Autors Komentāri: 100
Asmijs, man ir aizdomas, ka tas nebija netīšām :D
2015-04-10 11:26:11
nezinu, nepaarbaudiiju
2015-04-10 11:45:38
Vajadzēja, tik interesantā momentā.
2015-04-10 11:50:18
salou, Tava draudzene //www.xvideos.com/video24077/girl_pissing_in_public_and_kicked_by_an_old_man
2015-04-10 16:16:32
http://www.puaro.lv/lv/puaro/veci-saturieties-sis-vasaras-modes-kliedziens-mikro-bikini
2015-04-10 18:43:33
need to reed http://www.psychologies.ru/glossary/dict/9/
2015-04-10 19:05:56
Sen pierādīts, ka ar ekshibicionistiem nevajag apjukt, drīzāk vajag pasmieties par viņa daikta izmēriem... Momentā atvēsinot un nokauninot. Protams, kaut kā negribas, lai šitādi krata bērnu klātbūtnē un biedē viņus... Bet nu, tomēr dzīvojam 21. gadsimtā... Ja jau bērni līdz skolas vecumam zina, ko nozīmē vārds "drāzties", tad varbūt... Lai vecāki no pietiekami agra vecuma māca, ka bez slepkavām un zagļiem eksistē arī šitāda tipa sliktie onkuļi? Tā ir reālā dzīve. Jā, mērkaķi tie ekshibicionisti. Tikpat riebīgi kā pēcpušu apgrābstītāji.
2015-04-10 20:50:40
Casa - bet ja vecim-ekshibicionistam riktīgs metamais un tu pats paliec kompleksos redzot, ka citus daba apveltījusi pamatīgāk? Kā tādu kaunināsi? Un vispār jaukt nūdistus ar pedofīliem neliecina par augstām prāta spējām.
2015-04-10 20:52:59
hipijpuika, nūdisti ir nūdistu pludmalē. Punkts. Ja džeks (beibe) nolēmis(-usi) savu skaistumu citur parādīt, tad nu tur jau jāpārbauda veselība. Un kur tad var novilkt to robežu - pedofīls vai nepedofīls? OK, ja tas ekshibicionists ir tik ļoti pārliecināts, ka viņu redz tikai viena vai pāris beibes (teiksim, tukšā vilciena vagonā), tur vēl nekas, bet cik nav redzēts, ka rāda vienai, bet patiesībā redz vēl padsmit, tai skaitā bērni. Lūk, tādus gan gribas noķert sist. P.S. Nu, sieviete jau var arī par lielu locekli pasmieties - tīri psiholoģisks ierocis, lai paliek kauns. P.P.S. Par laimi, pats šos kratītājus neesmu redzējis, bet kad vēl studēju, mums kursā meitenes teica, ka šad tad nāk pie kopmītņu loga locekli pamasēt.
2015-04-10 21:05:57
nu ja tas ir ārpus nūdistu pludmales bērnu priekšā, tad jā, piekrītu - tas ir amorāli
2015-04-10 21:17:52
Nja, pievienošos pēdējiem komentāriem. Pilnas malas iespēju izskraidīties plikam — nūdisti, pirtis, pa māju, pa privātīpašumu (OK, pēdējos piemēros varbūt skatītāju mazāk...) Bet speciāli rēgoties logos, staigāt pa lielveikalu piemērīšanas kabīnēm... Tur tomēr galvā kaut kas kreisi saslēdzies. Man pašam patīk visādi pikantumi, bet ne rēgošanās kailam publiskās vietās, kurās nebūtu jābūt kailam. Redz, uznāktu gribēšana, sarunātu Annu uz seksa paskatīšanos (varu labprāt iztikt bez Kreipāna...), sadomātu vēl kaut ko un saorganizētu, bet tas diez vai būs plikais pārskrējiens pa Rimi no svaigo gurķu stenda uz pārģērbšanās kabīni.
2015-04-11 10:01:49
atkal MK kā pensionāre tarkšķ un tarkšķ. Nevar apstāties. Nu kas par vīriešiem mūsu laikos!!?
