Autors Komentāri: 235
Labdien! kiss: Beidzot saņēmos-jūs esat vislabāka iedvesma Nu,ko... sākam pēdējo konkursa kārtu-sakarā ar seksam.lv jubileju! Bildē nav jābūt redzamai sejai-bildei nav jābūt kailfoto! Brīva vieta jūsu fantāzijaigirlwink: Pie bildes jāpievieno novēlējums seksam.lv,pateicības vārdi(negatīvo šoreiz paturam pie sevis!) girlwink: Noteikumi a)bildē ir jābūt redzamam pašam un bilde nedrīkst būt iepriekš jau redzēta! b)bildei klāt ir jāpievieno novēlējums,pateicības vārdi utt! c)no viena profila drīkst pievienot vienu bildi! Bildes drīkst pievienot no 20.marta(no šodienas) līdz 26.martam (sestdienai) plkst.00.00! Ja nav Vips un nevar bildi pievienot,tad iekopē bildes linku un uzraksti novēlējumu, un pievieno šajā tēmā! Svētdien bildes pievienot nevarēs!Tikai balsot var svētdien! Balsot drīkst spiežot pogu"+1 no manis" pie visām sev tīkamajām bildēm! Balsošana beigsies 26.martā plkst.20.00,tad tiks apbalvoti 10.uzvarētāji ar Vip+,kas saņems visvairāk "+1 no manis"! Ģenerālsponsors konkursam,seksam.lv nama tēvs-ADMINS! kiss: P.s. Ik pa laikam spams tiks dzēsts ārā,lai bildes nepazūd! Nu saņemās mīlīši,uzdevums ir pavisam vienkāršs! Lai dzīvo seksam.lv!Hip hip urrākiss//www.youtube.com/watch?v=GZanbHYEXns
2017-03-20 09:17:57
Nama māte sāk!ar savu riepu Izrādās, ka izteikt patiesu atzinību/pateicību ar vārdu palīdzību nemaz nav tik vienkārši.../vēl grūtāk nekā uztaisīt bildi ar ko,lai sāk? Sākšu ar to,ko jau iepriekš jau rakstīju Paldies seksam.lv par jauniem draugiem(gan reāliem,gan virituāliem) Paldies par to, ka šī vieta tomēr ir palīdzējusi man atsijāt daļu,pat lielu daļu cilvēku,kuri nemaz man-manā dzīvē nav vajadzīgi...šī vieta,konkrēti saskarsme ar dažādiem cilvēkiem ir devusi man lielu pieredzi(joprojām esmu diezgan naiva un joprojām cenšos sākumā visos saskatīt labo ).Šeit ja apdedzinās nav tik boļna kā realitātē...iespējams tieši tāpēc es tik ļoti mīlu šo vietu Paldies seksam.lv par Annu,Myrku,Ķirš,Elpaso,Zvēriem,Rozačku,Kamiku,G@T,Ftw,Afrodžitu,Nakteni,Putinu,Aigun,Kārumu,Argentum,Fake,Perveli,Franco,Sarkano,Shautu,Kapiku,Makitānu,Blēž,Dille,Kroonis,Mk...ar katru no jums,man ir savs īpašais stāsts (sorry,ja kādu piemirsu) Protams PALDIES arī par tiem personāžiem,kurus es neesmu redzējusi dzīvajā,bet tik un tā viņus mazliet ļubiju Džo-joprojām mans mīļākais foruma tēls(Džo, es mīlu Tevi!) inlove: Horesinlove mmccaakiss: Jurka,lai arī Tu,brīžiem esi mudaks es tik un tā Tevi,mīlu!Piedod ja dažkārt esmu ļauna pret Tevi Merza arī ļubimčiks,patīk viņa gudrēšanās Lucis,protams Lučuks ir arī mans favorītsgirlwink: Luci,Tu,esi foršulis Bronze...arī patīk,interesanta personība...žēl ka šamā otriklas no manis Ne_Tev,s taboj u nas vsjo esho vpiridikiss: Vislielāko Paldies,es saku Annai,Myrkai un Adminamkiss: Paldies,ka mīlat mani -just as she is.(c) inlove: Novēlu seksam.lv vēl tik pat ilgi dzīvot!Lai forumā vienmēr kūsā dzīvība! Lai dzīvo seksam.lv!Hip hip urrākiss:
