Autors Komentāri: 374
Kaptein, iegravē kkur datumu..:d Es tikai vārdadienu savai lauvenei un dzimšanas dienu.. Pārējais poo..:d
2019-12-13 08:56:14
Ja nu tu nolauzīsi nagu? Vai viņš tad arī negribēs, ka ņem viņa locekli rokās? Izklausās pēc pamatskolnieka, kas balsta gultas dzīvi uz porņukiem. Nu tas tā, mans pirmais iespaids. Gribu redzēt, kāds tas celulīts
2019-12-13 08:57:03
Zvērs vēlams celulītu no priekšpuses?:d
2019-12-13 08:58:49
Mani vairāk interesē kā izskatās Mr. Ideālais pats Vienmēr esmu teikusi, ka bakstīt otru drīksti tikai ja pats esi tuvu ideālam... Lai gan šī arī diskutabla tēma Ja pats neesi Apolons, tad STFU
2019-12-13 08:59:17
Lady_Lee... Vo vooo ..... Es tieši to pašu teicu. Ka nekas nekad nav akmenī iekalts, bet runājams, plānojams, darāms. Iepriekš, nu laikam pāris dienas vai, nu tajā pašā nedēļā šamējais ieminējās to. Pēc darbadienas un saguruma teica ka moš vajag kau tko mainīt, jo nav enerģijas utt. Nu takā es esmu darba meklējumos, domāju ka skaidrs ka runa ir par viņu nevis mani. Tad vārds pa vārdam, doma tād aka abiem par sliktu nenāktu. Es padomāju, nu jā, why the fuck not. Izdomā ko un kā mainīt, i'm all in! Nākamjā vai pēc 2 dienām bija strīds. Viņam vakaros vajag savus cepumus vai čipsus vai augļus vienalga kādus saldumus. Vajadzēja arī nopirkt kakao veikalā. Ibio, mēs nekad neesam pirkuši kakao. Nekad. Nu tad es biju tas lielais un teicu, ka nu kā, ja uzlabojam ko un sākam ar pirkumiem, tad šito nevajag sākt lietot. Uzsēdīsies. Un galu galā dabūju nevis paldies malacis, bet uzdirsienu par to ka neļāvu. Sasodītais zīdainis. Pēc tam to atrisinājām. Derdzas arī tas ka suka visu nodzīvoto laiku kopā ne vārda nav sūdzējies kad vienmēr vakariņās ir cepeši, saldā krējuma mērces un zupiņas un dažkārt kūkojumi. Ne vārda. Bet kad vajag ieriebt vai nu jau velns zin kādi iemesli tam ir, tad gan visu aizmirst. Es vienkārsi goda vārds nesaprotu šito sizofrēniju. Jeb tas ir vienkārši vājš raksturs? Ja vienu mirkli ir par, tad pret. Bet domas sakrīt ar to, ko vēlas tajā brīdī.
2019-12-13 09:01:44
Besī tie apaloni, kas savas dāmas tikai 8.martā sveic. Kas dāma nav īpaša pārējās 365 dienas?
2019-12-13 09:02:25
Atvaino, bet dēļ celulīta? Tas nav nopietni... Vienkārši negrib un viss, manuprāt. Kaut gan.. Ja cilvēks totāli nepatīk, tad krīt uz nerva arī kā tēju dzer un kā elpo. :D
2019-12-13 09:03:12
Tas ir memļaks, nevis vājš rakstus
2019-12-13 09:06:05
Rumors - Nu mums abiem it kā ir noruna ka visu kopā, trešo zirdziņu jāt. I līdz šim darbojies. Arī noruna ka ja atrodam vai interesē kas cits, pasakam. Jo pēc idejas visu var sarunāt. Bet it kā jau vairāk kā gads kopā, un nav bijušas ar to problēmas. Kaut gan, pat i ja šam būtu, kaut vai, manispēc. Vismaz tad es varētu arī, un tad varētu normāli sadzīvot kopā. Jo pārmaiņas pēc arī otrs cilvēks, es, tiktu apmierināts.
