Autors Komentāri: 391
Šodien noskatījos abus raidījumus. Un mani ieinteresēja šeit esošo cilvēku viedoklis. Man pašai raidījums šķiet interesants, viennozīmīgi televīzija ceļ reitingus. Uzaicinātie viesi šķiet ļoti saprātīgi un atvērti cilvēki. Cepuri nost tiem, kuri nebaidās televīzijā atklāt intīmas detaļas par savu seksuālo pieredzi. Es to laikam nevarētu. Mans favorīts ir Anete. Skaista, seksuāla un nebaidās to pateikt skaļi. BET pats Sokolovs. Nu nezinu, šķiet ka viņš pats mulst no uzdotajiem jautājumiem un glumi smīn pie katras atbildes. Neraisa seksuāli pieredzējuša vīrieša tēlu. Bet tas varbūt ir gaumes jautājums. Tad vēl nesaprotu kādēļ radošā komanda apkārt neliek pārfilmēt kadrus, kuros viņš pārsakās un nepareizi izrunā latviešu vārdus. Visu cieņu, jo viņš tāpat runā tekošā latviešu valodā, bet nu dažbrīd parādās kāda smieklīga frāze. ;) Tad nu jūsu viedoklis. Patīk? Nepatīk? Būtu gatavi piedalīties paši? Es droši vien, ka nesaņemtos. ;)
2015-01-27 01:22:26
Sokolovs ritīgs dīvainītis Teiksim tā, ja raidījumu vadītu cita persona tad arī to varētu skatīties. Sokolovs to padara pilnīgi neskatāmu....diemžēl.
2015-01-27 05:42:13
Redzēju 1. raidījumu un, šķiet, piekrītu DeunJs.
2015-01-27 06:28:52
Esmu noskatījies vienu raidījumu, kurš bija par seksu trijatā. Sāksim ar to, ka skatoties, klausoties likās, ka man visas pelēkās šūnas lēnām mirst. Sokolovs pats izskatās, izklausās kā galīgi nevīžīgs vadītājs un viņa balss man nedaudz kretinēja. Tās dūdas... Nu tā jaunākā vispār likās ar kaut kādu "braindamage". 21 gads un divi daikti pakaļā!? Jeez, pie gadiem 30 viņa dirsīs pa bikšu staru tālāk nekā pati spēs saredzēt. Otra likās kaut cik normāla, vismaz ar kaut kādām smadzeņu rievām. Čalis!? Nu nez, laikam labs patrāpijies un nelikās, ka viss ko viņš saka ir meli, uzspēlēts. Visā visumā, ar vienu reizi pietika, lai saprastu, ka tas raidījums laikam nav īsti man. Var jau būt, ja raīdijumu vadītu kāds cits, kas spētu arī uzdot provokatīvus jautājumus un pavilkt nedaudz tālāk, platāk, tas viss būtu baudāmāks.
2015-01-27 06:46:35
Es varu pateikt tikai to ,ka tas raidījums ir nožēojams. Es nevaru ciest, kad pa tv rāda tādas lietas? Priekš kam? Cilvēki paliek arvien stulbāki. Pa tv nevajadzētu tādas lietas rādīt. Riebjas. Arī visādas reklāma par prezervatīviem ,biksīšu ieliktnīšiem, vnk neciešamas. Uzskatu ,ka vajadzētu liegt to visu. Pretekļi!
2015-01-27 07:58:36
Sokolovs ķiķina kā piektklasnieks pērkot prezervatīvus. Lai gan nezinu, modernie piektklasnieki varbūt ķiķina pat mazāk. Varbūt viņš derētu raidījumā ar savām ekstrēmajām idejām, jo galvā viņam kaut kas dīvains notiek, attiecīgi varētu paprovocēt cilvēkus, bet viņš tiešām neder kā intervētājs un raidījuma vadītājs. Un viņu tik viegli pašu pārsteigt ar negaidītām atbildēm. Piedevām, pārāk tieši izrāda ziņkārību par kaut ko specifiskāku, ko kāds atbildējis — "Pastāsti lūdzu vairāk..." Tā ka no ekrāna viņam noteikti būtu jāaizvācas. Un nezinu, cik daudz ideju viņam būs, pagaidām sajūta, ka vēl 5 raidījumi un visas savas perversās idejas viņš jau būs izrunājis. P.S. Jā, raidījumam vajag režisoru... Banālā intervēšana pie izpušķotas egles lielveikalā kā tādam rūķim...
