Autors Komentāri: 219
lollija.....nu,Tu gan nodewi shkkeersaam.......
2009-03-19 08:05:32
dewil........neviens jau ar tevi blja....fu......neliek veidot.......
tikai aceries.......par.spaari........un vasaru.....
un ja tu taada blja fu.....klauveesi pie manaam durviim.....rudenii.......vai pie citaam.........
nolaidiishu pa trepeem.
2009-03-19 08:05:46
....Bambooo...... tavaa gadiijumaa .....manupraat vinnss vareetu nomierinaaties.....kad juus saistiis kas vairaak kaa tikai attieciibas....... ......laigan....var uz to paskatiities ar no citas puses......teiksim pozitiivaas!!!....... ja vinnss taa uzvedas.......tas noziimee ka vinnss pret tevi nav vienaldziigs un lai nu ka vinnam to negribas atziit..... bet tu esi vinna vaajais punkts!....... un kuram ta patiik ja vinnu biksta saapiigaa vietaa!???..... .... sseit der padomaat........vai tev ir vienalga...ko vinnss pret tevi juut..?!...... shiis bailes pazaudeet ........ nav gana glaimojoshi priekss tevis..?!..... Katrai pozitiivai lietai ir pretii kaut kas taads kas tevi neapmierinaas.....pilniigi dabiigi!........starp citu...!..... es nesen dzirdeeju domu....kas patiesiibaa man lika aizdomaaties!......

....Ja mees piennemam... teoriju....ka pasaulee....taa saucamais...labais un llaunais ir liidzsvaraa.......... tad pashsaprotama ir situaacija...... NEDARI LABU....TAD NEDABUUSI LLAUNUMU...!...... .....pizdjets!....... man radaas ieksheejs protests......... bet taa tiiri apgaazt sho teoriju man taa ar neizdevaas.........


Labriit!....
2009-03-19 08:05:46
ko dzheki dara dzheku aluz tusos - irskaidrs.Ko dara meichas naktsklubos - arii skaidrs. meichas tieshaam dejo,un veel izbauda sveshinieku simpaatijas,bet par dzhekiem... ja kaadu tas apmierina - luudzu.Tas jau ir gaumes jautaajums.
2009-03-19 08:06:04
tad vajag iet ...un iet.... un iet..... un nenākt atpakaļ......
2009-03-19 08:06:58
Nju Rixa , varbuut arii shkjeersaam, bet taadas ir manas domas... (man nespiezhas smailinji ) atvainojiet, ja izklausos stiiva kaa saldeeta amerikanju vistinja... bet shii lieta ar laishanaam vai nelaishanaam nav tik nevainiiga un viennoziimiiga ;)
2009-03-19 08:08:31
Lolij......ja Tu domaa ka sheit ir savaadaaki cilveeki .....nekaa aarpasaulee..........
Tad mieriigi vari iet smelties gudriibas.....labo maatesmeitu saitaa........
Tev buus jauki.......un mums nevaidzees dzirdeet Tavas stulbiibas.
2009-03-19 08:11:04
Sieviete vispirms ir jāuztver kā personība un ja vīrietim rodas bažas par viņas neuzticību,tad tās cēloņi vispirms ir jāmeklē sevī pašā,nevis apkārtējos cilvēkos.
2009-03-19 08:11:46
lollija , neklausies ko tas stulbais rupjais , izbadējušais tēviņš bidmers stāsta.
2009-03-19 08:15:38
Tuareg...... Vai ar taadu neuzticiigo nesaakt veidot attieciibas.....
Un veel------Kad iesi gar centraaltirgu.....pie kanaala....neaizmirsti....taas nodzeerushaas apmiizushaas.....bezzobainaas , zilumainaas.....ar eedi noeestaa....buutnes....kas Tev prasa siiceni....aplaimot ar uzmaniibu.....un uztvert vinju personiibu un noveerteet....... Paaicini vinjas uz maajaam....
2009-03-19 08:17:49
atliek wien piekrist tuaregam...tieshi taa......wispirms der ieskatities sewii.....
2009-03-19 08:18:20
ir jau labi, Juing
2009-03-19 08:18:24
Tas Juings veel nav.....nosliicis???????
taa metaas juuraa....ar prezju kasti kaklaa.....
2009-03-19 08:19:36
biidmeer, es gribeeju izhljupsteet tikai vienu - varbuut neskaidri izsakos - var jau citeet graamatu gudriibas, sen dzirdeetas fraazes vai gudrus izteikumus.Tomeer reaalajaa dziivee mums jaariikojas ta, ka liek katra pasha sirds. Un praats. nevis enciklopeedijaa izlasiitais. Var te gudri spriest par personiibas tiesiibaam un taa taalaak, bet reaalaa dziive ir reaalaa dziive.
2009-03-19 08:21:21
Jaa.....lollij.......juingam ir labi.......kad vinjsh tiks Tev klaat.......tas vecais perversais malaljetku draazeejs....un izvirtushais....virinaataajs........
2009-03-19 08:21:30
Lolij........ taapat no Teviss skaidriibas nav.......
Vari doties atpakalj no kurienes naaci......
2009-03-19 08:22:57
seksigasbiksites - ja tev nav interesanti iet tuseeties kopaa ar savu dzheku - vai tas noziimee, ka juusu miilestiibas temperatuura ir tuva virshanas t? Un, ja tvs dzheks regulaari izveelas tuseet ar dzhekiem nevis tevi, tas tieshaam tevi iepriecina?
2009-03-19 08:23:47
Tas nav tikai par vīriešiem ir jau arī tādas sievietes!
Nav par sevi pārliecināti.. tas arī viss
2009-03-19 08:25:47
biidmeer tev vismazaak jautaashu,vari buut drossh par to
2009-03-19 08:26:55
Cau Bīdmēr,nevajag jau tā uzreiz visu dramatizēt.
Doma jau bija tāda,ka vīrietis dažkārt nemāk izvērtēt savas spējas un iespējas atrast sev piemērotu partneri un tādēļ jau cits nekas viņam neatliek.kā vien sēdēt mājās,strēbt alu un ik pa brīdim ielūkoties spogulī vai nav kļuvis par staltbriebi.

2009-03-19 08:27:55