Autors Komentāri: 57
a vispar, kas runā... reda vai viņas mužiks !?
2008-09-20 07:53:09
Enš - mužiks, mužiks
2008-09-20 17:08:18
es pati braucu diezgan ekstrēmi, bet nu uz jumta nevienu auto nolikusi neesmu :D toties mans bijušais kas ir baaaaaaaaaaaaaaaigais šoferis ir vienīgais cilvēks ar kuru man bija bail atrasties vienā mašīnā, viņa braukšanas stils bija (un arī joprojām ir) nejēdzīgi un debīli bravūrīgs.
es vienkārši jutos sūdīgi viņa mašīna un braucu tajā tikai galējas nepieciešamības gadījumā. viņa ignorance pret manām sajūtām manu mīlestību pret viņu nevairoja
jā, atgādinu, tagad viņš man ir BIJUŠAIS, tieši manu izjūtu ignorēšanas dēļ (tas attiecas ne tikai uz viņa brauktNEprasmi)
2008-09-20 17:23:45
Sveiks ,tas ko tu raksti ir briesmīgi,bet es domāju,ka padoms-iemācīties viņai pašai braukt,neder ja tu esi šoferītis un sēdi blakus,vēl vairāk uzmani notikumus uz ceļa, vismaz man tā ir . Iesaku ,jums apdrošināties tā pieklājīgi, jo tad parasti nekas nenotiek ,to arī viņai pateikt . Pie psihologiem gan nevajag,tā ir sava veida atkarība un smadzeņu \"čakarēšana\".
Vēl varbūt tāds māņticīgs variants - sarunāt kādu gaišreģi,lai tā pasaka,ka nekādu negadījumu nebūs un aizvest draudzeni,lai gaišreģe pasaka,it kā tu pats arī pirmo reizi dzirdi .
Lai tev veicās
2008-09-20 20:24:12
Iisumaa runaajot izklausot to staatstu par 3 norakstiitiem auto un neskaitaamiem siikiem starpgadiijumiem iespeejams es arii labaak njemtu taxi.
Pieplusojot pie taa tavu \"braukshanas stilu\" nav jaabriinaas ka cilveekam kuram (veel piedevaam) ir jau pieredze ar avaarijaas tikshanu ir paniskas bailes.
Pameegini braucot kopaa ar draudzeni:
1. nepaarsniegt atljauto aatrumu.
2. paarkaatoties laiciigi joslaas
3. Saakot braukt - nespied pedaali griidaa
4. ieveerot distanci (konktreeti var iedziit citus stresaa kad brauc ar nornaalu aatrumu cieshi aizmuguree)
5. laiciigi bremzeet
Voot ... un to visu deelj draudzenes.
2008-09-20 22:02:23
nez kaa tagad vinjiem iet ar brauksanu?
2009-06-21 05:34:31
izlasīju autora rakstu.. jāteic, kaut kas jamam ar galvu nav kārtībā, bet meklē vainu citos.. es arī noteikti negribētu sēdēt mašīnā, kuru vada cilvēks ar pieri, kas līdzinās ortopēdiskam zābakam!
2009-06-21 06:44:34
Es izlasīju un teikšu tā. Esmu zaudējusi ļoti tuvu cilvēku,kas mēdza braukt pat ne tik ekstrēmi un tomēr sieva palika bez vīra un divi bērneļi bez tēva.Viņš arī mēdz izaicināt likteni šad tad un lūk rezultāts.
Vai tad tava mīļotā nav tā vērta,lai piekāptos Tu?...ja protams vēlies,lai viņa justos labi,jo redz......viņa vairāk laikam domā,kas tad jums var kopīgs izveidoties,ja regulāri izsauc viņai baiļu sajūtu......visu laiku dzīvot ar bailēm,ka ikbrīdi vari zaudēt mīļoto,kur nu vēl savu dzīvību.....jam nav īsti iepriecinoši.......un es ar nesēstos līdzās tādam šoferītim,kurš brauc agresīvi pie stūres........
...redz,kad neesi viens,tad ir jāuzņemas atbildība par netikai savu dzīvi,jo lai kas ar tevi notiktu,tas noteikti ietekmēs viņu.....
2009-06-21 08:21:59
man tu seedeeji blakam :D

2009-06-21 08:26:22
Ļoti izteikts pārākuma komplekss (superiority complex), kā rezultāts ir absolūta nerēķināšanās ar citiem cilvēkiem un reālitātei neatbilstoša savu spēju uztvere. Citiem vārdiem - nolaidies no mākoņiem! Tu neesi viens uz ceļa un pat tad, ja esi viens, bet ar pasažieri blakus - tev nav tiesību apdraudēt citu cilvēku dzīvību un veselību! Tava pieredze, ar ko tu tā lielies, nepasargās tevi vienmēr! Esmu no lūžņu kaudzēm griezis ārā ne tikai puikiņus, kas tikuši pie bemevē, apmazgājuši to un devušies pagonkot. Pietiekami daudz ir bijuši arī pieredzējuši vadītāji, kuri pārāk paļāvušies uz savu pieredzi, aizmirstot, ka fizikas likumi un gadījums ir spēcīgāki par jebkuru pieredzi!
