Autors Komentāri: 268
DLLM, veicies, kādā ziņā? Ā, sapratu, paskatījos linku Diez vai to var nosaukt par veiksmi;)

Tveice, lūk, iestarpināja, ka atklājumiem onanēšanā nav smādējama neviena diennakts stunda
2009-06-12 12:32:28
Enshukiņ, bet tādas situācijas sauc par a pburto loku! Vai Krievijas hokejisti čīkst, ka viņiem pēle neiet? Nē! Tāpat arī dzīve... Man nemz nebūtu jēgas sūdzēties, ka man tas izpaliek, ja būtu rezultāti... Kaut kāda elementāra atdeve... Bet nav! Un čīkstu (kā tu saki!) es tik Internetā, dzīvē es to neizrādu... Daudzi pat diezgan tuvi paziņas ir 200% pārliecināti, ka nu kam, kam, bet nu man ar sievietēm točna viss ir kārtībā...
A tas teikums... Es domāju,ka ja Tu neatvērtu muti.. Tu seksu dabūtu elementāri!! - tas ir bērnudārzam, vai kā? Ko ar to gribi teikt?
2009-06-12 12:34:58
Kapēc Tu pārjautā to, ko es jau paskaidroju ?
Es Tev nosaukšu piemēru!! Piemēram dzīvē ir daži vīrieši.. izskatīgi utt... bet kad atver muti un sāk runāt - gribas ātrāk no tā idiota pazust prom!!
Nu apmēram ar tevi ir tāpat.. ok, neesi Tu baigais tur seksīgais čalis.. bet nu pavisam zemē metams jau neesi!
2009-06-12 12:37:01
Dimmon, nu, tiešām, ja Tu nāc uz šo komunikācijas formu, ko sauc par internetu, tad nečīksti arī te, jo cik noprotu, arī te Tu vēlies iepazīties ar meitenēm. Viennozīmīgi, ja zinu, ka cilvis ir no čīkstētājiem, ieraugot viņu nākam pa ielu, es to pāriešu, lai man satiekot viņu, nebūtu atkal sevī jāuzņem negatīvās emocijas.
Padomā par to, jo, sorry, bet neticu, ka te Tu čīksti, bet reālajā dzīvē viss ir savādāk. Tieši te, visbiežāk ,mēs parādam, kādi patiesībā esam. Nu, ir, protams,arī izņēmumi...
2009-06-12 12:40:08
/labāk nejaucas pa vidu, ka nedabon pizģukus.... /
2009-06-12 12:41:33
Nu, un vai es saku, ka esmu nolemts? Nepiekrītu! Es saku - man ir krīze, no kuras var un vajag rāpties ārā, bet nu pagaidām neizdodas... Un ko dod izskats? Es to esmu teicis 500 reizes, bet ok, pateikšu 501. reizi - mūsdienās konkurence ir liela. Tas bija 80. jos gados, kad 18 g ados reti kurš bija jau drāzies un kopts, gara auguma džeks ilgi bez draudzenes nepaliks.
Tagad ir citi laiki. Visi prot visu - iepazīties, utt. Nevar teikt - o, man Dolce & Gabbana, es garš augumā, ilgi viens nepalikšu. Tas tur? Hā, tas jau maza auguma, kaulains, ar tizlām brillēm, tas man nav konkurents... Diemžēl reālajā dzīvē nereti ir savādāk.
Ar to mutes atvēršanu ir tā, ka to ir jāmāk. Daži māk nk perfekti runāt ar meiteni, koķetēt, a dažiem tas izdodas smagāk... Bet tā ir daļa no mūsu dzīves, tas ir kā talants, kurš vai nu ir, vai nav...
2009-06-12 12:42:57
....Es skatos shodien Daamas taadas labveeliigi noskannotas..... ...Dimmon....kaut kur vinnaam ir taa taisniiba.......schiikstullus neciesh nekur.....
