Autors Komentāri: 374
Kā jūs varējāt aizmirst onanu no Turcijas
2019-12-13 09:37:11
2019-12-13 09:38:58
DLLM, labākās dāmas taču sākas pēc 40. Nerunā pretī un dod visās vietas. Tas jau sen ir pierādīts.
2019-12-13 09:39:25
Bišķ tomēr jāiekakā rožu dārziņā. Tēmas atklājēja profila ieraksts: "Vai Tu esi cilvēks kuram pareizrakstība ir sveša? Vai Tev garumzīmes un mīkstinājuma zīmes sagādā gan fiziskas, gan morālas ciešanas? Vai Tavas smadzeņu rievas nepieļauj domu, ka varētu izmantot "mother google", lai atrastu kā uzlikt uz telefona, vai datora, latviešu valodu?" Tajā pašā laikā, atvērtajā tēmā un lietotāja profila ierakstā, ir neskaitāmas ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas. Sorry, nevarēju noturēties... Nenosodu. Es tik tā...
2019-12-13 09:40:03
Nē nē, nesatraucas neviens lūdzu. Es neesmu tas cilvēks kurš darīs kaut ko tikai tāpēc ka ir izlasīts kaut kur vai kāds pateicis. Kā arī jāsaka ka nesteidzaties ar to ka slikts. Jo labo lietu arī ir daudz. Un sevis uzlabošanas rakstura ziņā. Kaut vai tas, ka ir iedresēts regulāri pirkt ziedus. 1-3 reizes mēnesī. Jo man vajag grieztus ziedus vāzē mājās. Un punkts. Vai tāda lieta ka man ir savi mājas darbi, nu katram savs, es piemēram nekad neslauku grīdas, tas ir pilnīgi un kategoriski izslēgts. Lietas ir sadalītas. Ir tie plusi. Un nav īsti viena otra verdzināšana. Mmmmm... takā dzīvot ar labu draugu. Vai radinieku. Viss ir godīgi un nepišas.... nice xD ak dievs cik sad, man jau sāk smiekli nākt... :D Mmmm. A par viņa viedokli, nu grūti pateikt. Es mēģināšu divos vārdos... Nu labi, viņa domas ir. Viņa vārdi "jā nebija pareizi tā teikt un man ir ļoti žēl". Tas bija pāris reizes. Un ik pa laikam kaut kas līdzvērtīgs tam, bet ne pārāk daudz reizes. Un galu galā es domāju ka viņš domā ka tas ir izrunāts un viss. Ir jādzīvo un jāskatās. Es uzskatu ka es esmu pati ar savu problēmu atstāta. Ja godīgi abi viedokļi ir pareizi. Ne ko vien darīt kā dzīvot tālāk un tikt galā ar savām domām. Punkts. Garākā versijā: Īsi sakot daudz ko teikt nav. Jo pateiktais bija vēlu vakarā, tieši pirms gulētiešanas, strīds. Nē ne strīds, abi mierīgi un sakopotām domām runājām par velns zin vairs kādu tēmu. Un noslēgumā aizgāja par to ka jāmaina, tad tas nolādētais kakao un tad tas nolādētais komentārs. Nu takā es neesmu tas cilvēks kas tur iekšā, man dabīgi uznāca histērija un panikas lēkme. Nu es pat gribot, nevarēju savādāk. Goda vārds, ja es būtu varējusi normāli justies, būtu bijis varbūt savādāk. Bet nu jā. Tad protams viņš atļāvās pateikt pāris reizes ka nebija tā domāts, nezināja ka tādas lietas nesaka. nu tā, pa to tēmu. Nākamajā dienā mani atkal parāva emocijas. Viss bija labi, bet tad kad vajadzēja sākt runāt. Nu es jau no bērnības tāds, ka ja es jūtos apbižots, tad lūpa līdz zemei, lielas asaras un klusums, un tikai un vienīgi sirsnīgs mīļojums var visu uzlabot. Tā arī bija, sākām runāt, tad kaut ko vārds pa vārdam, uz mani sadusmojās un sabļāva, tad man ar sākās histērija. Un galu galā nekur netikām. Bija vēl pāris ka tā nebija domāts, žēl ka pateica un tā. Pārējo sarunu vairs nav bijušu daudz. Es domāju ka mēs abpusēji domājam ka tas ir izrunāts un tā tagad ir mana problēma. Pārsvarā jau es runāju par to visu, viņš klausijās. Nu tā es teiktu īsumā. Moš izklausās sliktāk nekā ir, es nezinu. Es centos nu tā. Secībā un fakti. Tas kā es jutos nē nē, par to nemaz nesāksim. Tur tiešām tad uz terapiju jāiet. Ne te. Es domāju šo jautājumu šodien pacelt. Moš ir kādi priekšlikumi? Idejas? Nu teicāt ka vajag šamējā viedokli un tā.. Es jau vairs nezinu ko teikt vai prasīt vai piedāvāt.
