Autors Komentāri: 149
Vairākos vīriešu profilos rakstīts: vēlos satikt sievieti, kura zin, ko grib! Kāda VĪRIEŠU uztverē ir SIEVIETE, kura zina, ko grib???
2009-10-10 06:09:54
labs jautaajums.. :D /apseezas ar blocinju un ziimuli paklausities un pierakstiit../
2009-10-10 06:11:40
...bet mērens klusums!!!
2009-10-10 06:12:34
Nu sievietēm taču ir mode tielēties, ņedatroškas tēlot, šodien galva sāp, jābrauc uz kapu svētkiem, liec takš mani mierā utt. Bet savā baškā sadomājušas nezin kādus pasaku scenārijus Vīrietis rīkojas, sievietes reizēm tikai sapņainām acīm skatās mākoņos.... Vispār paldies šim portālam, kas man ir iemācijis runāt tiešu valodu, ko es vēlos vai nevēlos
2009-10-10 06:14:20
...klusums tapec ka pasi nezina p.s.Daleji piekritu Aspazijai
2009-10-10 06:14:40
zina jau zina - tikai kautreejas.. )
2009-10-10 06:15:46
Oj, šis jautājums bija vīrietim?! Piedodiet , atvainojiet.../izkāpj ārā/
2009-10-10 06:16:54
...A ko tur kautreties..kas uz sirds tas ari jasaka..
2009-10-10 06:17:28
Sievieti, kura zin ko grib!!! Tā arī ir!!! Ja ir uzsākta saruna, par kādu tēmu un viņa virzās gulsnē, lai tiktos!!! Tad arī pēc dažādu apstākļu sakritības, lai šis runātais randiņš, tam runātajam iemeslam!!! Arī notiktu!!! Nevis - bla, bla, bla!!! Bet, ko gan var teikt!!! Jo cilvēki jau ir dažādi!!! Manā izpratnē: ja esi šeit un esi uzsācis spēli, tad spēlē līdz galam to!!! Jūs sapratāt, ko ar to domāju!!! Ja profilā, esi ierakstījis - meklēt mani forumā, čatā, neko nemeklēju!!! Oki!!! Man skaidrs!!! Bet!!! Ja rakstat, ka meklējat seksu, mīļāko utt!!! Un pēc sarakstes ir okīc, bildēs patīkam, pēc sazvanīšanās ir ok balss un runas/domu stils!!! Un, tad čušs!!! Tad nesaprotu, kam iepriekšējais laika tēriņš, bija vajadzīgs!!! Tāds kā cepiens sanāk!!! Bet tā nav!!! Pats bieži esmu šim gājis cauri un nu jau pieradis!!! Tākā, maz, kas var pārsteigt vairs šeit!!! Cilvēku dažādība, nenoteiktība, tik ar laiku Tevi dara gudrāku!!! Un pēc pāris vēstulēm, jau var saprast, ko šī otra uzrunātā persona tiešām grib!!!........ Vai viņa ir nopietna, vai dzen vellu.....
2009-10-10 06:21:42
Sapratu IQ! Tomēr, pēc sarakstes, foto, balss...satiekoties TEV ar sievieti, vienmēr ir bijis, ka gribās iet līdz galam????? Tu VIŅU ieraugi klātienē un viss...nu nav!!!! Vai tomēr foto, sarakste, balss Tevi nepieviļ?
2009-10-10 06:29:00
Katrs šeit ir savu iemeslu vadīts... Tamdēļ vajag pa tiešo visu teikt, nelavierēties, jo virtuāli mēdzam daudzas lietas pārprast. Un, ja viens uz otra bildēm paskatās, piemēram, vīrietis, kas tikai forumā papļāpāt, neko nemeklēju, un sieviete, kas meklē kaislīgas attiecības katru otrdienu pēc darba, jo vīram tad ir akordeona pulciņā tad apmainās ar vēstulēm, telefona nr., viens kaut ko ļečī un nepasaka līdz galam, ko tad īsti šeit dara. Beigās enivej ir aplauziens...protams Nu nevajag nosodīt vienam otru un vajag būt atklātiem
2009-10-10 06:29:49
ES zinu, ko es gribu, es tikai tiem, kuri man nepatīk saku, ka nezinu vispār es nesaprotu tās dūdas, kuras šeit dala savu nr. pa labi pa kreisi. te ir pilns ar vajātājiem. pēc viena randiņa, saproti, ka jums nav pa ceļam, bet šie turpina zvanīt dienā 3 reizes un aicināt tikties.
2009-10-10 06:32:43
1) Sapratu IQ! Tomēr, pēc sarakstes, foto, balss...satiekoties TEV ar sievieti, vienmēr ir bijis, ka gribās iet līdz galam????? (c) Iespējams!!! Nenoliegšu!!! Bet liels paldies sievietei un paša veselajam saprātam un uzstādījumam!!! Ka seks pirmajā randiņā - NAV!!! Man tas nav svarīgi!!! Jo, pirmajā randiņā iegūt sievieti seksuāli!!! Varēt jau var!!! Bet tas neparko labu, dažreiz neliecina!!! Tamdēļ, pirmajā kafijas randiņā, dzeru kafiju, pavelkos mazliet jā, kontrolēti un randiņa noskaņā, ja ir saskaņa, pabučojos!!! Tas arī viss.... 2) Tu VIŅU ieraugi klātienē un viss...nu nav!!!! Vai tomēr foto, sarakste, balss Tevi nepieviļ? (c) Ir bijis, ka pieviļ!!! Protams!!!................
2009-10-10 06:33:51
paskūpstos
2009-10-10 06:35:50
Protams, protams!!!!! Tomēr ir gadījies, ka tik cerīgi, enerģiski raksta, runā, pievērš uzmanību utt. Rada iespaidu, ka zina par ko runā, bet reāli nenotiek nekas..... Reālajā dzīvē nav laika!!! Un tomēr, kāda ie SIEVIETE, kura zina, ko grib?????
2009-10-10 06:36:18
IQ... tāds aplauziens sievietei..paskupstoies..un ,ši sacerās
2009-10-10 06:37:41
IQ! Kad pieviļ, godīgi pasaki: Lai veicas!???
2009-10-10 06:39:53
...ari sezot seit visiem jaizdara sava izvele..ta sievietem ta viriesiem..gudri runat makam visi..ja es rakstu kad nemekleju neko tas ari nozime kad nemekleju neko...kas notiek dzive te ari nevar rakstit,pa to tikai panirgajas..ta mes te dzivojam...ja intereses sakrit tad cilveki ari satiekas,sazvanas sak pat dzivot kopa...
2009-10-10 06:41:00
Jā tieši tā!! Man ir tā rakstīts!! Jo nemēdzu penterēties ar tādām kas itkā grib un itkā lauzas,man nosit visu garīgo,un nau jav teikts ka tieši seksa grib!!
2009-10-10 06:42:40
Luci, vai tad kāda grib?
2009-10-10 06:44:20