2009-06-12 12:43:37
ice-cream , ir, ir dzīvē savādāk... Tici man... Un mani nepamet klusa cerība, ka drīz viss mainīsies uz labo pusi, bet nekā... Kad tev ilgstoš ineveicas, tas arī atstāj negatīvu iespaidu uz pārliecību par saviem spēkiem.
2009-06-12 12:44:43
Un vēlreiz, uzskatu, ka onanēt IR normāli. Sliktāk ir, kā daudzi speciālisti uzskata, ka nedrīkst nepabeigt iesākto aktu. Ja esi iesācis, tad jānoved līdz galam, t. i. līdz spermas \"izvirdumam\". Bezgalīga uzbudināšana, bez beigu fāzes, notrulina un tieši tas var radīt problēmas.
Onanēšana ir sava veida treniņš. Visticamāk vīriešiem, kuri ilgi ir atturējušies, īpaši brieduma gados, rodas problēmas dzimumdzīvē. Uzskatu, ka, ja pieaudzis vīrietis masturbē, tas pavisam nenozīmē, ka viņš ir nevarīgs seksuālajā dzīvē vai, kā jau iepriekš minēju, ka viņa draudzene ir palikusi neinteresanta viņam Onanēšana ir tas, ar ko vīrieši nodarbojās vienmēr un turpina nodarboties, kā turpina ēst, dzert un gulēt. Un nav nekādu medicīnisku pierādījumu par tās, kaut necik, kaitīgumu (ja nepārspīlē, piem. 10 reizes dienā). Pat otrādi, daudzās situācijās palīdz, kā jau augstāk minēju, noņemt uzbudinājumu, stresu.
Tāks, pietiks te vāvuļot
2009-06-12 12:44:56
DLLM, ok, es varu izdzēst šo profilu, iekārtot citu, Supervīrieša prfilu, kam ir 7 meitenes nedēļā... V ai to tu cienīsi vairāk?
2009-06-12 12:45:47
Dimmon, labāk iedzer!
2009-06-12 12:45:52
Labi.. man viss skaidrs !! Tu vispār dzīvo pilnīgā sviestā.. kaut kādi konkurenti.. kaut kādi dolce gabanas, muskuļotie !! Psc..
Neviens normāls vecis šitādu huijņu nedzen!
2009-06-12 12:46:17
Karoče, rezumē ir tāds, ka onanēšana un masturbēšana ir cilvēka spēja bez aizspriedumiem, brīvi pieskarties savām ķermeņa daļām un gūt no tā baudu. Punkts
2009-06-12 12:47:40
ice-
2009-06-12 12:49:04
Dimmon, nu neticu, ka viss ir savādāk, NETICU. Tak beidz vienreiz sev borēt, ka esi lūzeris, ja Tu to simtiem reižu dienā saki, tad tam pats arī notici, notic visi citi un voilā, tēls gatavs, paša rokām veidots
2009-06-12 12:50:28
Ensha, cher ami, normāls cilvēks nesmejas par otra nelaimi! Tāpēc ne tev spriest, kas ir normāls...
lindstrems, da viss ir kārtībā! Jā, palaot manus postus, reizēm lielas, ka patiešām tāds depresīvs, kompleksu nomocīts vīriņš, kas ne šodien, tad rīt pašnāvību izdarīts, bet ta nav. VNK es te mēdzu atstāt negatīvas emocijas... Savējie sapratīs...
2009-06-12 12:52:51
Viņš no tās bedres, kur ir tagad netiks nemaz tik ātri ārā.. jo galvu tik viegli iztīrīt nevar !!
2009-06-12 12:53:01
ice-cream , ir savādāk! Varam satikties, pierādīšu!
2009-06-12 12:53:20
Dimmon.. es nesmejos par Tevi, un es neuzskatu,ka Tev ir kāda nelaime !! Vienīgā nelaime moš esi Tu pats sev..
2009-06-12 12:54:08
Dimmon, nevajag man neko pierādīt, vnk viss augstākminētais ir mans Tev subjektīvs ieteikums.

Lai gan, ko tur daudz otra galvā urķēties..., ja Tev tā labi, tad dzīvo tik nost
2009-06-12 12:57:29