2015-01-27 08:09:05
Tv skatos ļoooti reti ta ka nezinu par ko runājat....bet autores persiks gan patīk
2015-01-27 08:12:33
Es būtu nu ļoti pateicīgs, ja šī tēma tiktu dzēsta!!!
2015-01-27 08:12:44
Es būtu pateicīga, ja kāds paskaidrotu par ko Jūs te runājat? kas par raidījumu un kur viņš skatāms?
2015-01-27 08:16:43
abais, tieši ziņās uzrakstīts, ka raidījums tik slēgts par tām visā jēlībām. !!!! Nu tik forši!!!!!!!!!!!!!!!
2015-01-27 08:22:41
DP - tu takā no citas planētas nākusi... p.s. uz vēstulēm atbildēt nevaru bez VIP, bet jā, domu esi sapratusi.
2015-01-27 08:28:15
Jāpiekrīt par dīvaino ķiķināšanu , acu skatienu un jūtamo satraukumu runājot. Raidījuma mērķauditorija varētu būt pusaudži pubertātes vecumā. Nosūtamā ziņa-mēs drīkstam runāt arī par To!
2015-01-27 08:29:27
Ftw- nu beidz, nevajag nosodīt cilvēkus, ka viņiem kas tāds patīk. Droši vien kaut ko piepušķoja klāt, lai labāk skan. Bet ok, sapratu, ka nevienam tas raidījums īsti nepatīk. :D
2015-01-27 08:32:34
Fantasy - ja viss tiek darīts normas robežās, tad nekas nosodāms tas nav.
2015-01-27 08:37:12
To Georgs. Kāpēc man dzēst tēmu? Kāpēc gan es nevarētu izteikt un uzklausīt citu viedokli par šim portālam saistošu tēmu? Vai tiešām visu laiku tikai jāmētājas ar pretīgām replikām un neizdevušiem jokiem apzinoties, ka virtuāli tu esi neaizsniedzams? Nedomāju gan. ;)
2015-01-27 08:39:51
priekš funny, ir ok. Interesanti, kā intervējamie cilvēki sevi pasniedz . Kāpēc ne, lai jau ir. Bet šādam raidījumam vadītāju arī vajag tādu nedaudz tuk-tuk. Bet, tas ka raidījums ātri sevi izsmels, tam piekritīšu MK. Cik tad to variāciju eksam ir, kaut vai šo pašu eks 3jatā, varēja izvērts jau 2 raidījumos, vienā kur ir 2v+1s un otru 2s+1v.
2015-01-27 08:44:18
Eh, tad jau vecais labais "Dāvida šovs" bija labaks. Tas vismaz bija tāds, bez aizspriedumiem un gana atklāts. p.s. Es gan varētu aiziet uz šadu raidījumu un teikt visu, un stāstī visu, ko man prasa, nebūtu jau īsti problēmas. Problēmas sāktos tajā, ka man sekss tikai tumsā un zem segas.
2015-01-27 08:48:37
Jā, Dāvidam nebija kauns muti atvērt. Tikai viņam kaut kā neizdevās sameklēt intervējamos, kaut kā vienmēr prātā, ka atnākuši viduvēji, te vismaz intervējamiem teorētiski ir ko teikt, praktiski ir problēma pajautāšanā. Un Annai taisnība, te tā baigi fiksi bliež pāri tematiem, principā tikai atzīmējoties, kam kas bijis. Pietrūkst kaut kādas jēgas un motivācijas, jo katra izvēle ir izvēle, apzināta vai neapzināta, bet par to ir vērts parunāt. Kā cilvēki līdz kaut kam nonāk.
2015-01-27 08:55:06
neesmu redzējis... vajadzēs kādreiz saņemties... bet Sokolovs man liekas pats tāds ir, ka smaida muļķīgi mazliet pie visām publiskām intervijām un ja vēl kaut kas intīms, iespējams vispār izskatās muļķīgi...
2015-01-27 08:55:34
Tikai zemiski cilvēki skatās tādus raidījumus. Neaizmirstiet ,ka esat mātes, tēvi. Jums vajadzētu par nopietnām lietām interesēties, nevis par kaut kādām masturbācijām. Personīgi man kauns būtu skatīties tādus mēslus. Vienkārši uzskatu ,ka tas ir grēks. Cilvēks savu ķermeni lai iepazīst pats, ne jau kameru priekšā bāzt iekšā visādus priekšmetus un testēt vibratorus. Lielākā daļa cilvēku ir sprāgoņas.
2015-01-27 09:03:44