Autors Komentāri: 133
ir jau vēl arī kiberseksisti un dročītāji
2008-05-03 11:31:57
RiXa-gan jau ,ka var vilkt-geijs pieklājigi,pidaras-žargonā...!
2008-05-03 16:01:23
Nu par impotentiem vīriešiem man ir grūti spriest... Tikai nu atrast šeit sievieti ar ko sakarigi pavadit veekendu praktiski nav iespējams... es mazliet pārspīlēšu bet apmēram tā ..pa priekšu uz zaksu salaulāties....tad kāzas... un pec tam viņa sāks domāat vai gulēt ar to vīrieti vai ne
2008-05-03 17:21:41
KarlisE...klau...kaa tad Tu to biji iedomaajies...ka te viss notiek pa trusisko :roll....rass jau lieta dariita... ....
2008-05-03 17:25:58
pieljauju, ja tev vajag taadu tipa vienas reizes draazienu briivdienas... atrast tu te to vari pilniigi bez jelkaadaam gruutiibaam... tas mans redzeejums ;)
2008-05-03 17:26:02
Ja protams tikai man ir bijušas lielas problēmas kad ar mani aprunājas tad pazino ka vinam gribas patstavigu milako... sorry bet es esmu pietiekami simpatisks.. un tad to visu ir gruti partraukt ..sorry man dzive ir periods kad negribu veidot nekadas patstavigas attiecibas.... sorry banditta ja tu te sievietei pateiksi uzreiz ka nevelies neko ilglaicigu tad ar to viss ari beigsies ..var jau protams karinat makaronus visam uz ausim... vienigi es laikam esmu parak naivs, ka te bus kada sieviete to ko ieraksta profila to ari grib......
2008-05-03 17:31:21
njaa, ja tu visam rakstiitam profilaa tici... tad tieshaam esi naivs un liidz beidzamam :D man domaat, ka iisteniibaa sievietei ir normaala velme, lai buutu gana patstaaviigs miiljaakais.... nu seks nav kaa zirgu skrieshanaas sacensiibas..... un tipa jo vairaak, jo labaak :D
2008-05-03 17:33:56
Piekritu bandita ka sievietei ir tieksme veidot kautko patstavigu.....un tas ir normali un tad galu gala kad sperma sakapj galvā tad laikam labāk to darīt pašam ar sevi es neticu ka tev nav bijis periods kad gribas padzivot vienai bez jebkadam saistībām... un par ierakstiem profila da lielaka dala sieviesu seit mekle patstavigas attiecibas tika profila saraksta visadas mulkibas par to cik vinas ir seksigas milošas u.t.t. realitāte baidos ka daza laba mekle virieti ar naudu (to bis naudu) cita mekle berna tevu... bet šaubos vai vinas tiešam ir spējīgas mīlet virieti gan ari sevi.
2008-05-03 17:40:41
man taads periods nav bijis... un ceru arii nebuus tevi aizvainojums runaa ;) seksiigs neseksiigs ir relatiivs jeedziens... kas vienai seksiigs tas otrai neseksiigs un taa... par miiloshaam es arii gribeetu apshaubiit... jomajo man tak nav jaamiil un jaabuut pret jebkuru viiriskji miiljai un miiloshai... OOO par naudu man patika bet man shkjiet taa naudas maka prioritaate ir tikai vairaak jauniem meitukiem aktuaala ;) un speej sieviete miileet gan sevi, gan viirieti!
