Portāla Seksam.lv lietošanas noteikumi

Vairums no sievietēm uztrauc jautājums par anonimitāti un par to, vai kāds nevar atklāt, ka viņas atrodas šajā portālā, tāpēc Seksam.lv mazliet paskaidros par anonimitāti un drošību šajā portālā.

  • * Portālā Seksam.lv NEKUR nav piefiksēts Tavs VĀRDS un UZVĀRDS, tāpēc šo informāciju neviens šī portāla apmeklētājs nespēs iegūt!
  • * Visas vēstules, kuras Tu saņēmi vai rakstīji un kuras Tu izdzēsi NEKUR NETIEK SAGLABĀTAS. Šī informācija tiek dzēsta neatgriezeniski un pat nepieciešamības gadījumā (ja saturēja tev vērtīgu informāciju) diemžēl nebūs iespējams atgūt. Tāpēc Seksam.lv iesaka, ja vēlies būt anonīms, tad pēc aktīvas sarakstes visas vēstules izdzēs!
  • * Nekur un NEVIENAM nav redzams tavs e-pasts. Visas vēstules, kuras nosūta Seksam.lv kādam citam lietotājam no Tava vārda, tiek sūtītas zem Seksam.lv e-pasta, nevis Jūsu. Tāpēc piekļuve e-pastam ir pilnībā izslēgta.
  • * Ja arī vēstulē atklāji savu darba e-pastu, savu īsto vārdu, uzvārdu vai arī mobilo tālruni, tad pēc vēstules nosūtīšanas un tās izlasīšanas (skatīt pie sūtītajām vēstulēm) šo sūtīto vēstuli izdzēs! Tā būs papildus drošība, jo visas izdzēstās vēstules atjaunot nav iespējams.
  • * Portālā čatā, visi teksti sasniedzot 150 rindiņu atzīmi tiek dzēsti (čatā vienlaicīgi var redzēt 150 rindiņas)! Tie netiek saglabāti!