2015-04-11 10:10:11
Es par vīriešiem kopumā esmu diezgan sliktās domās, tāpēc šādus komentārus uzskatu par komplimentiem.
2015-04-11 10:13:07
Tie cilvēki ir tik konservatīvi - kā kāds domā savādāk tā uzreiz ir nepareizs. Kur tad demokrātija?
2015-04-11 10:17:50
Papliko, kāda vēl tā ir demokrātija, ja kāds pliks pa veikalu vazājas? Ja mums uzmācas ar to, ko nevēlamies redzēt, tas ir mūsu tiesību aizskārums. Tāpat kā uzmākšanās ar precēm, kuras nevēlamies, tiesa, Latvija vēl nav izaugusi līdz agresīva mārketinga ierobežošanai. ir vietas, kur kailums ir pašsaprotams un ir, kur tam nebūtu jābūt, attiecīgi mēģinot kaut ko sajaukt vietām pretreakcija ir tikai normāla.
2015-04-11 10:28:54
Tev taisnība. Man ar nepatīk skatīties uz to ko negribu redzēt. Nepatīk skatīties uz precēm plauktos, kuras man nav vajadzīgas, nepatīk skatīties uz resnām pārdevējām, slimiem cilvēkiem. Arī uz trolejbusiem nepatīk skatīties. Miskastes nepatīk kā izskatās un kā smird. To visu vajadzētu aizvākt. lai man nav jāredz. Bet meitenes gandrīz plikiem cičiem un dupšiem uz ielas visnotaļ patīk manām kārajām acīm. Tās vajadzētu pavairot reizes piecpadsmit. Galu galā es nevaru manīt pasauli, bet man ir izvēle. Es varu skatīties uz to ko gribu un neskatīties uz to ko negribu. Easy. Uzmākšanās protams nav pieņemama. Bet uzmācība ekshibicionistam cik zinu nav raksturīga...
2015-04-11 12:11:40
Papliko, neizliecies stulbāks, kā esi. Veikalā ir preces un pārdevējas, uz ielām ir trolejbusi utt. Mums IR izvēle šīs lietas nekad mūžā neieraudzīt. Bet izvēloties to redzēt mēs automātiski neizvēlamies redzēt kailus ķermeņus! Tos mēs izvēlamies redzēt manis iepriekš minētās vietās, tur esi laipni gaidīts. Jeb tās vietas neuzvelk? Ja neuzvelk, tad tā ir Tava, ne mūsu problēma! Un kā gan to citādi nosaukt, ja ne uzmācība sabiedrībai ar saviem plikumiem, kad esi izgājis kaut kur ar cerību, ka izdosies it kā nemanot pavirināties? Jo tā ir apzināta rīcība ar mērķi radīt situāciju!
2015-04-11 12:32:04
man tomēr būs tā laime redzēt sexi..klusiņām.... /tagad sēdēs un pacietīgi gaidīs uzaicinājumu no MK/
2015-04-11 19:06:29
Pēdējais papliko komentārs pat tīri sakarīgs un argumentēts... Par miskastēm, trolejbusiem... Bet nepiekrītu. Uzskati, ka tevi ir jāredz bez drēbēm? Nu, tad arī ej uz nūdistu pludmali vai uz savu draugu pirti, kur ir daudz cilvēku, kas grib tādus redzēt, paši bez kompleksiem! Kāpēc jāčakarē nervi cilvēkiem, vēl saskatīsies bērni, padomās, ka nav nekas slikts, skolā starpbrīžos meitenēm rādīs... Patiešām, tā ir tāda pati uzbāzība kā Narvesana pārdevēju darba stils. Urinēt kāpņutelpās arī nav uzmākšanās un citu veselības apdraudējums, bet kaut kā negribētu es, lai man tādi cilvēki būtu draugi... Tiesa, ienaidnieki arī nē.
2015-04-11 20:44:39
FTW IR PEDIŅŠ
2015-09-01 18:35:33