inbox.lv/nifigasebe21/14-03-2017/237738493829img.jpg
2017-03-14 17:37:46
2016. gada decembris. Sestdiena. Saule mijās ar sniegākoņiem. Uzkritis pirmais ĪSTAIS sniegs. Prasījās izvēdināt galvu, uz stundu atvilkt elpu no ikdienas steigas. Ierosināju braukt uz mums, Zvēriem pazīstamajiem miera mežiem, lai realizētu ilgi prātā mītošo domu-fotografēties kailai sniegā. Kā reiz, bijām iegādājušies SAVU fotoaparātu (vairs nebija jāaizņemas ne no viena). Šis bija burvelīgi, čoinīgi fantastisks piedzīvojums! Pozitīvas enerģijas lādiņš. Ātri mēģinājām ķert mirkļus, ar vienu aci uzraugot, lai “sēņotāji” neieblandās tuvumā. :D Nebiju tā pārsalusi un smējusies reizē. Pēdas kņudēja no aukstuma, meģinot tās sildīt, uzliekot uz automāšīnas pūtējiem. :D Kā reiz, beidzot “sesiju”, parādījās iemaldījušies lūriķi. :D Bildes no šīs sniega sesijas-lieliskas-kaut vai tikai saķerto emociju dēļ.
2017-03-14 18:35:45
...šī bilde tapa un ir viena no jaukajām atpūtām ar kaisli gan jūrā gan pie piramīdām.. ar vienu jauku sievieti no foruma ...protams pirms 3,5 gadiem...bija arī citi ceļojumi...ar laimīgām beigām...
2017-03-15 20:10:34
Bilde ar vēsturi - tapšanas gads aptuveni 2009, kad biju jauna un skaista (tagad tikai vairs skaista ). Mana vienīgā fotosesija (izturēju apmēram 40 minūtes), bet bilde - laikam vismīļākā no visām.. kādreiz likta te arī kā profila bilde.
2017-03-15 22:31:20
Pēc pusnakts bildes vairs netiks pieņemtas Tā kā gribētāji pasteidzaties
2017-03-18 15:21:06
Bez obid, kā būtu teicis Jurka, taču Zapte savā bildē man nez kāpēc atgādina tādu kā iespaidīgu apmēru orangutānu mātīti. Pavērojiet. Saskatāt līdzību?
2017-03-18 18:08:31
Un? Tev nevajadzētu par to uztraukties.....
2017-03-18 18:14:24