Kas attiecas uz nogurumu, tu laikam vispār neapzinies to, cik bīstami ir braukt nogurušam! Ja tu noguruma dēļ atlūzti pie kompja, tad sliktākajā gadījumā novelies no krēsla un sasities. Ja tu atlūzti pie stūres, tad tu sasities LABĀKAJĀ gadījumā! Pirms pāris dienām ziņās teica, ka CP apsver iespēju iegādāties ierīces, kas nosaka vadītāja noguruma pakāpi. Tajā brīdī es nodomāju, ka tā ir kārtējā nodokļu maksātāju naudas izšķiešana, pēc šīs tēmas izlasīšanas man tā vairs nešķiet tik absurda doma...
Ja tev patiešām sava mīļotā ir mīļa, tad es tev ieteiktu nemaz neļaut viņai sēdēt tev blakus! Vai kādam citam.
Nobeigumā - cik bieži uz Latvijas ceļiem ir redzēti gonkojoši opīši? Es domāju, ka ne pārāk. Un iemesls ir tāds, ka gonkotāji līdz opīša vecumam nenodzīvo...
2009-06-21 09:13:53
atradis ar ko dižoties,drošo avāriju izraisītājs tādu mērgļu dēļ uz ceļiem arī iet bojā citi nevainīgi cilvēki.ja tev tik daudz avāriju ir bijis tad tas liecina tikai par tavu braukšanas prasmi.
2009-06-21 12:05:51
\"Esmu sitis masinas lupatas,bet tu ,darga,nesatraucies,neviens vel nav gajis bojaa\"
Totals tizlums...
Normali dien diena braukt ar tadu tipu,un nejusties drosi par to,cik ilgi vel dzivosi
Es ari diena nobraucu vairak par 100 km,un tas nav nekas ipass...ir jaieplano atputa...jo tu piedalies satiksme,kur ir simtiem citu cilveku...
Neesi nekads mazais berns,aizmiegot uz cela,tu apdraudi jebkuru...un ja nu tu ieskrien preti braucosa gimenes auto,kura ir mazi berni?...
Pilniga bezatbildiba
2009-06-21 17:22:49
Problēma ir tā, ka Tu neproti vadīt auto, tas ka kāds iedomājas ka prot nospiest gāzes pedāli grīdā, tas nenozīmē, ka prot arī braukt. Atvaino bet tavs avāriju uzskaitījums ir vienkārši šusminoša, es braucu 20 gadus, nobraucot gadā, no 30 līdz 100 000 km, manā kontā ir viena neliela avārija, kad man uzskrēja iereibis motociklists (daļēji vainojams biju arī pats), ir bijuši divi sīki negadījumi, kuros mašinas pieskaras viena otrai ta\'cu bez bojājumiem, tiesa vairākas reizes mašinas ir apskādētas stāvlaukumā. Braucu jātzistas diezgan ātri, taču ne agresīvi. Bez rindas pie krustojuma nelienu. Negribu Tevi aizvainot, bet Tev ir reālas problēmas vai nu ar psihi vai iemaņām. It kā vadītāja stāzš jau ir pietiekošs lai bērnība pakaļā nespēlētos, Neaizmirsti ka pa ielām staigā mūsu bērni
2009-07-20 10:27:28
Nju pilniigs sviests.. veciit ja tev ir 30 tad... varbuut labaak saaksi dejot baletu un pie masiinas stuures neseedies tici man taa tev nav piemeerota.. ka var aizmigt pie stuures ka var nepamaniit ka masiina sak ripot kaa var iekulties tik daudz avaarijas ja pie stures neseez reaals zalknaabis....

piedod bet nezinu ko tu gribeeji te paradiit bet es tas tavas draudzenes vietaa pie tevis masiinaa arii nekaaptu.. tu tacu nemaki bruakt......
2009-07-20 13:38:32
sac izmantot sabiedrisko transportu bus letak un draudzene vismaz brauks kopa ar tevi(varbut)
2009-07-20 13:46:27
iisaak sakot
2009-07-20 14:31:20
nu ko- es savā laikā vienu bembistu izsēdināju un pati sēdos pie stūres- jutos droši un izbraukājām malu malas- varbūt ļauj meitenei braukt
2009-07-21 05:14:56