2019-12-13 09:40:52
Nu sākās.
2019-12-13 09:41:24
15 gramatiskās kļūdas. Nav par daudz pēdējā postā?
2019-12-13 09:42:28
Skaidrs. Lieta slēgta.
2019-12-13 09:42:36
Tēma sevi ir izsmēlusi. Laiks gatavoties vakara svingam.
2019-12-13 09:44:01
Tev nevis celulīts jāmaina, bet histērija un pārspīlēšana, manuprāt. Tas ir tas, kas cilvēku smacē. pārāk daudz pretrunu.
2019-12-13 09:44:06
Ar vien vairāk lasu, un saprotu, šai dāmai pārāk daudz vajag, gribu, gribu,gribu .... pa daudz gribi
2019-12-13 09:44:56
Viesis666 - Klausies, Tev laba doma. Varētu jā, viņš ar jaunu profilu un tā teikt anonīmi. Paprasīšu šovakar. Kaut gan es to mazliet apšaubu. Jo mums ir tāda doma, ka mēs publiski necilājam privātās problēmas. Un šis būs sarūdzis par to ka es šo jautājumu esmu te pacēlusi. Bet no otras puses... ja viņš netiek piemēts... kapēc gan ne..... paprasīšu. Nesolu ka šovakar nāksim te, bet redzēs.
2019-12-13 09:46:09
....galvenais ir nodot savu domu citiem...tā kā tu to gribēji.....kaut ar zīmējumiem ...video ....vai skaņām....... priekš tam jau ir izdomātas rakstu zīmes....man tā šķiet..
2019-12-13 09:46:45
Vīriešiem grūti izdabāt,citi sūdzas,mana negrib,a tad kad daudz grib,atkal kādam slikti.
2019-12-13 09:47:12
"Nu takā es neesmu tas cilvēks kas tur iekšā, man dabīgi uznāca histērija.." "Nu es jau no bērnības tāds, ka ja es jūtos apbižots, tad lūpa līdz zemei, lielas asaras un klusums, un tikai un vienīgi sirsnīgs mīļojums var visu uzlabot.." Pretrunā Tu esi pati ar sevi.
2019-12-13 09:50:41
Zvēra_Sieva... Ir ok.... tur vairāk doma par garumzīmēm. A ja man ir kļūda un kāds pamana vai vēlas piekasīties, why the hell not. Sarunas var visādi iesākt, kapēc ne. Kā arī vēlams man lūdzu norādīt kur tieši ir kļūda, kas jāizlabo, un uz ko jāizlabo. A oriģināli tas teksts tapa vienkārši tapēc ka bija slikts noskaņojums un kāds vienkārši nelaikā uzrakstija "cawkodarikaaietsexugribi"... Apstākļu sakritība xD
2019-12-13 09:51:30
Personības dalīšanās. Lijs Nr.2
2019-12-13 09:51:44
Necilā šīs tèmas publiskos forumos. Te uz vienas rokas pirkstiem ir skaitāmi cilvèki, kuri runà par lietu un, tiešām, cenšas ieteikt kaut ko.. Pārējiem vairāk trollis dzīvo iekšā- neba nu palīdzēt atnàkuši - vai sniegt padomu. Ir tikai 2 varianti. Risiniet problèmu sarunu/darbību ceļā.. Ejiet katrs savu ceļu..
2019-12-13 09:54:06
Sarunu iesāki ar baigo kaku, kur patiesībā, kāds bija tikai papurkšķinājis. Bet nu labi, kā jau minēji, sarunu var iesākt visādi.
2019-12-13 09:54:23
.....ne Dantesa.....bez tava drauga personīgi rakstītā un formulēta viedokļa....te nevar neko daudz maz korekti secināt..... nu izņemot to ka tev jāiet iedzert kakao un jānomierinās.........tas ka tevi satrauc situācija....jau ir labi....jo tu neesi vienaldzīga......līdz ar to...nekas vel nav zaudēts....un viss vēl tikai priekšā!.......)
2019-12-13 09:55:32