2008-05-03 17:55:19
Nu par to pārtraukumu... es gan kautkā tā nevaru....ja man ir bijušas attiecības un tās izjūk...tad nu es gluži nākošā dienā meklēt citu...sorry kautkā nevaru... man ir vajadzigs periods lai attietu..nu varbut sievietēm tas ir savadak....ka nevar kadu laiku padzivot bez virieša...kautga ir pietiekoši daudz sieviešu un ari vīriešu kas dzīvo ar diviem partneriem..sorry nu tādu murgu man negribas
2008-05-03 18:02:24
P.S. par to sieviesu seksigumu...sorry gadas ka tas ir tikai sakuma stadija lai dabutu virieti
2008-05-03 18:06:04
beidzot es taa galiigi iebraucu tavaa teiktajaa piekriitu tev 100 punkti ja beidzas vienas attieciibas nevar saakt jau naakamaas... jo tajaa nekaa laba un taalejosha nebuus ;)

luudzu man izveerstaaku tekstu par seksiigumu saakuma stadijaa... es ko taadu pirmoreiz lasu un taa teikt dzirdu ;)
2008-05-03 18:06:32
karam vajag un ir ieteicams padziivot vienam
2008-05-03 18:08:47
O.k. centīšos redzi kad sieviete (tada kurai intimā dzīve nav tik svariga varbut vina sava muza nekad nav sasniegusi orgasmu- medicinā to sauc pa frigiditāti) sāk meklēt vīrieti attiecībām tad protams ka vina te saliks kailas bildes un to ka seksa vinai nav nekadu aizspriedumu u.t.t gultā varbut vina ari centisies paradit ka vinai to vajag, bet tad pec kada laika tu sac apjaust ka sorry tas intimas attiecibas vinai nevajag...sorry es neiztirzasu temu kapec vinam ir vajadzigs virietis variantu ir daudz un tas bus loti gari par so temu var uzrakstit diplomdarbu psiholoģijā...
2008-05-03 18:13:45
oooo es tev buutu tam diplomdarbam recenzente :D bet nu taa bik apjautu tavu domu... man vienkaarshi peec taa tava teksta par seksiigumu kjikjinaat sagribeejaas.... bet taa par frigiidaam sievieteem... nav frigiidu sievieshu ir vienkaarshi nemaakuliigi viirieshi / nekaa personiiga/ bte domaaju ir arii cits aspekts nesaderiigi paari... ja viiriets nemaak atveert sievieti tad tur no taa seksa buus tik vien kaa mehaaniskas darbiibas :D
2008-05-03 18:19:46
iistenibaa ir ļoti daudz sieviešu kuras naw sassniegushas orgasmu nekad
vinjas ir kopaa ar vīrieti--tapēc ka taa ir jābuut, taa ir normāli pss.....
cik drausmigi ir skatities uz visu to no malas
bet taa jau ir vinju izvēle
2008-05-03 18:22:02
Atvert sievieti..... sorry......saprotu, ka virietim ir jamak panakt to ka sieviete vinam uzticas.. sorry ja tas butu tik vienkarsi ... tad cilveki neietu pie psihologiem u.t.t. sorry ir tikdaudz sakompleksetu sieviešu, ka sorry tur pat 10 jeimsi Bondi nepalidzes sorry tas nav tikai viriesa pienākums jo attiecibas veido divi un normali butu ka lidzvertigi cilveki un par to ka sis attiecibas veidojas abi ir vienlidz atbildigi...nevis nu virietim tagad ir janopulas visu muzu ir jamocas ar kadu kuras kompleksi ir tik lieli ka vina nespej paust savas jutas, milet, sasniegt orgasmu..... sorry man ir pieredze.... pietiekosa.
2008-05-03 18:27:27
neuzvelcies ;) mums katram ir sava pieredze... un zini man shoreiz gribaas mest akmeni viirieshu daarzinjaa... vinji ir tie kas sakomplekso taas sievietes... bet ir arii iznjeemumi.... un es ne vienaa briidii nepauzhu viedokli, ka attieciibas ir tikai vienam jaakopj... taas taadaa gadiijumaa tikai uz izniiciibu iet ;) un ar savaam probleemaam cilveeks var tikai pats tikt galaa... lieta ir cita vai vinjhs veelaas mainiit kautko sevi ;)
2008-05-03 18:30:46
Noformulesu savadak vajag atrast pasam sevi. Un galu gala ja nav normāla partnera ar ko nodarboties ar seksu..tad laikam ir to darīt pašam ar sevi
Ps. Un sievietes arī pietieķoši daudz sakomplekso vīriešus jo pārsvarā uzskata, ka virietis ir nejutiga butne ar ko var darit ko grib..sorry
2008-05-03 18:35:04
nu shitaa mees tikai iebrauksim tipa \"rasistiskaas\" ciinjaas, nu jaa neviens jau nav bez vainas... patiik otram dariit paari..... hmmm laikam es emsu diivaina un veel liidz shim neesmu iedomaajusies, ka viiriets ir nejuutiiga roboteeta mashiina kuru var izmantot seksam un veel shaadiem taadiem darbiem... man vispaar rieb steriotipisks uzskats, ka viiriets vispaar nedriikst buut vaajsh un izraadiit to... bljoda kautkaada utopija ..........
2008-05-03 18:44:11