Autors Komentāri: 57
sabat\'s - Tev tā ir gadījies? Un autobuss līdzēja? Man gan šķiet, ka autobusa lietošana varētu cilvēkus tikai atsvešināt un graut attiecības - tā būtu tāda problēmas apiešana un ignorēšana, nevis risināšana... Tb \"strausa politika\"... Šo jau iztirzāju savā 1. postā zem šīs tēmas...
2008-09-19 10:35:45
Mana dziļākā doma visā šajā ir tāda, ka varētu būt kāda cita iekšēja attiecību problēma, kas vnk šādi atrod izpaušanās veidu... Kaut kāda neuzticēšanās cilvēkam kā tādam, nevis konkrētas darbības - šajā gadījumā braukšanas - sakarā Un, ja atrastu, kā šo neuzticēšanās problēmu vispārīgi risināt (varbūt neuzticēšanās ne konkrēti man, bet, piemēram, vīriešiem kā sabiedrības daļai, vai cilvēkiem sev apkārt vispār), tad bailes no braukšanas automašīnā pazustu pašas no sevis?
Varbūt šo varētu risināt kāds dramatisks notikums - teiksim, kāds uzbrūk manai Mīļotajai, bet es viņu cēli izglābju - izglābju viņas dzīvību, un nu viņa beidzot saprot, ka neesmu bezatbildīgs tīnis vai fantasts, kas tikai no sevis nez ko iedomājas, bet reāls darītājs, kuram viņa - viņas dzīvība un veselība rūp par visu vairāk? Vai, piemēram, mēs braucam autobusā, tas avarē, bet es pēdējā brīdī, pateicoties savai prasmei, reakcijas ātrumam un pieredzei, pārņemu vadību un noturu to uz ceļa, glābjot no sakropļošanas 40 dvēseles... Varbūt vēl ko utopiskāku un nereālāku, bet tā, lai tas ar savu spilgto iespaidu klātos pāri un notušētu gan viņas līdzšinējo pieredzi par braukšanu, vīriešiem un cilvēkiem kā tādiem, gan viņas pašas iedomās radītās iespējamo šausmu ainas...
Murgi, vai ne? ;)
2008-09-19 10:46:16
nu gan izfantazeji princeses glabshanas operaciju. Drusku sanaca pasmieties par to autobusu un tavu glabshanas operaciju. Domaam liels speeks. Nefantazee par to, neizaicini likteni.
No malas te liekas 3 galvenaas problemas:
1. beibes avarija - psihologjiska trauma;
2. Tu brauc sameraa agresivii (pats atzini), no malas liekas esi parak paspaljavigs uz savu pieredzi un to, ka nekljudisies
3. 1.+2. = tava beibe njemot veraa vinas rugto pieredzi baidaas no tada stila braukshanas, baidas ka parak palaujies uz savu pieredzi, pie stures esi parak pashparliecinats un ka vari kludities, jo vina zin ka kljudaas arii pieredzejushie
2008-09-19 13:41:16
Kā gan var uzticēties cilvēkam, kurš apgalvo, ka prot uztaisīt \"drošu\" avāriju? Jebkuram normālam cilvēkam skaidrā prātā vajadzētu baidīties ar Tevi braukt. Mans ieteikums: izej auotokursus un noliec tiesības pēc mūsdienu stsndartiem ( un tie ir pavisam citādi nekā pirms 12 gadiem) un brāuc tā kā Tevi iemācīs braukt, lai Tu vispār līdz eksāmenam tiktu. Un nejauc te attiecības iekšā.
2008-09-19 14:01:37
nelasīju komentārus. izlasīju tēmu. ir cilvēki, kas vienkārši neprot braukt. un tu, autor, izklausās, esi viens no tiem. par to liecina kaut vai garā, murgainā skaidrošanās.. un es tavu dārgo saprotu. man arī ir bail sēdēt blakus dažiem ļautiņiem. kaut arī viņi varētu tikpat gari un plaši stāstīt kā viņi 70 000 gadā norullē. un viņiem es nepārmetu. vienkārši izvairos no pasažiera sēdekļa..
2008-09-19 14:09:08
Ni un ni.

Nikāpšu tāda braucēja mašīnā.

