Konfidencialitātes politika

Privātuma noteikumi

Izmantojot SEKSAM.LV pakalpojumus, Jūs uzticat mums savu informāciju tāpēc šajā dokumentā mēs Jums paskaidrosim sīkāk, kā tā tiek izmantota, apstrādāta un dzēsta.

Portāla SEKSAM.LV uzturētājs ir Dating Stars OU turpmāk tekstā SEKSAM.LV. Portāla sadaļā “Rediģēt Personīgo Profilu” Tev ir tiesības labot, pārvaldīt un dzēst sevis sniegto informāciju. Tu ar mums vari sazināties, rakstot e-pasta vēstuli uz [email protected]

1. Apkopotā informācija

SEKSAM.LV apkopo noteiktu informāciju, lai lietotājiem nodrošinātu ērtākus pakalpojumus.

Personas informācija

Lai reģistrētos Portālā, tev ir jāizveido savs profils. Pirms reģistrācijas tev ir jānorāda sava pamatinformācija, piemēram:

- Segvārds

- E-Pasts

- Dzimšanas datums

- Dzimums

Pēc profila izveidošanas tev ir tiesības norādīt papildinformāciju, piemēram, ievietot profila attēlu, aprakstu par sevi, seksuālo orientāciju u.c. informāciju.

Jūsu sniegtā informacija tiek izmantota, lai palīdzētu Jums sazināties ar cilvēkiem, kā arī nodrošinātu ātrāku un vienkāršāku koplietošanu ar citiem.

Pakalpojumu sniedzējs visu iepriekš minēto informāciju, kas veido Lietotāja personas datus, bez Lietotāja piekrišanas nenodos nekādām trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa atbilstošie tiesību akti,

Informāciju, ko iegūstam, kad lietojat mūsu pakalpojumus.

- Piekļuves IP adrese

- Piekļuves datums un laiks

SEKSAM.LV šādu informāciju par visiem apmeklētājiem ievāc pakalpojumu pārraudzības, pilnveidošanas un drošības mērķiem.

SEKSAM.LV ir tiesības uzkrāt informāciju par Apmeklētāju, viņam pieslēdzoties pie tīmekļa. Šī informācija rāda, kādas tīmekļa vietnes Apmeklētājs apmeklē, cikos un cik bieži tas notiek. Tāpat šī informācija ietver datus, ko Apmeklētājs sūta SEKSAM.LV tīklā.

Pakalpojumu apmaksa.

Kad veicat SEKSAM.LV pakalpojumu apmaksu, SEKSAM.LV var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu telefona numuru.

SEKSAM.LV nestrādā ar kredītkartēm un neievāc, neuzglabā un citādi nestrādā ne ar kādu citu informāciju, kas saistīta ar kredītkartēm. Par šīs informācijas vākšanu un aizsardzību ir atbildīga trešā puse, caur kuru tiek veikti maksājumi.

Vietējā krātuve

SEKSAM.LV var apkopot un uzglabāt informāciju (tostarp personas informāciju) lokāli jūsu ierīcē, izmantojot tādas sistēmas kā pārlūkprogrammas tīmekļa krātuvē.

Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas.

Kad apmeklējat kādu SEKSAM.LV pakalpojumu, mēs (un mūsu partneri) izmantojam dažādas informācijas apkopošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, kas var ietvert sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces identificēšanai. SEKSAM.LV izmanto šīs tehnoloģijas, lai apkopotu un uzglabātu informāciju reklāmas adresācijas nolūkos.

Datu apstrāde un informācijas izmantošana

Mēs apstrādājam tavus personas datus un citu informāciju, lai nodrošinātu tev iespēju saņemt portālā piedāvātos pakalpojumus (piemēram, ievietot saturu, sazināties ar citiem lietotājiem, piedalīties foruma diskusijās)

Apstrādājamo personas datu apjoms ir atkarīgs no paša Lietotāja. Visbiežāk tiek apstrādāti šādi dati: Lietotāja segvārds, e-pasta adrese, fotogrāfija/-as, IP adrese, intereses, sarakstes ziņu saturs, dzīvesvieta, dzimums, dzimšanas datums/vecums, pievienošanās un iziešanas laiks, portāla pārlūkošanas vēsture, tālruņa numurs.

