Autors Komentāri: 268
Ensha jau spriedelē kā mana sīkā māsa... Tā ar jau i bērniem vārdus izdomājusi bezmaz vai ,i vīra statusu... Kā tik nesanāk pamosties kādu dienu...
2009-06-12 13:21:03
Ja tev būs attieksme pret meitenēm pabiras tad tu arī neko tajā frontē nesasniegsi ;) ja ko gribi sasniegt paanalizē sevi, maini taktiku mācies komunicēt un tā lai vis nav gaudu dziesmas par neveiksmīgo es, jo ar tādu attieksmi tu jebkuru sievieti spēj tikai garlaikot.
2009-06-12 13:21:48
Dimmon... ko es spriedelēju ? Es jau tagad daru to, ko es gribu.. nevis to, ko grib vīrietis!!
2009-06-12 13:22:15
Smukas, kas mīl iedzert un nokniebties... Nu, tās anyway ir izvēlīgākas, un domā - AR ko dzert, un AR KO nokniebties... Bet jā, ja 26 g ados puisim nav bijusi meitene, tas ir trieciens pa psiholoģiju... Mmmmm...
2009-06-12 13:22:27
Jaunkundz ja tev gadīsies tāds pats džeks kā es bišku paspirināsies jautrībai ko vīram pasmieties un darīsi ko vajadzēs nevis ko gribēsi .
2009-06-12 13:22:33
Dimmon, klausies., neiespringsti uz neveiksm/em un neieciklējies uz to, vnk ESI ATVĒRTS DZĪVEI, ļaujies dabiskam plūdumam un redzēsi ,kas viss nav tik melns, ka izliekas!
Vienkārši neesi satapis īsto...
Piemērs iz dzīves.... Eju pastajankā iepirkties uz Lielveikalu , un neko nedomādams lādēju preces ķocī, kad pēkšņi sajūtu, ka uz mani kāds skatās- izrādās, ka viena no veikala darbiniecēm , es atskatos pretī .. vienkārš smaids un nekā vairāk un jau jūti, ka gaisā kaut kas briest Tev pat nekas nav jadara.... nu par tālāko šeit vairs nerunāšu...
..Ja tā dzirkstele ir tad viss notiks , ja ne ej tālāk, nestreso par niekiem!
2009-06-12 13:22:57
Dimmon.. Tu arī tāds būsi Viņam moš 30 gados kāda būs - Tev nē!
2009-06-12 13:23:06
Kāds vīrietis? Katru nedēļu jauns? Man te ar viena paziņa - nedēļu draudzejas ar džeku, zb ar savu komandēšanu, un - spiesta meklēt citu...
2009-06-12 13:23:48
vot veicās.....
a mani kā veikala pārdevējas ierauga uzreiz šausmās novēršas D
2009-06-12 13:24:04
.....manaa dziivee...sievieteem ir balstiesiibas..... ....bet leemumus izveerteejot situaaciju...piennemu es!.... ....
2009-06-12 13:24:35
Dimmon.. vardu, uzvardu, personas kodu man nosaukt ?
2009-06-12 13:25:22
Dalailamčik vai nav tā, ka ir lēmumi, kas tomēr ir kopistiski pieņemami ???

Nevar būt labas attiecības, ja viens ir diktators.!
2009-06-12 13:26:12
lindstrem, velti par dzirkstelēm runā, Dimmon rādās, ka tālu vēl līdz tam...cilvēks ir ieciklējies uz to, ka viss ir galīgi garām viņam un tā arī eksistē, jo par dzīvošanu man to grūti nosaukt...
2009-06-12 13:26:51
ice , Bail pat iedomāties kas būtu noticies , ko darītu mēs , un kā vispār dzīvotu, ja es būtu paklausījis sievas idejas , iegribas , vēlmes utt.
2009-06-12 13:27:38
Dimmon..ko gaudies...tok tāds nevienu neatradīsi...
Bet vispār..ar gadiem laulībā cilvēki pieslīpējas...un normālā laulībā parasti ir kopsaucējs...
jautājumus kurus izlemj sieviete un kurus vīrietis, bet protams..lielos vilcienus kustina abas galvas kopā...
Man tas ir izdevies...
Gļēvi vīrieši man riebj...
2009-06-12 13:27:58
....manupraat viena no viirieshu lielaakajaam klluudaam ir situaacija kad vinni sev intereseejoshai sievietei censhas pieliist...izdabaat...utt...... .....neko taadu dariit nevajag...... esat dabiski.....nepiespiesti....un nekad neskrieniet vinnaam pakalll!....tikko to izdariisiet......taa tiksiet norakstiiti veestures meeslainee!...... ....taa iisumaa sakot!....
2009-06-12 13:28:26
lindstrems , jā, izskatās, ka tev smadzeņu vairķ nekā te šīm meitenēm kopā ņemtām... (ar retiem izņēmumiem). Uz to pusi ir... Bet, kā jau es saku - man nereti neveicās... It kā visu daru pareizi, bet - notiek dažas nianses - un viss kaķim zem astes...
Piemēram, 2. kursā mums bija prakse Aucē... No rīta aizgāju uz kiosku pēc avīzes... Tur bija jauna, blonda pārdevēja... Parunājamies, pat uzslavēja, ka te parasti nāk tādi rupji studenti, pēc alkohola, a es tāds pieklājīgs... Pat vakarā atnācu parunāties ar viņu... tāpat vien, neko nepirku - tā arī pateicu - neko nevēlos pirkt, parunāsimies... Visi tāpat kojās rakstīja atskaiti vai dzēra... Parunājamies, ļoti jauks cilvēks... Žēl tik, ka vārdu neuzprasīju - es tak domāju, ka visa nedēļa priekšā... Bet no rīta viņas vairs nebija. Un visu nedēļu vairs nebija... Es tagad tā domāju - pizdec, kā var neiet. Jā, varbūt viņa bija vnk komunikabls un jautrs cilvēks. Bet - varbūt viņa arī bija brīva un viņai bija vajadzīgs puisis. Iespējams, tieši tāds puisis kā es....
Vot, tādas situācijas demoralizē....
2009-06-12 13:31:45
Ne visās situācijās vīrietis spēj pieņemt pareizos lēmumus.
Manā ģimenē mēs esam līdzvērtīgi, kompromisu cilvēki. Meklējam variantus kopīgi, izsveram iespējas kopīgi. Jūtu, ka esam viena ceļa gājēji, vienā līmenī..., uztver mani kā līdzīgu, nevis jūtas pārāks.

Taču, katram savs
2009-06-12 13:32:25
birztaliņa , es neesmu gļēvs. Esmu vnk no tiem, kam bieži piezogas šaubas...
2009-06-12 13:33:00
Onkul, Tev jau zināms vecums- briedums sava pieredze, vai ta sexa dzīvē par maz bijis?
ice- cream nu tādā gadījumā varam izteikt tikai līdzjūtību, diemžēl..
2009-06-12 13:33:36