Ni un ni.
2008-09-19 15:18:23
Nav ne jausmas... es bez šī ģeniāli lieliskā izgudrojuma /mašīnas/ dzīvot nevarētu... gan auto, gan veļas!
2008-09-19 15:36:45
Nu hvz,pats avareju,pectam kadu pussgadu rokas triceja kad braucu pie stures.Tagad poh,viss ok,nebraucu vispar
2008-09-19 15:45:49
Pirmkaart jau interesanti ka esi reggistreejies kaa sieviete! Taas noziimee ka iespeejams tagad vispaar lej totaalo uudeni!
Otrkaart, kameer beibei bailes nepaaries, vai arii ar kaada speciaalista paliidziibu vinnaam nepaliidzees paariet, nespiid Tev vinnu vizinaat, rokkeni raujot un tamliidziigi, buus vien taksometrs jaasauc!
2008-09-19 16:20:03
Paldies-nevēlos ar tevi vizināties Un nejau tāpēc ka man būtu bail vienkārši domāju ka tev ar galvu nav viss kārtībā.Un tavai sievietei 36 gados varbūt ir uznākušas tiešām nāves bailes ,nevis braukšanas bailes.
Es katru dienu braucu(kilometrus neuzņemu) un agresīvi,bet nevienu neapdraudu.
2008-09-19 16:22:38
Man ir zināmas šīs bailes, man arī tādas bij pēc avārijas...
Un daudziem tā ir, tas nav nekas briesmīgs, ir jāpaiet laikam, lai tās pārietu, no braukšanas nevajadzētu atteikties, un nevajag to uztvert tik personīgi...
2008-09-19 17:04:50
Mainies pats un padoma vienreiz par \"R.\"
Man ar servisā par shumaheri sauc,bet kad Tavu mīļumu vedu mājās,savu straujo,agresīvo braukšanu izslēdzu,kaut arī tas man ir asinīs... Domā par citiem...Ja esi viens pie stūres,kaut kokā skrien un gūsti tālāk pieredzi
Ja,Tu tā tālāk turpināsi, drīz pie psihitra mīļumu varēsi vest...
Tu ar savu braukšanu un stāstiņiem par savu pieredzi tik vairāk viņu dzen izmisumā...Ja tiešām viņa Tev ir tik svarīga un rūp Jūsu nākotne,tad pārtrauc ākstīties...Pats teici,ka neesi vairs maziņais,tad atbilstoši uzvedies...
Lēnāk brauksi....tālāk tiksi!
2008-09-19 17:16:23
meklejosais - aizej pavem citur Izlasi mūsu profilā, ka jau kādu laiku esam te kā PĀRIS (diemžēl portāls neļauj mainīt reģistrētam lietotājam dzimumu... ) Reda vnk mani pielaida uzrakstīt šo tēmu te, jo tā mums ir aktuāla... Parasti te forumos raksta viņa...

Kornēlija27 - Tev jau nu savos solīdajos gados būtu tā kā jāmāk lasīt... Izlasi vēlreiz manis rakstīto un tad sprēgā ar izteikumiem par 36 gadiem u.tml. Un vēl - pamato, lūdzu, savu izteikumu par to, ka man nav viss kārtībā ar galvu...

KĀRNAIS - nekur neesmu te rakstījis, ka \"protu izraisīt [...] avāriju\" - teicu, ka pat ekstrēmās situācijās protu darīt pie stūre visu, lai sekas būtu pēc iespējas nesāpīgākas... Un paredzēt neparedzamo, neejot pāri robežai aiz kuras sākas dzīvības un veselības briesmas...

Rimas - jā, mana fantāzijas ainiņa bija reāli smieklīga
Par kļūdīšanos - protams, ka kļūdās visi - gan iesācēji, gan assi... Un, jo biežāk kko dara, jo lielāka iespēja kādreiz kļūdīties... \"Kas guļ, tas negrēko\", bet vai tādēļ pareizākais risinājums būtu visu dzīvi vien gulēt?

Visiem pārējiem - arī paldies par viedokļiem!
2008-09-19 18:23:41
Un vispār - mani šausmīgi te fascinē cilvēku, kuri mani nav ne redzējuši, kur nu vēl bijuši mani pasažieri, bet par to, kā braucu zina visu līdz pēdējai niansei ;) attieksme un totālais nosodījums. Galvenais, ka zināšanu par mani šeit ir par 70% vairāk nekā esmu devis informācijas...
2008-09-19 18:57:19
tu tee ta runaa ka butu baigais ralists,esi kadreiz novakojis???vai pa priekshejo stiklu izlidojis???
2008-09-19 19:36:34
Esmu novākojis uz Tolmetu 2x... Pārējie vāki bija mīkstā sniegā un tika apgriezti uz riteņiem bez skādes ;) Bet tas jau tā - trases gājieni, ne ikdienas braukšana ;) Pa stiklu nekad nelidošu, jo neesmu tik tups, lai nesprādzētos...
2008-09-19 20:14:55
nu tad jau tev ir pavecies un cerams paveiksies protams,bet nesaki nekads tups,pirms es ar galvu iznesu priekshejo stiklu es ar domaaju ka visi tupi,bet tas pohuj,bet kad atteij no shoka,dziive saakaas savaadaak
2008-09-19 20:20:55
apmeram kas kontuzija,tas ir pimajaas dienaass,ja zini kas tas ir
2008-09-19 20:21:27
Jorens - izskatās, ka esi dzimis laimes krekliņā - ar galvu stiklus glāzē Sekas Tavā saraustītajā runā vēl tagad manāmas... ;)
2008-09-19 21:10:23
es nau profins bet zinu no pieredzes ar tadu brauksanas stilu ir jaizladejas .vislabak uz trases ja ir iespeja izliec visu uz 100 .dzimis lai brauktu brauc lai dzivotu.tapec nevajag apdraudet citus itipasi sieviet ko mili?
2008-09-20 03:32:41