Kad sazināties ar SEKSAM.LV, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Jums atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kurām Jūs varētu saskarties. Mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, piemēram, paziņotu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem.

Informācija, kuru SEKSAM.LV apkopo, izmantojot sīkfailus un citas tehnoloģijas tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāju pieredzi (Piemēram, ja saglabāsiet valodas preferences, varēsiet izmantot mūsu pakalpojumus savā izvēlētajā valodā) un vispārējo pakalpojumu kvalitāti.

Rādot lietotajiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sensitīvām kategorijām, piemēram, ar rasi, reliģiskajiem uzskatiem, dzimumorientāciju vai veselības stāvokli saistītām kategorijām.

SEKSAM.LV apstrādā personas informāciju serveros, kas atrodas Vācijā.

Pārredzamība un izvēle

SEKSAM.LV mērķis ir skaidri norādīt, kādu informāciju SEKSAM.LV apkopo, lai lietotājs var veikt pamatotu izvēli par apkopotās informācijas izmantošanu.

Izmantojot sadaļu "Rediģēt Personīgo Profilu", varat pārskatīt un kontrolēt noteiktu veidu informāciju, kas saistīta ar jūsu SEKSAM.LV kontu.

Lietotājs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar SEKSAM.LV pakalpojumiem saistītos sīkfailus. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka daži SEKSAM.LV pakalpojumi var nedarboties pareizi, ja atspējosiet sīkfailus. Sīkāk par sīkfailu izmantošanu portālā var izlasīt zemāk.

Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana

Neatkarīgi no tā, kad izmantojat SEKSAM.LV pakalpojumus, SEKSAM.LV mērķis ir nodrošināt lietotājam piekļuvi savai personas informācijai. Ja šī informācija nav pareiza, cenšamies to ātri atjaunināt vai dzēst.

SEKSAM.LV mērķis ir nodrošināt savus pakalpojumus tādā veidā, lai pasargātu informāciju no nejaušas vai ļaunprātīgas iznīcināšanas. Tāpēc pēc informācijas dzēšanas no SEKSAM.LV pakalpojumiem var paiet zināms laiks, līdz šo datu liekās kopijas tiks izdzēstas no mūsu aktīvajiem serveriem,

SEKSAM.LV un lietotaju kopīgotā informācija

- Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei “SEKSAM.LV” datu bāzē.

- Jūsu dati tiks uzglabāti kamēr Jūs izmantojiet SEKSAM.LV pakalpojumus.

- Jums ir tiesības labot un dzēst sniegtos datus, tādā gadījumā dati tiek saglabāti ierobežotu laiku, kāds saprātīgi nepieciešams lai gūtu pārliecību, ka datu labojumu vai dzēšanu nav veikusi trešā persona, kas iespējams prettiesisiki ieguvusi piekļuvi profilam Jūsu vārdā.

- SEKSAM.LV uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

- Tev ir tiesības lejuplādēt informāciju, kas ir saistīta ar tavu profilu, veicot datu kopijas pieprasījumu sadaļā “Rediģēt Personīgo Profilu”.

- Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Personas informācijas izdzēšanas un atjaunošanas procedūra

Lietotāja personas dati var tikt dzēsti tālākminētos gadījumos

- Lietotājam ir tiesības pašam izdzēst savus personas datus, veicot profila izdzēšanu sadaļā “Rediģēt Personīgo Profilu”, pieeja profilam tiek bloķēta un informācija par lietotāju tiek izdzēsta no SEKSAM.LV serveriem 90 dienu laikā.

