Autors Komentāri: 130
Nu tad, taa, katram vairaak vai mazaak ir zinaams, kaa tas viss notiek ar vinju pashu. Protmas cik cilveeku tik viedoklju un vispaar daudz visaadu dazhaadiibu, kuras piedienas tikai atsevishkjajam indiviidam. Kutekliiga teema, bet ja uz vinju pavelkas, vareetu buut intreresanti. Taatad, kuriem no mums visiem pietiek drosmes, noveeroshanas speeju, smadzenju un daudz visaadu situ shajaa procesaa nepiecieshamo faktoru, lai visu procesu izklaastiitu, kautvai izklaastot, kas notiek ar vinju pashu. Kaa tas viss atnaak, kaadas domas klejo par galvu u.t.t. Nu taa pa smuko, lai buutu, lai buutu interesanti un aizraujoshi citiem palasiit. Spameri, uudensleeleeji u.t.t. Varbuut shoreiz luugums, jums te lieki muti nedzeseet. Ja nevarat neko sakariigu uzrakstiit, tad vienkaarshi atturieties. Izdariet man to par prieku, uzturoties sheit peedeejaas dienas, un uzkatiet, ka shii teema jums visiem ar ir atvadu daavana no manis.
2008-07-04 10:29:07
SV.Rakaris...To ir ļoti grūti aprakstīt, jo ar katru cilvēku ar kuru sanāk saskarties šādās tuvās attiecībās, tas notiek pilnīgi savādāk. Citreiz uzbudinājums rodas jau no nevainīga pieskāriena pie pleca, citreiz vajadzīga pamatīga priekšspēle, lai vispār iekarstu...Nevar to tā vienā komentārā izstāstīt
2008-07-04 10:33:42
Taapeec jau arii man shii teema likaas interesanta, u nja nemaldos tad shajaa forumaa veel neskarta. ;)
2008-07-04 10:35:23
Manuprāt, ja vajadzīga pamatīga priekšspēle, tad kaut kas nav īsti lāgā..... Jo ar attiecīgu darbošanos jau jebkuru var uzbudunāt un tā....
Nez, normāli uzbudinājums rodas no ciešāka acu skata vien.... ;) a tālākais vienkārši atlaiž bremzes.....
2008-07-04 10:37:04
SV...Negribas tevi apbēdināt, bet diez vai te kāds būs gatavs tik spēcīgi par to domāt un vēl skaidri un baudāmi to uzrakstīt, tu pats zini, ka šeit domāt nav topā Labi, es atkāpjos un dodu iespēju runāt tiem, kam ir ko teikt par tēmu
2008-07-04 10:37:41
...man liekas ka pietiktu ar acu kontaktu, lai zinatu , vai šo cilvēku vēlos
man svariigi lai es juutu ka viņš skatās ar iekaares pilnaam acīm
2008-07-04 10:39:42
sunshin...Tas vairāk izklausās pēc romantiskas filmas...Viņš uz mani paskatās, un es ikreiz no tā slapja kļūstu Iespējams, ka sākotnējā attiecību stadijā tā ir, bet, ja tu nodzīvosi ar savu vīrieti teiksim gadus 5, tev būs nepieciešama intensīvāka prelūdija, skatieni vairs neuzkurinās...Diemžēl, bet tā ir dzīves realitāte
2008-07-04 10:40:58
Fant, nu manliekas, ka Tev tieshi ir ko teikt, bet Tu tagad njem un atkaapies. Zheel ka nav izveidotas iespeejas teemas veidotaajam vienkaarshi dzeest oftopa teemas, taadeejaadi veidojot interesantu forumu, nevis tirgus saietu.
2008-07-04 10:41:26
Fanta, Tavi pilzenes teksti jau tagad mani uzbudina.....
2008-07-04 10:42:27
nu pa lielam meeram teema ir par to kaa tas notiek, nevis kaadi ir tie faktori, kas to izraisa, laigan bez taa, jau arii neiztikt. Vienkaarshi interesanti kljuust aizdomaajoties par procesiem, kasrisinaas juusu personiibaa, kjermenii un domaashanaa. ;) Taada taa pamatdoma. Cits paskataas, uz datora klaviatuuru un jau ir labi, tas taa, tas jau nav tik interesanti, kaa uzzinaat, kas ar jums pashiem notiek.
2008-07-04 10:43:45
Rakari...
Nav tik traki.... Ir jau kad aiziet pa nopietno......
Hmm... Un diezgan dedziigi... un izsmeljoshi par visu sheit var parunaat....
Arii tie kas tikai dazjreiz divus vaardus izmet , saausaas.....
2008-07-04 10:44:26
FS, piekrītu..... bet šobrīd man labāk patīk acu skatiens un.... more po kaļena.... :D
2008-07-04 10:45:19
Vai tad tas tā ir iespējams aprakstīt.
Ir cilvēks,kurš vēl pēc gadiem iedomājoties vien kā bija viss,un kā to brīdi gaidīja,jau liek savādāk justies.Un ja tas cilvēks viss patīk,tad jau zinot,ka viņš brauc pie tevis viss tevī virmo,un katrs viņa pieskāriens jau liek iekšā nodrebēt(labā nozīmē),un aizbraucot negribas ne ar vienu runāt,jo esi vēl tā cilvēkā visā,un it kā domās izdzivo to vēlreiz.
Dzirdot balsi no tālienes zvanot,ka brauc,jau domās esi kā būs.
Man tas viss bija,bet ak vai žēl,ka vīrietis zaudē savas spējas,un tad paliek skaista draudzība,bet tās domas pārvarēt ir ļoti grūti,kas viss bija,jo neviens cilvēks vairāk nav tāds bijis.
Bet dzīve ir dzīve un ir atkal citas jūtas.
2008-07-04 10:49:05
2008-07-04 10:50:04
atradu gan kur Tu izsaki domas......cerams savas!!
2008-07-04 10:51:07
Rakari, kāpēc tev nesākt ar sevi? ;)

Es, piemēram, nemaz nespēju neko tur aprakstīt.... Augums, domas, gaiss apkārt.... viss ir pārņemts ar vienu lielu neprātu....
2008-07-04 10:51:26
ivo69 ;)
2008-07-04 10:51:49
SV Bet es no sākuma gribu dzirdēt, kas notiek ar tevi, parādi man piemēru, kā tas jāpastāsta, cik detalizēti un tad es padomāšu ko varētu pastāstīt tev
2008-07-04 10:52:01
viss saakas te.. tas toch!!
2008-07-04 10:54:58
Kautkas caur mugurkaulu....
Un tad iesit smadzenees.....
Da suns vinju zina......
Sievieteem droshi ka tas ir izteiktaak.
2008-07-04 10:56:51