2019-12-13 09:06:41
Zvērs tik daudz pierakstījis,a man skriešana šodien,nespēju pat izlasīt,vng man viņš patīk.
2019-12-13 09:08:02
Negrib jo ir celulīts, vai vienkārši negrib, bet celulīts bija ataisnojums negribrdanai. Kas būs pēc 10 -15 gadiem kad laika zobs savu izdarīs?
2019-12-13 09:08:06
Man celulīts uz vēdera no alus dzeršanas. Domājat es sevi tagad mazāk mīlu?
2019-12-13 09:09:10
Nu, nahren vajadzīgs Tev tāds? Meklē steidzami darbu un prom, prom, prom Apolons ņedoģellanijs.. Lai sēž ar saviem cepumiņiem un snekiem vienītī, un meklē sev ideālo dūdu bez celulīta, gludu kā čūsku, milzīgām krūtīm, lai gan - kam tàdai šāds vīrietis? Tāda meklēs bagàtu onkuli no kura mantot miljonus
2019-12-13 09:09:46
Labi, ka mani piš, ar manām strijām, celulītiem, riepām un īgno garastāvokli. Phū... maninlove: Un jā... Man no malas, kā pilnīgi neiesaistītam cilvēkam, izskatās, ka neesat Jūs viens otram paredzēti. Labāk veltiet laiku katrs pats sev.
2019-12-13 09:10:59
Tavs vīrs nav memļaks..
2019-12-13 09:12:42
....pilnīgi lepns sajutos par forumiešiem!......nu varat tak kad gribat... ...bet nu par tēmu mazliet....Dantesa....pēc tava posta saprotu ka visu itkā kopā darat....ideāli.....vai varam arī dzirdēt tava drauga viedokli...?....objektīvākam skatījumam...?...būtu ideāli uzklausīt arī otras puses viedokli.....ja jau reiz cilvēki mums ir uzticējušies...? cienījamie forumieši.....varbūt nesteidzamies vēl ar padomiem?.....tā jau cilvēkiem var dzīvi sačakarēt.....!
2019-12-13 09:12:59
Mans vīrs ir vīrietis, tas gan.
2019-12-13 09:13:12
Zvērs.... Ha haaa, labais.... Šaubos ka tas traucētu... xD mēs te pirms pāris dienām pārtraucām celibātu, ietestējām vienu reizi. Uzmin nu kurš tika apmierināts gan seksuāli, gan orāli un dabūja beigt? Hahahaa... b*** ne es.. xD A par to kurš tas ir, kāds no jums noteikti zin viņu. Un ir tādi kas zin diez gan labi. Šamējais arī atrodas te. Abi esam te. Bet identitātei nav nozīmes... Un nē nē, cilvēks jau ok. Tik tās prioritātes viņam laikam neskaidras. Jeb atšķiras.
2019-12-13 09:14:06
Jā, piekrītu arī viesim. Gribētos zināt, ko īsti saka un domā Tavs partneris.
2019-12-13 09:14:22
Lady_Lee.... Tieši tā ari es teicu. Nu labi, ir mums mīnusi. Bet es Tavus (neesošos) matus neskaitu. Un nenolieku kad pliks smaidīgs staigā apkārt. Jo tas pirmais ko ES redzu, nav tur izgāzies neliels, nu normāls, bet ne dikti par daudz, peļu vēders. Drīzāk takā... Zebiekstes vēders. Vo.... Tas nav tas ko es redzu. Pirmais ko ES redzu, ir to ka cilvēks smaida. Vai priecājas. Vai jūtas komfortabli, par spīti acīmredzamajiem mīnusiem. Nezinu kas citiem vīriešiem par modi izgāzt kuņģi un uztaisīt kupri. Bet man vismaz pietiek decency iztaisnot mugurkaulu, krūtis uz āru un vēders uz iekšu.
2019-12-13 09:17:05