2017-03-20 09:19:48
Katra diena ir diena, lai atpūstos un sapņotu, lai smietos un brīnītos, lai mīlētu un baudītu mīlu, lai runātu un klausītos, lai priecātos un justos laimīgs. Katra diena ir diena, lai dzīvotu! Daudz laimes Seksam.lv dzimšanas dienā! kiss: gdance: kiss: gdance: inlove:
2017-03-20 18:32:22
Wooowww... tikko pārbaudīju un secināju, ka esmu pazīstama ar seksam.lv kopš pirmssākumiem ( ar pārtraukumiem)! gdance: gdance: gdance: Tad nu tā! Man ir daudzi paldiesi sakrājušies! curtsey: - pateicoties šai vietnei esmu izbaudījusi īstu mīlestību! Jā, divi gadi, bet vislielākā vērtība manā dzīvē! PALDIES curtsey: -pateicoties šai vietnei esmu aizvesta uz Munameģi, pati uzkāpusi kalnā, piedzīvojusi nakts pārgājienu gar jūru, izstaīgājusi nezināmus Rīgas parkus un piedzīvojusi patīkamas saules peldes nūdistu pludmalē! PALDIES curtsey: -pateicoties šai vietnei esmu izbaudījusi erotiskās foto sesijas, kuru rezultātā tapis albūms ar 100 fotogrāfijām! PALDIES curtsey: -pateicoties šai vietnei esmu sevi apzinājusies kā sievieti, iemīlējusi sevi! PALDIES curtsey: -pateicoties šai vietnei esmu izbaudījusi enerģētisko vampīru. Tas man atvēra citu dzīves pieredzes grāmatas lapaspusi un ļāvis izdarīt secinājumus! PALDIES curtsey: -pateicoties šai vietnei esmu gana izglītota seksa industrijā. Hi hi... sajutos baigā zinātniece, taču, jā... te tiešām daudz ko var uzzināt! PALDIES curtsey: -pateicoties šai vietnei esmu nepazaudējusi sevi divus gadus dzīvojot Uk! Izbaudīt pārsteigumu, ka vīrietis spējīgs atlidot vai 700km ar auto nobraukt, lai tik tiktu pie čiki piki. PALDIES curtsey: - pateicoties šai vietnei esmu izmēģinājusi ko pilnīgi traku, ko iepriekš pat nepieļautu domās- sekss par naudu, tik, lai atšūtu. Kundzes šovu ar ilgu sagatavošanos un mega lielu aktrises attieksmi.PALDIES curtsey PALDIES! curtsey Katrā ziņā.... lai katrs sšeit atrod ko priekš sevis!
2017-03-20 21:05:23
Why fit in,when you were born to stand out!
2017-03-21 21:47:56
Īstenībā,cūciski no forumiešu puses! Grūti uztaisīt dajebkādu bildi un uzrakstīt apsveikumu? Kāds sakars ar balvu,ar to jobanno Vipeli? A prosta tak nevar?Nevis uzvaras dēļ,bet tāpēc,ka jūs šeit ik pa laikam pavadat labi laiku? Cūkas,ne cilvēki!
2017-03-24 19:20:44
https://www.seksam.lv/index.php?mode=photo_album&act=view&pho_id=389418&aid=0 Laiks beidzot ar manam sveicienam šim portālam un paldies ka esi, esmu satikusi dažus interesantus cilvēkus, jauki laiku pavadijusi un pavadu joprojam, tas nekas ka nedaudz virtuāli. Tomēr śis saits ir savā ziņā kā šampānietis ar burbuļiem, kuru gribās vel un vel nogaršot, pabūt te, forumā, padzīt jokus, pasmaidīt par citu jokiem. Vārds sakot te ir interesanti un sakarā ar šādu jubileju, vēlu seksam. lv daudz, daudz interesantu foruma sarunu biedrus un ne tikai forumam! Sveicieni jubilejā seksam.lv čin, čin!