Minētais nogaidīšanas periods nepieciešams, lai nepieļautu nesankcionētu darbību veikšanu no trešām pusēm, izmantojot lietotāja pieķluves datus.

- Pamatojies uz portāla SEKSAM.LV lietošanas noteikumiem, SEKSAM.LV var izdzēst lietotāja personas datus, veicot profila dzēšanu, tad informācija par lietotāju tiek izdēsta no SEKSAM.LV serveriem 24 stundu laikā.

SEKSAM.LV veiktie pasākumi personu informācijas drošības nodrošināšani

SEKSAM.LV nodrošina sekojošas darbības, lai aizsargātu uzņēmumu SEKSAM.LV un lietotājus pret nesankcionētu piekļuvi SEKSAM.LV rīcībā esošajai informācijai, tās grozīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu. Tiek veikti tālāk norādītie pasākumi.

- šifrēšana izmantojot standartu SSL.

- Piekļūstot SEKSAM.LV kontam, lietotājiem tiek piedāvāta divpakāpju verifikācija.

- Lai novērstu neatļautu piekļuvi sistēmām, SEKSAM.LV pārskata apkopoto informāciju, tās uzglabāšanu un apstrādi, tostarp fiziskās drošības pasākumus.

- Vietnes dalībnieku informācijai var piekļūt tikai SEKSAM.LV darbinieki, darbu izpildītāji un pārstāvji, kuriem šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu mūsu uzdevumā, un kuriem ir jāievēro stingras līgumā noteiktas konfidencialitātes prasības, un kuriem var tikt piemērots disciplinārs sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

Sīkfailu izmantošanas principi

Sniedzot SEKSAM.LV pakalpojumus un sadarbojoties ar mūsu apmeklētājiem, mēs vadāmies pēc partnerības principiem. Pēc šiem principiem mēs vadāmies arī, apstrādājot Jūsu personiskos datus un rūpīgi sargājot Jūsu privātumu. Zemāk Jūs varat iepazīties ar SEKSAM.LV interneta vietnē izmantotajiem informācijas par apmeklētājiem ievākšanas un izmantošanas principiem.

Sīkfails (angļu cookies) ir neliels teksta fails, kādi tiek izmantoti vairākumā interneta vietņu lietotāju atkārtotas viesošanās fiksēšanai. Tā kā sīkfaili ir faili bez iedarbības, to lietošana ir droša. Sīkfaili neizplata vīrusus vai citas kaitīgas programmas. Pievēršam Jūsu uzmanību tam, ka sīkfaili tiek izmantoti lielākajā daļā interneta vietņu. Ar SEKSAM.LV vietnē izmantojamo sīkfailų palīdzību tiek nodrošināta vietnes pienācīga darbība un tiek radīti labāki nosacījumi vietnes pielāgošanai Jūsu vajadzībām. Savukārt tas ļauj Jums veiksmīgi izmantot vietni, interesēties par SEKSAM.LV pakalpojumiem un pasūtīt Jums vēlamos pakalpojumus.

SEKSAM.LV vietnē lietojamie sīkfaili:

- obligātie – pašreizējā apmeklējuma informācijas uzglabāšanai;

- funkcionālie sīkfaili – apmeklētāju izvēles un iestatījumu informācijas uzglabāšanai.

Sīkfailu lietošanas mērķi:

- sīkfailu saglabātā informācija tiek izmantota, lai varētu nodrošināt lietotāja saikni ar vietni un vietnes darbības nodrošināšanai, kā arī, tiecoties vietni pilnveidot un radīt pēc iespējas ērtākas vietnes lietošanas iespējas tās apmeklētājiem.

- sīkfaili mums palīdz arī pazīt Jūs kā vietnes atkārtotu apmeklētāju. Tādējādi ir iespējams vietni pilnveidot un padarīt Jums ērtāk lietojamu.