2017-03-24 20:50:44
Seksam.lv , tikai uz priekšu un tikai uz augšu.
2017-03-25 10:19:18
...tieši tā,ar seksam.lv nekur nepazudīsi...pat apelsīnus esmu iemācījies tirgot.. ...vispār daudz un ātri iztirgoju... ...man liekas Kubā ,tas bija... ....ceru ,ka būs vēl jaukas atmiņas no Seksam.lv...
2017-03-25 10:39:11
Novēlējums jubilejā: Daudzus skaistus gadus vēl! Pateicība: teicama paļerkstēšanas vietne....nu tad priekā ar tikko tapušu bildi
2017-03-25 11:49:21
Nu tad jau es ar pievienojos apsveikumam Mana 138 profila bilde...man nozīmīga... kam jāsaprot, tas sapratīs https://youtu.be/bNf-kq9jA2o
2017-03-25 11:49:38
Nu tad no manis arī paldies un suminājumi jubilācijā! Paldies par aktīvu un mazāk aktīvu kopābūšanu nu jau 9 gadu garumā... Paldies par vietni, no kuras var brīžiem aizmukt un tomēr atgriezties un būt starp foršiem cilvēkiem... Paldies par iespēju satikt jūs visus- dažus tikai virtuāli, bet daudzus arī realitātē... Paldies par tusiņiem, kašķiem un vērtīgu virtualitātes pieredzi... Nu tad priekā par nākamajiem 10! un visu cieņu Adminam, kas mūs visus tik ilgi ir spējis paciest.. P.s. pats milzīgākais paldies seksam.lv par to, kas manā dzīvē ir šobrīd.. inlove maninlove:
2017-03-25 12:32:33
Ir labi,ka ir vietas, kur ienākt...vai, kur atgriezties. Gandrīz kā mājas. Ar savu auru, garšu, smaržu, sajūtām, kas radītas vai rodas. Ir labi, ka te vari būt tāds,kāds esi vai tajā mirklī vēlies būt vai nebūt. Lai arī turpmāk cilvēki šajā vietnē atrod ko priekš sevis un kā projekts sevi atpelna ar uzviju. Cheers!
2017-03-25 18:13:27
Paldies portālam par iespēju iepazīties ar dažādiem cilvēkiem,par iegūto spilgto pieredzi, par nonstop atkarību! PALDIES!
2017-03-25 19:12:27
Paldies par jautrības un melnā humora dzirksteļojošiem pilniem 9 gadiem, paldies par manas personības stiprināšanu un rakstura norūdīšanu: perfekta skola! Paldies portālam par iespēju satikt foršus cilvēkus, kas pozitīvi uzlādē, iedvesmo, atbalsta un krāso manu dzīvi, un paldies arī par cilvēkiem, kuri ir kalpojuši tikai kā pieredze. Portālam novēlu žilbinošus panākumus,kolosālus ienākumus, satriecošus baudījumus,un minimālus zaudējumus! good
2017-03-25 21:05:08
Portāls ir sniedzis brīvākus uzskatu uz neķītrībām. Pilnveidojis un samaitājis vēl vairāk. Lai visi pilnveidojas, iztrakojas un samaitājas! Tā kā man vips joprojām neatjaunojās tad konkursam gribu pievienot profila fotooo...
2017-03-25 22:13:49
Labrīt Paldies visiem par dalību,paldies,tiem,kuriem nebija grūti savu dirsu pakustināt! Paldies tiem,kuri prot pateikt PALDIES!!! P.S.Šobrīd Kārums ir mans favorīts,ne pēc bildes,bet pēc teksta Kā gribu tā sveicu(c) //www.youtube.com/watch?v=my0AjSCNiWs
2017-03-26 07:51:26
Atkal nokavēju,upss
2017-03-26 07:59:47
Nekaitini!
2017-03-26 08:08:20
Oi,pļā Pavisam aizmirsu par konkursu,piedodad lūdzu Var kāds saskaitīt,lūdzu balsis?
2017-03-26 17:26:15