- Ja, apmeklējot mūsu vietni, lūdzat ar Jums sazināties, nosūtīdami mums pieprasījumu vai elektronisko vēstuli, norādot savu vārdu, e-pasta adresi vai tālruņa numuru, mēs šos datus lietojam tikai, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu vai sniegtu visu vajadzīgo informāciju par mūsu pakalpojumiem.

- Funkcionālie sīkfaili atceras Jūsu pārlūkošanas iestatījumus, tāpēc, apmeklējot vietni nākamajā reizē, nevajadzēs no jauna iestatīt tos pašus parametrus.

Informējam, ka no sīkfailiem iegūtie dati tiek apstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likumu un citiem tiesību aktiem. Nekāda informācija nekādām trešajām pusēm netiek nodota.

Atteikšanās no sīkfailiem.

Kādi sīkfaili tiek ierakstīti, Jūs vienmēr varat redzēt savā pārlūkprogrammā. Tāpat Jūs jebkad varat atcelt savu piekrišanu izmantot sīkfailus, mainot iestatījumus un izdzēšot Jūsu pārlūkprogrammā ierakstītos sīkfailus. Pievēršam Jūsu uzmanību tam, ka, izslēdzot sīkfailus, var nedarboties dažas vietnes funkcijas.

Ja nevēlaties saņemt sīkfailus no SEKSAM.LV vietnes, atveriet savas pārlūkprogrammas interneta opcijas, izvēlieties “sīkfailu iestatījumi” (angļu Advanced Cookie Settings) un iekļaujiet SEKSAM.LV vietnes adresi to vietņu sarakstā, no kurām nevēlaties saņemt sīkfailus. Tāpat Jūs varat izlemt dzēst atsevišķus sīkfailus vai visus iepriekš Jūsu pārlūkprogrammas saglabātos sīkfailus. Vairāk informācijas par sīkfailiem, to dzēšanu un pārvaldību varat uzzināt, apmeklējot interneta vietni www.aboutcookies.org.

Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šī konfidencialitātes politika

SEKSAM.LV konfidencialitātes politika attiecas uz visiem pakalpojumiem, ko piedāvā vietne SEKSAM.LV.

SEKSAM.LV konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu vai fizisku personu piedāvātiem pakalpojumiem, tostarp produktiem vai vietnēm, kurās var būt ietverti SEKSAM.LV pakalpojumi, vai citām vietnēm, kas ir saistītas ar SEKSAM.LV pakalpojumiem. SEKSAM.LV konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu un organizāciju īstenoto kārtību, kuri reklamē SEKSAM.LV pakalpojumus un, kuri var izmantot sīkfailus, pikseļu tagus un citas tehnoloģijas, lai nosūtītu un piedāvātu atbilstošas reklāmas.

Nepilngadīgo aizsardzība

SEKSAM.LV rūpējas par nepilngadīgo personu tiesību aizsardzību un ierobežo viņu iespējas izmantot visus tikai pieaugušām personām paredzētos Pakalpojumus. Tāpēc visas Vietnes daļas ir paredzētas tikai pieaugušo auditorijai. Nepilngadīgiem apmeklētājiem ir stingri aizliegts apmeklēt šādas Vietnes vai to daļas.

Politikas ievērošana un sadarbība ar reglamentējošajām iestādēm

SEKSAM.LV regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību vai atbalsta pieprasījumu, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par turpmāko rīcību. Lai izmeklētu jebkādas sūdzības par personas informācijas nodošanu, kuras nespējam atrisināt tieši ar konkrēto personu, SEKSAM.LV sadarbojas ar attiecīgajām reglamentējošajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

Izmaiņas

Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. SEKSAM.LV neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un, ja tās būs būtiskas, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, paziņojums par konfidencialitātes politikas izmaiņām tiks nosūtīts uz e-pastu).

Saziņa ar mums

Tev ir iespējams sazināties ar mums par datu apstrādes un aizsardzības jautājumiem, nosūtot e-pasta vēstuli uz [email protected]

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2022. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.047 seconds.